USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Ковельська громада передала на фронт партію квадрокоптерів

9 Липня 2025 23:07
Ковельська громада передала 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого два дрони DJI Mavic 3 Fly More Combo.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Квадрокоптери на Куп’янський напрямок доставить пані Галина Войтович. Її син Владислав та чоловік Микола добровольцями пішли захищати незалежність України у перші дні повномасштабного вторгнення. За словами жінки, ситуація на фронті залишається складною, тому будь-яка підтримка Збройних Сил – дуже цінна.
Читати ще: «Ми ж хлопці з Волині. Завжди знайдемо вихід», – військовий, який повернувся додому після 31 місяця полону

Також нещодавно п’ять високотехнологічних квадрокоптерів AUTEL EVO MAX 4T отримала 100-а окрема механізована бригада, дрон DJI Mavic 3T – військова частина А7015.

«Оборона залишається нашим першим пріоритетом. І так – до Перемоги», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus