USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ляшко їздить з Ради у кортежі із трьох авто

4 Жовтня 2017 09:14
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко їздить кортежем із трьох автомобілів. Свідками цього стали журналісти УП у вівторок ввечері.

Після завершення сесійного дня, Ляшко вийшов із Ради через 5-й під'їзд, де зазвичай паркуються автівки депутатів.

Лідера "радикалів" супроводжувала група, яка складалася щонайменше з трьох охоронців.

Інші охоронці під'їхали на мікроавтобусі супроводу і двох позашляховиках. В один із них сів сам Ляшко, в інший - охоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Glover Показати IP 4 Жовтня 2017 09:28
Нафіга ті понти???
Все те шо Показати IP 4 Жовтня 2017 11:26
було тільки хлопці гинуть
! до Все те шо Показати IP 4 Жовтня 2017 16:50
Хлопці гинуть, захищаючи свою Батьківщину - Україну від кривавих братьєв, - росіян. Кров наших захисників полвністю на росії і на росіянах, без жодного виключення. А так само як на них кров правосланої Грузії та Молдови, - на одну ботоксну крису все не спихнете, винні всі росіяни, бо карлон існує лише тому що всі росіяни його обирають.
123 Показати IP 4 Жовтня 2017 12:02
І не насос*в, а вилами заробив !!!
123 Показати IP 4 Жовтня 2017 12:06
Революция гидности говорите? ну ну...