USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Кримінальні пристрасті: у Луцьку школяр через ревнощі встромив ніж у груди чоловіку

25 Вересня 2021 23:52
У Луцьку школяр під час суперечки встромив ніж у груди чоловіку.

За це Луцький міськрайонний суд призначив неповнолітньому рік умовного покарання.

У червні цього року учень 10-го класу підгайцівської школи посперечався на вулиці зі знайомим. Під час конфлікту, що виник через ревнощі, школяр вдарив опонента ножем у груди. Згідно з висновком експерта, у постраждалого було проникне поранення грудної клітки із пошкодженням лівої легені.

У суді хлопець повністю визнав свою вину. Натомість у письмовій заяві, яку надали на розгляд суду, постраждалий стверджував, що не наполягає на суворому покаранні кривдника та не має до нього матеріальних претензій.

Тож суд призначив зловмиснику п’ять років позбавлення волі, замінивши на один рік іспитового строку.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анон Показати IP 26 Вересня 2021 01:06
Один год условно за ножевое ранение ???? Правосудие, очнись ты само позволяешь рости преступникам
Народна прокуратура до Анон Показати IP 26 Вересня 2021 11:22
Не просто ножове, а з проникненням, і в житєво важливу зону - в область серця. Це замах на вбивство
Дед Показати IP 26 Вересня 2021 04:03
Офигеть! За недоведеное до конца убийство условка! 404!
гровер Показати IP 26 Вересня 2021 09:26
а мого знайомого за зберігання маріхуани без мети збуту на чотири роки закрили...Не "умовно"...Ця країна приречена...
Йой до гровер Показати IP 26 Вересня 2021 14:39
Приречені наркоторговці і нарки. А за країну не вам розписуватись, все буде Україна.
Егеж до Йой Показати IP 26 Вересня 2021 16:14
Ти тільки зернятко клюєш та далі дзьоба не бачиш. Для тебе замах на вбивство тотожньо згубній звичці?
Йой до Егеж Показати IP 27 Вересня 2021 22:51
Везе тобі що на ВН цензурять...
? до гровер Показати IP 26 Вересня 2021 14:40
Потрібно було премію виписати, чи молочка за шкідливі умови праці видати?
гровер до ? Показати IP 26 Вересня 2021 17:26
потрібно було штраф виписати,як би вчинили у всіх цивілізованих країнах.Чи ви вважаєте,що зберігання маріхуани є серйознішим злочином ніж замаз на вбивство?Україна приречена черех таких громадян,як ви...
? до гровер Показати IP 27 Вересня 2021 22:54
Я вважаю, що нарку, як і будь кому іншому, який відкриває рота проти України, того рота треба рвати до самої *опи. А за анашу можна взагалі й не трогати, - бидло має самоліквідовуватись.
Підпільник Кіндрат Показати IP 26 Вересня 2021 16:30
На фоні новин в Україні Волинь рулить: -встромили ножа; - випустили кіші; - відрізали голову; Писаки - маладца, так і тримати! Більш новин немає?
Самійло Кішка до Підпільник Кіндрат Показати IP 27 Вересня 2021 22:57
Це один із способів маніпуляції сірими масами,-давати їм лише негативні новини. Тоді стадо (нарід 73%) найбільш внушаємий.