USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Лапін за рік «розжився» ще однією машиною та квартирою

31 Березня 2017 18:36
Нардеп від Луцька Ігор Лапін за період з 2015 по 2016 рік придбав ще один автомобіль та покращив свої житлові умови.

Про це йдеться у електронній декларації депутата.

Автомобіль і квартира

В декларації Ігоря Лапіна з’явився пікап Volkswagen Amarok 2014 року випуску, зареєстрований на дружину - Лапіну Оксану Петрівну. Відповідно до даних декларації, дане авто вартує 267 тисяч гривень. До слова, за кермом цього автомобіля часто бачать самого Ігоря Лапіна.

Хоча, як стало відомо попередньо, також Ігор Лапін їздить пікапом MITSUBISCHI L-200 д.н. АС1679ВІ, а для пересування Києвом використовує авто з місцевою реєстрацією - TOYOTA AVALON, 2012 року випуску, сірого кольору, д.н. АА0010СІ. Проте їх в декларації депутат не вказував.
Так виглядала декларація Лапіна за 2015 рік.


Мати нардепа Галина Лапіна задекларувала квартиру в Іваничах на 45 квадратів. На батька нардепа записаний будинок в Ковелі, площею 187 метрів квадратних і квартира на 55 квадратів. А сам нардеп в березні 2016 року заволодів у спільній власності квартирою в селі Липини Луцького району, площа якої становить 40 квадратних метрів. Проте в декларації за 2016 рік Лапін вказує, що квартира належить вже йому повністю.

До слова, попри те, що ЗМІ закидали нардепу покупку двох двокімнатних квартир в центрі Луцька, жодної з них в декларації не вказано.

Інформацію про додаткову нерухомість та бізнес Лапіна озвучував і ветеран батальйону «Айдар» Ігор Рицко. Нагадаємо, днями екс-заступник командира батальйону «Айдар» волинянин Ігор Рицко викрив маловідомі факти з біографії нардепа від Луцька Ігоря Лапіна. Виявляється, нинішній політик заробляв на підкупі суддів, контрабанді спирту і сигарет, видобутку бурштину та легалізації автомобілів. Окрім того, з'ясувалися деякі нові подробиці біографії Ігоря Лапіна: зокрема, «героїчна служба», купівля квартир на підставних осіб та незаконне захоплення автомобілів на окупованих територіях, нібито на потреби АТО.

Гроші

В порівнянні з 2015-м роком, Лапін почав отримувати вдвічі більшу зарплатню: за 2015 рік він отримав 77 тисяч, а за 2016-й 155,5 тисяч гривень.

За 2015 рік депутат задекларував 1,4 мільйона в гривневому еквіваленті на той час: 128 тисяч гривень, 26 тисяч доларів, 16 тисяч євро, 25 тисяч польських злотих – все готівкою.

За рік заощадження дещо зменшились: в декларації за 2016 рік Лапін вказав заощадження у розмірі 120 тисяч гривень, 25 тисяч доларів і 15 тисяч євро.

