USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Лапін назвав активістів торговельної блокади ОРДЛО «мародерами»

8 Березня 2017 12:41
Про те, що народний депутат України від Луцька Ігор Лапін назвав своїх військових побратимів, учасників блокади торгівлі з ОРДЛО «мародерами», про це у блозі на Волинь24 написав учасник АТО, боєць батальйону «Айдар» Ігор Рицко.

«Подивився шоу, яке влаштував в Краматорську представник Волині і мого рідного Луцька в Верховній Раді Ігор Лапін. Особисто мені бридко, що ця особа представляє Волинь, мій рідний Луцьк. Ще й так «прославився» перед жителями Краматорська на сході України.

Відверто кажучи - нічого нового він про себе не показав.

Від себе. Я був присутній в районі проведення мітингу в Краматорську о 15.30. Не так там і було вже й людно. Люди фактично проігнорували таку «масовку». Але обурило мене інше, те що Лапін назвав бойових побратимів ганебним словом «мародер». Хлопців, які знаходяться на блокаді від батальйону «АЙДАР», яких їх особисто знаю, не були помічені в мародерстві!!! На відміну від самого Лапіна.

Це бойові хлопці, і були вони в зоні проведення АТО набагато більше, а ніж розпіарений «командІр-дІпутат» Лапін. І ніхто не в праві називати моїх бойових побратимів непристойним словом «мародер».

Звертаюсь до вас!!! НЕПОВАЖАЄМИЙ Мною «ненародний депутат» Лапін та йому подібні маріонетки Рошенівської влади - коли ви вже наїстеся тими брудними грошима???

Коли ви вже почнете думати своєю головою, а не магією європейської або американської валюти? Гроші вам затьмарили всі ваші брехливі очі.

Не ганьбіть імені доблесного батальйону «АЙДАР» і пам'ять про наших побратимів, які віддали своє життя в боротьбі з російських окупантом. А ви з цим окупантом хочете вести торгівлю.

Ваша каденція скоро закінчується, і прийдеться вам «опуститись» на Землю, а на нашій землі таким як ви прощення не буде. Ви відчуєте всю красу людського гніву!!!

А хлопцям, які блокують торгівлю барижної влади з нашим ворогом - ВЕЛИКА ПОВАГА ТА ВДЯЧНІСТЬ!!!», - йдеться у дописі Ігоря Рицка.

