USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Зачистка» влади на Волині стартувала

24 Лютого 2014 10:15
За ініціативи «Правого сектору», Народної самооборони та волинського Автомайдану керівників органів виконавчої влади в областях, районах, заступників голови ОДА, начальників управлінь ОДА, керівників напрямків виконавчої влади, серед яких – управління МВС, обласна, міська та районні прокуратури, управління СБУ, Державне Казначейство в області, Міністерство доходів і зборів, волинська митниця і управління лісового господарства, зобов’яжуть написати заяви про звільнення. Зробити це потрібно до 24 години сьогоднішнього дня. Їм потрібно особисто подати оригінали заяв, зареєстрованих у канцеляріях своїх підрозділів.

Про це стало відомо під час прес-конференції у голови обласної ради. Тут також наголосили, що перебування на лікарняному або раптові відрядження, початок яких буде датований 24 лютого, не слугуватиме причиною для уникнення вищевказаної процедури.

Цю заяву озвучив керівник волинського «Правого сектору» Павло Данильчук, повністю таку ідею підтримав голова облради Валентин Вітер та перший його заступник Олександр Пирожик. Він також наголосив на важливості змін керівництва від Партії регіонів в районних радах на Волині.

Переобрання голів планують сьогодні і завтра під час сесій районних рад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
ася Показати IP 24 Лютого 2014 10:22
про МНС забули .....
Правий сектор Показати IP 24 Лютого 2014 10:23
Дивіться, щоб вас не зачистили!
Правому сектору Показати IP 24 Лютого 2014 10:27
Терміново зачистіть Колісника Богдана !!! І його свору , виводять неймовірні кошти з України! Навіть сьогодні!
123 Показати IP 24 Лютого 2014 10:27
А хто знає, хто вже з районних голів райрад і адміністрацій пішов у відставку?
krater Показати IP 24 Лютого 2014 10:28
воно то ніби і правильно, але хто прийде на їх місця? людина, що працювала в системі - знає систему і не має іншого бачення. стереотип залишиться у підсвідомості. треба просити талановитих незаплямованих людей з відповідною освітою та досвідом управління в бізнесі чи громадських організаціях включатись у ці процеси. пропонувати кандидатури, обговорювати та погоджувати на громадських слуханнях, потім призначати. це має бути прозоро.
Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 10:30
давно пора
всіх геть! Противсіх Показати IP 24 Лютого 2014 10:32
Так! Хає всі двірники, комунальники звільняються, бо вони замітали місто при злочинних чинушах! Хай водії тролейбусів і автобусів звільняються, бо вони возили людей при тому режимі!! Хай вчителі звільняються, бо вони вчили дітей при злочинній владі! Хай лікарі звільняються, бо вони лікували людей при ригіаналах! Хай звільняються продавці в магазині бо вони продавали продукти і товари злочинному бандугрупуванню! Хай звільнять зав клубом в селі Лище, бо він вмикав музику при якій танцювала молодь, при яниковій сворі!!! Хай .... кругом буде розруха!!! всіх звільнити!!!!
Ігор до всіх геть! Противсіх Показати IP 24 Лютого 2014 10:33
не психуй, знайдеш собі іншу роботу
тріль анінім волинсь до Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 10:41
гузятнику! То ти?))) А ти де працював за своє життя?!?!
сразу видно до Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 13:45
работу ищешь по видимому ты, но вспомни судьбу братьев-мусульман... Через год-два вас ждет тоже самое. Жаль только, что говна будет ещё больше, разгребать дольше придется.
123 до всіх геть! Противсіх Показати IP 24 Лютого 2014 11:45
доповнення: а до с*уля поставити смотрящім Пірожіка і його побратима Сасеньку Вікторова,
123 до всіх геть! Противсіх Показати IP 24 Лютого 2014 12:04
і скати запалити щоб сонця не було видно, бо воно їм світило.
Оксана Показати IP 24 Лютого 2014 10:36
