USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Ковідні стаціонари у лікарнях Луцька майже повністю заповнені

19 Листопада 2021 13:58
Стаціонарні відділення лікарень у Луцьку, де надають допомогу хворим на коронавірус, заповнені на 80-90%.

Про це стало відомо під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції.

Зі слів головної спеціалістки управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмили Рожко, рівень заповненості усіх стаціонарів області нині на рівні 50,7%, але цього вдається досягти за рахунок того, що кількість ліжок постійно збільшують і перепрофільовують відділення. Але в основних лікарнях пацієнтів значно більше.

«Інфекційний стаціонар обласної клінічної лікарні, обласна інфекційна лікарня, інфекційний стаціонар луцької міської клінічної лікарні заповнені на більш як 80% до 90%», – зазначила вона.

Більшість пацієнтів у середньому, важкому і критично важкому станах, мають складні форми дихальної недостатності, спричинені штамом коронавірусу Дельта. Тому кисень у лікарнях витрачають у великих обсягах.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 19 Листопада 2021 14:29
А що там по пропорції вакциновані та невакциновані? Антивакса, фас, фас, придумуйте нові байки!
Будьласка до Анонім Показати IP 19 Листопада 2021 16:58
Сингапур, Ірландія, Ісландія, Нова Зеландія, Австралія, мєлкобританія, деякі штатти США - спитайте в них, там майже всі вакциновані, деякі навіть по 3 разу, там статистика ведеться хоч якось. Є над чим замислитися, ой є.
Антивошка до Будьласка Показати IP 19 Листопада 2021 17:27
І що ти там надумало, озвуч! Якщо звичайно думати чим маєш.
лучани Показати IP 19 Листопада 2021 14:43
Антивакси нехай лікуються дома.
Авжеж до лучани Показати IP 19 Листопада 2021 16:46
Принаймні ті хто не вакцинувався мають шанс не заразитися, а от інша сторона сама ввела в себе цю хворобу, нехай і в "вбитому" стані чи у якості РНК. Різницю між випадково і навмисно відчуваєте? Схоже що ні. Все має бути обгрунтовано. Так чому ж повинні лікуватися тільки ті хто сам себе навмисно заразив, а ті хто випадково через інших не повинні отримувати медичну допомогу? Країна кривих дзеркал.
Лучанка до Авжеж Показати IP 19 Листопада 2021 16:57
Лише одна вакцина з Інактивованим вірусом… ви хоч почитайте про механізм дів вакцин
Бульба до Авжеж Показати IP 19 Листопада 2021 17:10
Про українців Чому дурні -бо бідні….а чому бідні - бо дурні!!!
Антивошка до Бульба Показати IP 19 Листопада 2021 17:28
Той "авжеж" не українець, - ботяра рубльовий.
Підпільник Кіндрат Показати IP 19 Листопада 2021 19:55
Хто "проваксався",- спіть спокійно, ви перехворієте в легкій формі! Яке вам діло до інших, хто цього не зробив?
Босоногий до Підпільник Кіндрат Показати IP 20 Листопада 2021 07:30
Тут, як з голосуванням за Зелю! Усвідомлюєш, що за контингент тебе оточує. Все це чепуха, ось вишки 5 G - то навала, це смерть та мутації людства!!!! Гряде армагедон - покайтеся