Нагадаємо, ветерани АТО і учасники блокади ОРДЛО вимагають в нардепа від Луцька Ігоря Лапіна пояснень за його слова про те, що на редутах, буцімто, пропускають контрабанду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анонім Показати IP 8 Березня 2017 12:45
жаба vs гадюка
3 до Анонім Показати IP 10 Березня 2017 06:52
А Рицко ще гірший, не знає кому д....пу лиз.....ти, з Савченко їздить , точно агент Кремля, от ким повинні займатись СБУ
олег Показати IP 8 Березня 2017 13:10
хай цей п*дріот тозкаже ,як 6 років назад посадив молодих пацанів, а зараз кришує бурштин!
?? Показати IP 8 Березня 2017 13:13
Ср*ться хлопці, ср*ться побратими. Будь-якою війною керують гроші, всі ,хто блокує і хто ні, лізуть до цього корита.
юзько пилсудськый Показати IP 8 Березня 2017 13:20
От смерд*ча свиня!Лучани, ви б йому пику нат*вкли.
Луцьк Показати IP 8 Березня 2017 13:34
Лапін-со:и лапу
Анонім Показати IP 8 Березня 2017 13:41
На жаль відео із Лапіним не має. Хоч він там був і виступав.
свг Показати IP 8 Березня 2017 13:51
кожен говорить те що думає про себе. сам мародер і думає що всі такі. ганьба цьому чмош..ку.
Анонім до свг Показати IP 8 Березня 2017 14:49
100%!!!
? Показати IP 8 Березня 2017 14:31
Йому краще знати. бо він сам КАЗАВ ,перед виборами,що був в АТО.
Лапін клоун Показати IP 8 Березня 2017 14:33
Просто факт.
Юри Показати IP 8 Березня 2017 14:41
Юрист повинен чітко відчувати зміст категорій. А Лапін ніби-то правник. Мародерство (від фр. maraudeur " грабіжник", від marauder " грабувати") - військовий злочин, суть якого, згідно з кримінальним законодавством полягала в таємному або відкритому розкраданні на полі битви (у тому числі - в районах, підданих бомбардуванням і обстрілу) речей, що знаходяться при убитих і поранених військовослужбовок або цивільних особах. Під мародерством також розуміється викрадення речей у поранених під час евакуації[1]. У міжнародному праві поняття мародерства розглядається ширше і включає також пограбування жителів ворожої території. Мародерство часто супроводжується актами насильства. Мародерство розглядається міжнародним правом як військовий злочин міжнародного характеру . У кримінальних кодексах мародерство, карається особливо суворо - аж до розстрілу на місці.
До до Юри Показати IP 8 Березня 2017 15:44
От якраз це про лапіна. Саме з маленької букви.
микита луцький Показати IP 8 Березня 2017 14:48
Сьогодни на 8 Березня пиймали Захарченко и везуть в Киев! Кинець киносериалу ДНР!
Активіст до микита луцький Показати IP 8 Березня 2017 15:05
Не тобі про Захарченка писати.
микита луцький до Активіст Показати IP 8 Березня 2017 21:09
8-ГО БЕРЕЗНЯ ПЛОТНИЦЬКИЙ ПИДИРВАВСЯ НА МИНИ ПОВЕРТАЮЧИСЬ С БАНКЕТ В 22 ЧАСА.
11 Показати IP 8 Березня 2017 14:50
Вклав в майдан душу тепер потрібно і гроші заробляти.
... до 11 Показати IP 8 Березня 2017 15:45
Не вклав, наклав. І в окопі, і на майдані.
Володимир Показати IP 8 Березня 2017 16:21
Ондон штопаний гидкий
Коля Показати IP 8 Березня 2017 17:06
Зі святом тебе 8 березня
Ленточка Показати IP 8 Березня 2017 17:17
Перед виборами в дворах стояв (на Соборності 31 біля жеку) форму військову позорив) із смішним мікрофоном розказував який він патріот ля-ля..............га..но ти а не патріот
БАНДЕРЛОГ Показати IP 8 Березня 2017 18:27
коментар було видалено
ВОВК Показати IP 8 Березня 2017 21:58
чм*шнік полішучара
Воїн Показати IP 8 Березня 2017 22:40
Лапін не був на Майдані заміченим серед активістів. Приїжджав фотографуватись на Майдан 2 рази. А потім бігав по Луцьку примазаним до Самооборони і байки людям розповідав, щоб бонусів набрати після провалу на виборах в Ковелі від Аграрної партії (це гілка Комуністичної партії). Комуняка голімий. Лапін мовчи взагалі за Майдан.
555 Показати IP 9 Березня 2017 10:06
Лапін, Лапін. А хто зробив його нардепом? Лучани, інфантильні хлопчики в камуфляжі з кримінальними замашками та бабусі, дідусі, а ще вуличні "патріоти", які повелись на фото у військовий формі. Тепер треба не прокльонами його поливати, а розпочати збір підписів про його відкликання з нардепів. Назбирати принаймні 50 тисяч. Це не справить враження на ЦВК, на ВРУ, а галасу на всю Україну наробить, і вдруге десь в Рівненській чи Житомирській чи ще якійсь області він в нардепи не пройде, а лучани отримають урок, подібно тим, хто з них колись проголосував за Януковича.
Нік Показати IP 9 Березня 2017 10:17
Герої перетворюються в бариг. Чорновол, Лапін, Кишкар - на службі в Ахметова-Порошенка-Яценюка. Подивіться на блог Тетяни Чорновол від 08.12.14 року на "Ураїнській правді". Тоді вона була за блокаду ОРДЛО. "Бо кожна копійка терористам - це кулі і снаряди, які летять в наших воїнів......"
Ніку Показати IP 9 Березня 2017 11:47
Герої на бариг не перетворюються. Перетворюються ті, хто удавав з себе героя. Майдан повалив Януковича, але не повалив януковізм - жлобство у вишиванках.
Запитання Показати IP 9 Березня 2017 12:18
А чого ж вы раніше мовчали, що лапін в АТО робив?
Так Показати IP 9 Березня 2017 14:01
Про що мова? Хто такий Лапін? Відповідь - Лапін від 2014 року представник певного комерційно- незаконного угрупування, до якого має відношення Мельничук. Мельничуку оголошено підозру а може вже і звинувачення у створенні незаконних збройних формувань. Ці формування не мали ніякого відношення до "Айдару", Діяли в Києві та в східних від Києва областях, займалось всім, чим може займатись незаконне збройне формування "в тилу". За сумісництвом Лапін є нардепом від Луцька. "Велике спасибі" всім лучанам, хто проголосував за нього.
побратим Показати IP 9 Березня 2017 14:47
Ще трішки і цей "ПОБРАТИМ" ТЕРОРИСТАМИ БУДЕ НАЗИВАТИ ТИХ ХТО ЗАРАЗ НА ВІЙНІ....БРИДКА ЛЮДИНА....
Волинянин до побратим Показати IP 9 Березня 2017 17:23
Ще трішки і ця тварина буде садити новий ліс. Соромно за лучан, за цю м*рзоту яку вони вибрали.
знаю Показати IP 9 Березня 2017 22:04
лапін це політична повія, він за пару золотих раком стане