USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кому «перепало» від «Кварталу 95» у Луцьку

16 Грудня 2014 18:46
«Если ваш замок стоит, значит в Луцке все хорошо!», - жартував зі сцени Володимир Зеленський, презентуючи разом із командою луцькій публіці нову програму у драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка вчора, 15 грудня.

Їх давно уже називають «корпорацією гумору» та «вітчизняною машиною сміху». Вони – творчі, креативні і талановиті майстри «Студії Квартал 95». Команда завітала у Луцьк з новою концертною програмою і неабияк потішила відвідувачів новими жартами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИСТО NEWS ПОБУВАЛИ В ЛУЦЬКУ

Сам концерт розпочався з запізненням, але публіці не дали сумувати, демонструючи на екрані різні смішні відеоролики за участю артистів «кварталу». А перед початком самого концерту відбувся такий собі «діалог» з екраном: глядачам «задавали» смішні та провокаційні запитання, на що публіка дуже весело реагувала.

Столичні гості жартували про новорічні свята, політику. Перепало від «кварталівців» скинутій Майданом владі, нинішнім політикам. Кепкували також з Росії, Путіна та всієї російської «верхівки», «влади» ДНР, та тих, хто її підтримує.

Проте, поміж комічних рядків відчувався дух патріотизму. Кожен виступ супроводжувався гучними оплесками.

Артисти сказали, що їм дуже подобається наше прекрасне місто, і вони хочуть повернутись сюди ще.

До слова, білети на концерт вартували від 200 до 800 гривень.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
ПС Показати IP 16 Грудня 2014 18:59
Люди на війні гинуть-а ці падлюки сміються!
Anonymous до ПС Показати IP 18 Грудня 2014 00:37
коментар було видалено
Ірина Показати IP 16 Грудня 2014 19:04
Сам ти падлюка!
юля до Ірина Показати IP 16 Грудня 2014 19:26
Сама ти падлюка!
свєта до юля Показати IP 16 Грудня 2014 21:34
Сама така
Коля Показати IP 16 Грудня 2014 19:33
та да це дуже негарно таке шоу зараз робити одні ожираються" а другі на війні хто втратив сина хто ноги руки здоров"я? але квртал -це робота їхня так як у кожного з нас тільки зарплати більше значно!
Юлія до Коля Показати IP 16 Грудня 2014 20:11
Мені здається, що публічні люди можуть допомогти нашим воякам своїми виступами, перерахувавши бодай частину виручених коштів від концерту на потреби АТО, на потреби військових госпіталів. Я надіюсь, що вони це й роблять. Нехай люди, які не займаються волонтерством хоч трохи розкошеляться. В когось є 800 грн заплатити за квиток, а на армію шкода. То хоч в такий спосіб допоможуть нашим героям. А сидіти й плакати - це не вихід.
Апчхі) Показати IP 16 Грудня 2014 19:37
Маразм ще ніхто не відміняв... Якщо слідувати логікою товариша, то мабуть треба сісти і тупо плакати. Просто "Жизнь - боль"))
Всім Показати IP 16 Грудня 2014 19:50
Щоб правильно вирішувати складні, в тому числі - військові справи треба вміти сміятись. Всі дурниці в світі роблять люди з серйозним, а інколи траурним виразом обличчя. 95-й підказує, що з багатьох проблем треба сміятись, а не трагізувати і тоді ці проблеми виглядатимуть не такими вже страшними, а значить їх буде вирішено.
Корінний лучанин до Всім Показати IP 16 Грудня 2014 20:08
АГА , давай посміємось із війни , Із бюджету 2015р! А зі сміхом все сприймають клієнти ПАЛАТИ№6- для них вже нічого не страшно , а значить буде вирішено проблеми.
вонижедіти до Всім Показати IP 16 Грудня 2014 20:36
Але ти красава! Влучне твоє зауваження- з той усієї біди народної, з війни кривавої - нам тільки ржати залишилось.
Лідія Показати IP 16 Грудня 2014 20:00
Рідні! Їхній гумор б'є по пиці минулих - добре дістається і теперішнім. З капутіна, кабаєвої та янека - можна лопнути від сміху - а це також зброя - скинути їх з трону і витерти об них ноги. Сміху боїться навіть той, хто вже нічого не боїться. А як вони мордой об асфальт викривають нашого тупого київського боксера. Це теж бій зі злодюгами та суками. Я їх поважаю. Вони були і зоні бойових дій.
месник Показати IP 16 Грудня 2014 20:35
Вони роблять величезну роботу! Відкривають очі нам на наших обранців! Да дорогі білети! Але вибачте, ці люди заслуговують на них! Вони тяжко працюють! Молодці!!!
Віктор Показати IP 16 Грудня 2014 20:59
Молодці,кварталівці!!! І під час війни треба людям настрій піднімати,а як же ще ворога бити - із заплаканими очима??? Згадайте документальні фільми про ВВВ 41-45 рр.Там артисти відігравали дуже велику роль в піднятті бойового духу.Так що,шановні критики,заспокойтеся і не обзивайте їх падлюками.95-квартал виконує дуже велику роль у викритті гнійників суспільства.Я їх завжди підтримую.Вони ж їздять по Україні а не так як,наприклад,Лорак у Москву.
ас Показати IP 16 Грудня 2014 21:08
що з багатьох проблем треба сміятись......дивись,щоб потім не плакала довго, бо вже не буде з кого сміятись
иетро Показати IP 17 Грудня 2014 00:39
коментар було видалено
Людмила Показати IP 17 Грудня 2014 04:01
Це справді талановиті і трудолюбиві люди. Це гордість нашої нації. Просто молодці!!!
111 Показати IP 17 Грудня 2014 08:21
Кварталівці молодці.....на відміну від різних самозванців вони не лицемірять..і їм по барабану хто при владі висміюють усіх......тому не потрібно це сприймати як сміх під час війни.....бо ніхто більше не наважився робити виклики бандитам та можновладцям....
макеевчанин до 111 Показати IP 18 Грудня 2014 05:24
это сатирические киллеры на деньги каломойского. их задача посеять ненависть друг к другу между разными регионами,и у них это получилось. к стенке тварей
12 Показати IP 17 Грудня 2014 10:53
Якщо хто не в курсі - студія Квартал-95 перечислила 1 млн.грн. на допомогу укр.армії.
Вадим Показати IP 17 Грудня 2014 12:17
Може у кого є відео?
Ната Показати IP 21 Грудня 2014 15:33
Кварталці молодці! Повага і захоплення!
Ната Показати IP 21 Грудня 2014 15:34
Хто їх не любить, той сепаратист.