USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Кому з працівників прокуратури Волині торік надали житло

13 Серпня 2014 22:00
Згідно з рішенням спільного засідання адміністрації та профспілкового комітету апарату прокуратури Волинської області у 2013 році забезпечені житлом із зняттям із квартирного обліку троє працівників прокуратури області. Про це йдеться у відповіді на депутатське звернення народного депутата Євгена Мельника.

«Отримав відповідь на звернення про те, скільки квартир отримали працівники прокуратури Волинської області», - написав нардеп на своїй сторінціу Фейсбуці та розмістив відповідь на депутатське звернення.

Зокрема, торік житлом забезпечили працівників прокуратури Мосійчука Олександра Петровича, Сопронюка Олександра Андрійовича та Безрукого Тараса Романовича.

«У 2014 році житло для забезпечення працівників прокуратури на розподіл не надходило», - йдеться в документі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
я Показати IP 13 Серпня 2014 22:16
освітяни, працівники культури і лікарі теж потребують житла! чи це тільки для "обраних" ???
читач до я Показати IP 14 Серпня 2014 08:21
шановний Радянський союз вже давно розпався...........чи ви не в курсі..........освітяни і лікарі це не ті зараз що були тоді................зараз усе платне...як навчання так і лікування..тож вони не бідують...
123 Показати IP 13 Серпня 2014 22:23
тільки для "слугів" окремих...
петро Показати IP 14 Серпня 2014 00:16
Це для тих,які потім будуть вдячні і не на довго пасадять.
босяк Показати IP 14 Серпня 2014 04:53
всім прокурорам надати житло в маневицькій колонии безплатно і пожиттево більше вони не заслуговують
Нововолинськ Показати IP 14 Серпня 2014 05:54
Сапожников у Нововолинську даруе кожен рик квартири садиби керивникам миськои прокуратури
Еколог Показати IP 14 Серпня 2014 09:23
Майбуть сироти!!!
лучанин Показати IP 14 Серпня 2014 09:53
цим піжонам-прокурорам треба дати по кілька років, а не житло.... куди тільки дивиться влада)))
123 Показати IP 14 Серпня 2014 10:01
Сопронюк і Мосійчук з Маневич, а хто їх знає то й скаже що хлопці далеко не бідують. Питання одне, що вони такого ЗРОБИЛИ, щоб їм держава надала житло. Обом до речі по 30 років. В той час все своє життя на черзі у міськраді стоять багатодітні сімї, де не одна дитинка, як у вищевказаних прокурорів, а 3 і більше, та інші категорії людей які потребують покращення житлових умов. Гидко усвідомлювати, але прокуратура на сьогоднішній самий корумпований орган, де працюють такі ж самі працівники.
Олег Показати IP 14 Серпня 2014 10:12
Правильно сказано!!!
Правда до лучанина,б Показати IP 14 Серпня 2014 10:51
Від таких коментарів отримуєте кайф чи щось інше? Чи жаба давить, що не ти і твої діти отримують житло? Зайнявся би чимось більш корисним, а не писати що на голову збреде, чи шукав би іншу інформацію. А то таке враження , що волинські новини, крім вас постійних (одноіменних), ніхто і не коментує. Якщо маєте можливості , то допоможіть тим бідовим багатодітним.
ха ха Показати IP 14 Серпня 2014 12:01
сцука родственник тех прокуроров?
До Мельника Показати IP 14 Серпня 2014 14:05
а вас чого так цікавить - собі хочете