Земля

Як і раніше, у власності Ігоря Лапіна та його родини – сім земельних ділянок. Зокрема, дві ділянки в селі Любитів Ковельського району, загальною площею 7255 метрів квадратних. Три ділянки в Ковелі на 2500 метрів квадратних та дві ділянки в селі Дубове на 3100 метрів квадратних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
!23 Показати IP 31 Березня 2017 19:18
Я гордий за тих, хто голосував за таке
до 123 до !23 Показати IP 2 Квітня 2017 22:53
"Слава хероям"!
Alex Показати IP 31 Березня 2017 19:25
ЩО ви вчепилися до нього, я звісно не його фанат , але опускати дане інтернет видання до рівня "нище плінтуса"... аж заходити на сайт стає бридко. Що не день то згадка про нього, це що його реклама чи проплата на рік вперед, щоб убрати конкурента??? Якщо людина гнила то "запах" покаже себе.
бакс до Alex Показати IP 31 Березня 2017 20:32
Мова про те, що бреше!!! Де у декларації квартира на Чорновола, куди він приїздить і його там постійно бачать? Де у декларації WV, що на другому фото, він же сьогодні на ньому біля Там-Таму їздив і у той-же двір на Чорновола приїздить? Люди ж не сліпі і не люблять коли з когось хочуть дурного зробити, а ще депутат?! Про що мова??? Молодці хто таке обрав!!! :)
Фіма до бакс Показати IP 1 Квітня 2017 09:29
А хто з 400 так званих слуг народу не бреше і не гребе все що бачать під себе .Є такі........Всі одним миром мазані.....
лучанин до Alex Показати IP 31 Березня 2017 20:38
Від нього смерділо гниллю задовго до виборів у вр, а ти ще чекаєш якогось"запаха"?
свідомий до Alex Показати IP 1 Квітня 2017 09:55
Вчепилися? Та його судити треба а не чіплятись до нього. Поставте себе на місце жителів донецької чи луганської облістей в населений пункт яких приїхав цей мародер з компанією таких же і розграбував їх домівки. І в цей же час він висить як герой на білбордах в Луцьку.Мало того, його ще й обирають народним депутатом. Уявіть емоції цих людей. Як вони можуть після цьго полюбити таку нову владу і людей що її обрали. З такими людьми при владі ніколи не буде спокою ні на сході ні на заході. Вони цинічно розколили і розграбували суспільство. Вдівши військову форму на бандитів повністю дискридитивали українську армію, простих хлопців-патріотів що щодня жертвують своїми життями для єдності країни і кращого майбутнього.
Анатоль_ Показати IP 31 Березня 2017 19:35
Я в шоці!!! Кого ми обрали ??? Про що той Лапін думає більше-про простих людей чи про своє збагачення??? Питаннячко!!!
Кастрюлька Показати IP 31 Березня 2017 20:39
А чего добился ты, среднестатистический скакун майданный?
Козацький казан до Кастрюлька Показати IP 31 Березня 2017 21:46
Добився того,що в моїй країні не потрібно виправдовуватись,що непитущий,на відміну від твоєї бензоколонки.І,взагалі,ти сайт переплутав,на твоїх пише ru.
Анонім до Кастрюлька Показати IP 31 Березня 2017 22:40
Ти не відповіло на моє запитання "кастрюлька" - це від КАСТРОВАНИЙ?
Спеціально для кастр до Кастрюлька Показати IP 31 Березня 2017 23:17
Ты, прежде, чем кукарекать про непонятные для тебя вещи, объясни народу: кто ты такое и почему ты здесь? Ты решило поучавствовать в гибридной войнушке? Ты решило чморить НАРОД, которому ты и в подметки не годишься? Так запомни, опущеный, твое место под шконарем, и оттуда тявкай сколько влезет - это у всех вызывает только вялую усмешку! Понел, не - кострюля!?
Анонім Показати IP 31 Березня 2017 23:50
тут єдине можна написати , іхній час спливає , і за цей безпредєл трьох річний ім доведеться відповідати , а саме порошенку гунчику лапіну і всій швалі які на смертях долізли до корита , а якщо не ім то іхнім дітям , є час розкидати і прийде час збирати те каміння, надіємося що він прийде швидко
Анонім Показати IP 1 Квітня 2017 00:09
Чому на кожному етапі зміни влади всі звинувачують попередників?
Марыя Показати IP 1 Квітня 2017 09:26
З усього видно, що в людини з мозгами непорядки, бо навіщо одній людині стільки. збирається жити 300 років. дав би дітям на лікування хоча би 10%.
Фіма до Марыя Показати IP 1 Квітня 2017 10:51
Супер питання до всіх нардепів ........
Панас до Марыя Показати IP 1 Квітня 2017 16:17
Відчуаю що , час наближається. Банда не встигне втікти. Складається віраження,що гунчики і його шеф мають декілька життів. Очевидно, хлопці серйозно зайнялися реінкарнацією. Принаймі, на це вказують їхні вчинки
Скільки чекати Показати IP 1 Квітня 2017 10:40
Коли ці хто доривається до корита понаїдаються?
Справедливість і зак Показати IP 2 Квітня 2017 12:15
Божий,і людський, державний...Коли помруть... або коли будуть сидіти в тюрмах з конфіскацією майна за всі афери і гріхи.. і не один десяток років !!!.
держава і Закон Показати IP 2 Квітня 2017 12:20
безнаказаність по законувсіх афер і зловживань весь цей бардак породжують... вседозволеність - це не демократія, а хаос
слуга народа Показати IP 13 Квітня 2017 12:46
лапин саша доллар-довичный судья ковеля-построил власну церкву.все как в сериале "слуга народа"
трамп Показати IP 24 Квітня 2017 15:35
если ,как бараны голосовать веря бигбордам ,то такие к*злы любяще капусту будут вам навязывать к*злиные законы,а лапин ще й великий законотворець!