USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Коаліція прийняла рішення щодо нового прем’єр-міністра

13 Квітня 2016 19:33
Коаліція підтримала призначення нинішнього спікера парламенту Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра.

Про це повідомив прес-секретар Гройсмана Дмитро Столярчук, передає УНН.

«Коаліція щойно абсолютною більшістю підтримала кандидатуру Гройсмана на посаду прем’єр-міністра», — написав він на своєму Twitter.

Ще одним голосуванням, зі слів Столярчука, коаліція підтримала узгоджений склад нового уряду.

Водночас, як повідомив депутат БПП Сергій Лещенко, на зборах коаліції оголосили, що заступника міністра інфраструктури — керівника апарату Володимира Омеляна висунули на посаду міністра відомства.

При цьому депутата Ігоря Насалика вирішили призначити на посаду міністра енергетики та вугільної промисловості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
не сповна розуму Показати IP 13 Квітня 2016 19:38
щастя повніі штани! ото заживемо!
Zarobitchanyn Показати IP 13 Квітня 2016 20:11
Ще один єврейчик.. Молодці українці.
User Показати IP 13 Квітня 2016 20:54
Шило на мило змінили. Де обіцяні реформи?
Анонім Показати IP 13 Квітня 2016 20:56
Евреи рулят...!!! И края не видно(
СБУ Показати IP 13 Квітня 2016 21:39
Моржі захопили владу в Україні, вальцмани, гройсмани, яценюки роблять вигляд, що щось роблять, а насправді ведуть країну в прірву.З АТО потрібно було закінчувати рік назад, поки сепари не були так озброєні, америка з європою за нас воювати не будуть, зараз вже пізно.
незнаю Показати IP 13 Квітня 2016 22:39
то повний пірдець.... зброд повний. де тих дурнів збирають? колись був "золотий вік Кучми" і вже напевно "срібний вік Януковича" буде, на жаль... але, найгірше що зараз, то буде " гівняний вік Порошенка. Самі не можемо створити державу, внас вектор на Москву бл...ятску, або на Гейропу, самі по собі бути не можемо.... як кажуть, лохами має хтось управляти. Шкода за "Небесну Сотню" і за хлопців на передовій.
Andrij до незнаю Показати IP 14 Квітня 2016 07:26
Vsi taki rozymni sho xo4 v presudentu bolotyjsja........
Душман Показати IP 14 Квітня 2016 00:38
Господи спаси и помилуй ну коли буде якийсь вид народу керівник щоб вин дийсно дбав про державу про бидний и знедолених наш народ ! Ну який з гройсмана премьер ни ума ни фантазии буде теж саме через пив року знов будуть вибори позор порошенко позор тоби храни украинцев господь
патріот Показати IP 14 Квітня 2016 08:28
Як злили толкову жінку - Яресько і тиша... А от на її місце недо... Данилюк - це жах! До чого докотились... :(
любопитний фінансист Показати IP 14 Квітня 2016 09:21
Але саме цікаве,як пишуть деякі видання, головою Верховної Ради буде Парубій, якому в дитинстві ставили діагноз "часткова розумова відсталість".