USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Кохана померла від ковіду: що відомо про лучанина, який хотів вистрибнути з вікна

15 Грудня 2021 10:36
14 грудня жителі будинку на вулиці Ветеранів у Луцьку помітили, як їхній сусід фактично висить у повітрі на шостому поверсі. Швидку допомогу та поліцію викликали сусіди.

Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

За словами сусідки, 29-річний Іван орендував тут квартиру разом із коханою. Жінка мала проблеми зі здоров’ям. Хлопець до останнього боровся за її життя. Невдовзі вона померла від коронавірусу. Це і підштовхнуло чоловіка до спроби суїциду.

Медики у супроводі двох патрульних екіпажів поліції госпіталізували юнака.

Поки лікарі приймального відлілення освідують хлопця, медики екстренної допомоги кажуть: він пережив психологічний стрес через смерть близької людини і не зміг впоратися з емоціями.

До слова, ковід та його наслідки неоднозначно впливають на психіку людей. При перших проявах небезпеки, лікарі просять не бути байдужими і реагувати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ВІРУС Показати IP 15 Грудня 2021 11:07
ДУРЕНЬ.ЖИТТЯ ОДНЕ,А КОХАНИХ БАГАТО...
Лучанин до ВІРУС Показати IP 15 Грудня 2021 12:20
не варто так категорично, просто в період депресії та стресу людина стає тимчасово "хворою", і поводиться "по дурному". В інші моменти життя він би так не поступив, я так думаю. Впевнений, що якщо вчасно пролікують, то більше такого з ним не трапиться.
Олександр Показати IP 15 Грудня 2021 11:09
Щось не чув,щоб жінки стрибали з вікон після смерті КОХАНОГО.
Анонім Показати IP 15 Грудня 2021 11:10
артіст
Патріот Показати IP 15 Грудня 2021 11:41
Як би хотів стрибнути, то стрибнув би!!!!!! А так, просто цирк зробив.....
Діана Показати IP 15 Грудня 2021 11:43
Ось шо означає справжня любов, вона існує...
Нострадамус Показати IP 15 Грудня 2021 11:53
Кожен судить по собi...
Анонім Показати IP 15 Грудня 2021 14:10
Влаштував спектакль. Хотів би убити себе - убив би й стрибнув би мовчки. А то посидів на вікні. То заліз - то виліз.
От Показати IP 15 Грудня 2021 14:52
Бл..., які ж у нас співчутливі, добрі люди((( як гірко розчаровані деякі коментатори, що таки не стрибнув. Крові мало?
Тертий калач до От Показати IP 15 Грудня 2021 16:30
Наші люди такі біди пережили, що соромно за наївний вчинок цього хлопця.
Я до Тертий калач Показати IP 15 Грудня 2021 18:06
А ви знаєте яку біду він пережив???? Тобто пережити смерть нареченої це так собі???Не судіть і не судимі будете!!!
Анонім до Тертий калач Показати IP 16 Грудня 2021 17:06
Може тобі ще соромно що у цього хлопця дівчина померла?