USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кошти для волинських військовослужбовців «зависли»

28 Липня 2014 11:11
У рамках роботи із матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців виникає чимало бюрократичних перепон, - повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик під час оперативної наради 28 липня.

З його слів, минулої п’ятниці він отримав документ від міністерства оборони про використання коштів, які облрада виділила ще два місяці тому для придбання касок та бронежилетів для волинських військових.

«Це просто відписка, бюрократична тяганина. Я проведу відповідні консультації, так робитися не повинно – вже минуло понад два місяці, відколи кошти виділили. Ми забрали їх з громади та віддали на потреби армії, а кошти зависли. Така система не є раціональною», - зауважив Володимир Гунчик.

З його слів, до голови ОДА зверталися керівники багатьох структур, просячи запропонувати єдину схему координат для допомоги армії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 28 Липня 2014 11:24
Він чимось обжерся?
Анонім до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 11:31
ні курнув конопельки
Лучанин до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 11:45
Ой, знаєш, від конопельки так не загребе? То хіба що і обжерся, і обкурився і нанюхався в комплекті. Бачу гунчик свої навички та знання, які показував під час керівництва на автозаводі, тепер показую в ОДА. Картина РЕпіна "Приплыли"
гість Показати IP 28 Липня 2014 11:38
та треба самим купувати необхідну амуніцію та передавати через знайомих. інакше використання коштів з цільових рахунків під великим питанням
Анонім Показати IP 28 Липня 2014 11:42
"Зависне" коли-небуть хоч один той, хто за це відповідає?
Лучанин до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 11:47
Зависнуть посадовці на гілці тоді, коли армія зі зброєю та технікою разом із народом України піде на Київ на Банківську.
Мася до Лучанин Показати IP 28 Липня 2014 12:13
Тільки після того, як всі вище тобою зазначені в компанії з НАТО підуть на Хремль на красну площу