USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Коротка пам'ять: Вакарчук в 2014 виступав за референдум, а зараз критикує за це Зеленського

28 Травня 2019 16:32
Український співак Святослав Вакарчук критикує ідею проведення референдумів, незважаючи на те, що ще у 2014 році він сам пропонував винести питання федералізації і мови на референдум.

Співак, який віднедавна є лідером партії «Голос», заявив, щореферендум – це спроба уникнути відповідальності, перекласти її на народ.

Така заява – це відповідь на бажання президента Володимира Зеленського вирішувати важливі для країни питання, запитавши у її громадян. Окрім того, раніше у гаранта наголосили, що референдум – спосіб з’ясувати думку суспільства, щоб почути кожного.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПЕРЕГОВОРІВ З РОСІЄЮ НЕ БУДЕ, А РЕФЕРЕНДУМ ПОТРІБНИЙ, ЩОБ ЗНАТИ ДУМКУ ЛЮДЕЙ, – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Зауважимо, кілька років тому Вакарчук сам пропонував не боятися референдумів ні щодо федералізації, ні щодо мови.

«Кожен день спекулюють на мові: потрібна одна чи дві. Всі ми можемо говорити на різних мовах, навіть я у цій студії. Поставте це питання на референдум, якщо хочете», – казав тоді у студії російською мовою Вакарчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 28 Травня 2019 16:36
Американська маріонетка, нема правди в нього, думку міняе як скажуть так і буде!
1 до Анонім Показати IP 28 Травня 2019 17:06
Вакарчука потрібно топити, бо він головний конкурент зеленського.
21 Показати IP 28 Травня 2019 16:39
Іди картав десь в барушках, продалась шкура і лепече ахінею всяку.
! до 21 Показати IP 28 Травня 2019 17:07
Згоден, тільки зе, і тільки він, більш ніхто!
21 до ! Показати IP 28 Травня 2019 17:16
діло даже не в ЗЕ. всі такі вже патріоти стали, що аж гидко. Люди мруть, в країні жоп%, а всім як не ахресор, то мова, то бойкот владі, яка ще нічого не зробила. Ви повиймайте язики з д%пи шоколадної пропаганди і коли через період хоча б 2 роки не буде змін, тоді й пи%%%ть!
! до 21 Показати IP 28 Травня 2019 18:40
Коли й кому що казати, кожен з нас вирішить сам. І не тобі сєпар щось вказувати.
Лучанин до 21 Показати IP 28 Травня 2019 20:33
Ой не звізди там! То ж є слуга народу, а ми народ! І ми говоримо, а він служить!
777 Показати IP 28 Травня 2019 17:23
Какой скользкий этот славик чудак. Без мыла норовит залезть везде.
123 до 777 Показати IP 28 Травня 2019 18:39
Чувак норм, те що треба! В парламенті буде однозначно!
777 до 123 Показати IP 28 Травня 2019 19:47
так вроде был уже....
123 до 777 Показати IP 28 Травня 2019 20:30
Зі своєю партією буде, і голоси у деяких добре побриє.
моска львов Показати IP 28 Травня 2019 20:55
Воно вже було у парламентi.... Нехай краще спiваэ. Це люди - флюгери.
Корiнний лучанин Показати IP 28 Травня 2019 21:15
Богата укоаiнська земля на "полiтикiв"
Я Показати IP 29 Травня 2019 06:05
а що хотіти з львовяки?? там же всі - особистості - вакагчук, пагубій а ще те стадо що на шабашах майданних скакало
КОНЬ до Я Показати IP 29 Травня 2019 11:32
Щодо майданних шабашів!!! Ви забули за що стояв майдан!!! За що вмирали та вмирають хлопці і дівчата в АТО та в ООС!!! Дійові особи в державі які були вигнані, а точніше втікали самі, дані особи спокійно повертаються назад в країну і претендують на ключові посади в державних органах влади!!! Люди чи не за дорогу ціну ми заплатили в минулому, що б знову наступити на ті самі граблі. Як глянути в очі батькам, жінкам, чоловікам та дітям яких рідні загинули на майдані та сході країни, а Ви паплюжите Вакарчука, не то й шлях Ви вибираєте, попередники нічого толком не зробили. Ви своїми дописами країну в єдності та цілісності ???
! до КОНЬ Показати IP 29 Травня 2019 14:13
Да він з власовскою тряпкою з 2014 року скаче, і ненавидись все що повязане з Україною. От і все що потрібно знати про цю людину!