USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Колишні регіонали офіційно увійшли до групи Єремеєва

27 Лютого 2014 18:55
Віце-спікер Верховної Ради України Руслан Кошулинський сьогодні, 27 лютого, оголосив про створення в парламенті депутатської групи "Соборна європейська Україна". Про це повідомляє Еспресо.TV.

До складу новоствореної групи увійшли 37 народних депутатів, серед яких і колишні регіонали, люди фінансового олігарха Дмитра Фірташа – волинянин Ігор Єремеєв, Володимир Литвин.

Раніше один із керівників групи Ярослав Москаленко вже заявляв, що депутати готові увійти до складу коаліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ясно Показати IP 27 Лютого 2014 19:00
Я забув де Там-там
ясно до ясно Показати IP 27 Лютого 2014 21:26
горіла сосна, палала... народна пісня. почалось нове весілля, ригі "женяться" на мажоритарщиках, чи навпаки, гуляй народ, неси бабки олігархам!
босяк до ясно Показати IP 28 Лютого 2014 06:49
і там-там і заправка вог і укртелеком
Да Показати IP 27 Лютого 2014 19:10
У Фірташа
я до Да Показати IP 27 Лютого 2014 23:31
Не здивуюся що в Єремеєва переховується Янукович.
45 Показати IP 27 Лютого 2014 19:52
А потрудитись знайти прізвища усіх 37 і опублікувати - слабо?
27 Показати IP 27 Лютого 2014 20:56
Умора а не політик, друга Ващучка
чув дзвін Показати IP 27 Лютого 2014 21:05
А коли це Ігор Єремеєв, Володимир Литвин були регіоналами?:))) Ну і інфу видає Еспресо.TV!:)))
pressA Показати IP 27 Лютого 2014 21:11
Во время состоявшегося на днях футбольного матча между сербскими футбольными командами "Црвена Звезда" и "Явор" болельщики с обеих сторон развернули огромные баннеры с посланием Киеву. "Украинские братья, - кричали плакаты, - пока вы кровь православную проливаете, дьяволы на Западе усмехаются и потирают руки. Подумайте об этом!" Согласно опросам большинство сербов, переживших в 2000 году свою революцию с попыткой переориентации на западные ценности, теперь уверены, что это было роковой ошибкой, последствия которой будут ощутимы еще очень долго. Президент всемирной сербской диаспоры Драган Станоевич так объяснил произошедшее на стадионе: "Сербские болельщики этим воззванием желают предостеречь украинский народ. Ведь мы, сербы, уже проходили через эти тернии, когда наша "революция" победила и сербов охватила эйфория, что все немедленно наладится, а Европа непременно поможет. В результате народу Сербии стало только хуже".
Махно до pressA Показати IP 27 Лютого 2014 23:28
Так в чом дело, вернемся под крыло партии регионов и януковича, он сегодня обьявился, а ПР и не пропадала никуда, отсиживают тяжкие по домам!
Петрович Показати IP 27 Лютого 2014 23:29
Шкода що загинули молоді хлопці за цих...
ТТЛ до Петрович Показати IP 1 Березня 2014 00:36
А чого за цих??? Бери трохи дальше???
Друг Показати IP 28 Лютого 2014 00:05
Он - киприот Украины !