Кошик соціальних продуктів за рік здорожчав на третину
Держава ще торік заради експерименту скасувала регулювання цін на соціальні продукти. А цього року заявила, що повертати регулювання вже не буде. Бо, на погляд урядовців, там усе гаразд.
Журналісти програми ТСН.Тиждень відстежили ціни на найдешевші харчі: молоко, сметану, масло, олію, яйця, курку, борошно, цукор, ковбасу та хліб. Замір робили в серпні минулого року і вчора, 8 липня 2017-го. І результат вразив. Чек за набір продуктів виріс майже на третину - від 228 грн до 300 грн. Тільки олія лишилася, як була. Решта - додали від 20%. А хліб подорожчав майже на 40%.
А доходи українців, якщо вірити Держстату, 2017 року зросли лише на 23%. Висновок - на їжу українцям доводиться витрачати більше, а отже - економити на решті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Журналісти програми ТСН.Тиждень відстежили ціни на найдешевші харчі: молоко, сметану, масло, олію, яйця, курку, борошно, цукор, ковбасу та хліб. Замір робили в серпні минулого року і вчора, 8 липня 2017-го. І результат вразив. Чек за набір продуктів виріс майже на третину - від 228 грн до 300 грн. Тільки олія лишилася, як була. Решта - додали від 20%. А хліб подорожчав майже на 40%.
А доходи українців, якщо вірити Держстату, 2017 року зросли лише на 23%. Висновок - на їжу українцям доводиться витрачати більше, а отже - економити на решті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Ігор луцький
Показати IP
10 Липня 2017 13:20
А на мій погляд,це якраз в урядовців усе гаразд,а прості люди щоденну думають про виживання.Доходи українців зросли на 23% в 2017 році?Я радий за тих ,в кого вони зросли.А знають в кабміні,що пенсіонерам по декілька років не робили перерахунок пенсій?То і що з того,що журналісти порахували на скільки зріс споживчий кошик?Коли Гройсман буде звітуватись в ВР(якщо таке станеться)то буде озвучена цифра 9,5-10,5% інфляція на кінець року.У них якась своя,специфічна методика підрахунку інфляції.
Орест
Показати IP
10 Липня 2017 13:23
Я заробляю в Чехії і мені байдуже подорожчання і Україна
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.