Ковельські депутати просять змінити земельне законодавство
![](/resize/450x539/r/files/news/2009/02-13/4972-1u.jpg)
Депутати Ковельської міської ради під час позачергової сесії 12 лютого прийняли звернення до Верховної Ради та Федерації профспілок щодо ситуації по орендній платі за землю, – інформує репортер «Волинських Новин».
Як стверджують депутати, внаслідок прийнятих парламентом змін до земельного законодавства, орендна плата за землю для підприємств зростає майже втричі. Проте, за словами депутата Ковельської міськради Ярослава Шевчука, «такі звернення викинуть у смітник» і цей документ Ковельради носитиме суто декларативний характер. Пан Шевчук свої слова аргументує тим, що зміни щодо оренди за землю Верховна Рада ухвалювала одночасно з прийняттям цьогорічного бюджету. А тому проблема, яку порушили депутати, вирішиться лише зі змінами до держбюджету.
Депутата міськради Геннадія Федчишина зацікавило, чому договори оренди землі між підприємствами та владою Ковеля остання переглядає в односторонньому порядку. Пан Федчишин зазначив, що закон зворотної сили не має, а тому незрозуміло, чому комерційні структури мають значно більше платити, ніж та сума, яка закладена в момент підписання договорів.
Депутат Волинської обласної ради Володимир Головатий та депутат Ковельської міської ради Сергій Товкач запропонували відновити попередні норми законодавства щодо оренди землі. Також пан Товкач запропонував на одній з сесій оприлюднити інформацію щодо орендних відносин у місті.
Звернення до нардепів та профспілок зі змінами Ковельрада прийняла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як стверджують депутати, внаслідок прийнятих парламентом змін до земельного законодавства, орендна плата за землю для підприємств зростає майже втричі. Проте, за словами депутата Ковельської міськради Ярослава Шевчука, «такі звернення викинуть у смітник» і цей документ Ковельради носитиме суто декларативний характер. Пан Шевчук свої слова аргументує тим, що зміни щодо оренди за землю Верховна Рада ухвалювала одночасно з прийняттям цьогорічного бюджету. А тому проблема, яку порушили депутати, вирішиться лише зі змінами до держбюджету.
Депутата міськради Геннадія Федчишина зацікавило, чому договори оренди землі між підприємствами та владою Ковеля остання переглядає в односторонньому порядку. Пан Федчишин зазначив, що закон зворотної сили не має, а тому незрозуміло, чому комерційні структури мають значно більше платити, ніж та сума, яка закладена в момент підписання договорів.
Депутат Волинської обласної ради Володимир Головатий та депутат Ковельської міської ради Сергій Товкач запропонували відновити попередні норми законодавства щодо оренди землі. Також пан Товкач запропонував на одній з сесій оприлюднити інформацію щодо орендних відносин у місті.
Звернення до нардепів та профспілок зі змінами Ковельрада прийняла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Мрію якнайшвидше одужати і повернутися до побратимів», – воїн сталевої сотки на псевдо Гурген
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Додаткові предмети на вибір: уряд затвердив новий стандарт профільної середньої освіти
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині надходження роздрібного акцизу зросли на 26%
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.