Ковельщина спивається?
![](/resize/450x310/r/files/news/2009/02-04/4745-1u.jpg)
Депутат Ковельської районної ради Лідія Козуля під час позачергової сесії цього представницького органу влади підняла проблему торгівлі алкоголем у Ковельському районі, – інформує 3 лютого репортер «Волинських Новин».
Депутат від фракції Української Народної партії Лідія Козуля навела приклад, коли нещодавно через алкоголь не стало жителя одного з сіл Ковельщини. За словами пані Козулі, зараз у районі фактично не ведеться боротьби з самогоноварінням. Проте «місце самогонки зайняв технічний спирт», – зазначила пані Козуля. Вона стверджує, що внаслідок цього у людей часто виникають різноманітні проблеми зі здоров’ям.
Депутат зазначила, що торгівля алкоголем у районі ведеться масово. Неякісну спиртогорілчану продукцію можна нерідко зустріти у торгівельній мережі Ковельщини. Продають «зеленого змія» навіть поблизу навчальних закладів.
Лідія Козуля у своєму депутатському запиті зазначила, що варто заслухати звіт представників органів внутрішніх справ з цієї проблеми на наступній сесії. Депутатський корпус райради запит своєї колеги підтримав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Депутат від фракції Української Народної партії Лідія Козуля навела приклад, коли нещодавно через алкоголь не стало жителя одного з сіл Ковельщини. За словами пані Козулі, зараз у районі фактично не ведеться боротьби з самогоноварінням. Проте «місце самогонки зайняв технічний спирт», – зазначила пані Козуля. Вона стверджує, що внаслідок цього у людей часто виникають різноманітні проблеми зі здоров’ям.
Депутат зазначила, що торгівля алкоголем у районі ведеться масово. Неякісну спиртогорілчану продукцію можна нерідко зустріти у торгівельній мережі Ковельщини. Продають «зеленого змія» навіть поблизу навчальних закладів.
Лідія Козуля у своєму депутатському запиті зазначила, що варто заслухати звіт представників органів внутрішніх справ з цієї проблеми на наступній сесії. Депутатський корпус райради запит своєї колеги підтримав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.