Пропоную проїхатись по "царських селах" і запитати за які доходи побудовані будинки. якщо за зароблені, з яких сплачені податки - живи далі, ти чесна людина, якщо за зароблені, але податки не сплачені - сплати податки і живи далі як чесна людина, якщо із зарплати 2000 - мільйонна нерухомість - будь готовий відповісти перед законом.
Такер Показати IP 24 Лютого 2014 10:42
а МНС кому заважає?
narine до Такер Показати IP 24 Лютого 2014 10:46
Повністю піддтримую....Звільняти то звільнять, а жити на награбоване вони й далі будуть....І ще поцікавитись, за які такі заслуги їм земельні ділянки повидавали...
nariane до Такер Показати IP 24 Лютого 2014 10:46
Вибачте, комент не Вам)))
Без жарту Показати IP 24 Лютого 2014 10:45
Данильчук--хвора людина.Де психіатри?АГузь?Я була про вас такої хорошої думки .а ви?..Коли вже всадиш свою дупу в крісло керівника?ЦЕ для того діти в Києві загинули?Селюхи Смердячі!З гноївки повилазили і по трупам рвуться до влади.
Слава Героям! до Без жарту Показати IP 24 Лютого 2014 11:27
Смердюхи сиділи у кріслах боягузи і байдужі сиділи по домівках. А цим часом нас вбивали гноїли. Наших старих пенсіями давали зарплати на які тіко виживати можна. Люди емігрують і зпиваються. Їм чітко дано зрозіміти красти не можна і це початок терор буде тіко короткий. Все закінчиться не самосудом, а важкою тюрмою. Всі винні і причетні до розкрадання національного багатства у великих розмірах що тривало 23 роки будуть сидіти у тюрмі і тут ніяких жартів.
громадянин Луцька до Слава Героям! Показати IP 24 Лютого 2014 13:47
Ти ж пишеш, то хто тебе "вбив"?! Не прикривайся і не бери на себе чужі заслуги, а то багато вас вже таких розвелось! ОДА вже кишить такими, що стоять і мобілок від вух не відривають, все "рішають"...!:) Козюра, Пустоцвіт... йдіть у міськраді вирішуйте питання міста, а то пхнетесь...!!! Рєпа не трісне?!
о до Без жарту Показати IP 24 Лютого 2014 15:21
цілковита правда!!!! Що воно саме варте???? а молоти язиком то діло не хитре) Завжди так не буде!!! скоро і на їхні **пи знайдеться управа
Богдан Показати IP 24 Лютого 2014 10:46
Слава Україні!! Це 100 відсотково правильне рішення!
Справедливий Показати IP 24 Лютого 2014 10:48
МНС у політику не влазить, а відповідально виконує свої обовязки
а до Справедливий Показати IP 24 Лютого 2014 17:10
працівники виконують а керівнитство виконували вказівки президента генералів і збивали гроші з підпреємців щоб Грушовінчук возив не Київ і будував котедж в Гараджі
Підприємець Показати IP 24 Лютого 2014 10:55
Я не знаю,як на Старому ринку,а на Варшавці заставляли йти на мітинг і зеленкою пообливали :в Юванті,на Пасажі.Ви ПРАЦЕЮ ФІЗИЧНОЮ заробили скільки? Ви думаєте,що в Луцьку не має розумніших за вас?Людиною потрібно бути ,але ж вас ,напевно,в дитинстві нелюди виховували.Боже-Боже,що ж то робиться?
Підприємець Показати IP 24 Лютого 2014 11:01
Горгута краще за сраку і за межі ринку.
Волинянин Показати IP 24 Лютого 2014 11:03
Коли вже люди зрозуміють і посадять на коліна ту сволоту, дАНИЛЬЧУКА
Лучанка Показати IP 24 Лютого 2014 11:19
Виходить,що всім із зброєю по вулицям ходити можна?
Лікарі. Показати IP 24 Лютого 2014 11:20
Головних лікарів і керівників поліклінік зніміть. Там не честі не совісті. Одне свавілля.
Лучанин до Лікарі. Показати IP 24 Лютого 2014 12:34
І замів і терапевтів, і хурургів,медсестер, санітарок.......трупів..всіх...І буде рай на землі..Сверло в ж*** сидить...То так накрутить, що знов будуть шибениці біля старого ринку стояти, як в 43року.Утихомиртесь, Рада працює, приймуть закони. помаленько реформують силові органи, орани держуправління..А так до звільняємся і до люструємся,що за Буг всі драпать будем. Якщо ще варварів приймуть..Зупиніться.
та ти шо до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 12:52
Що ж тобі лікарі і санітарки зробили. Начальство при ПР це закореніла система корупції. Всіх звільняти за рідким виключенням.
о до Лікарі. Показати IP 24 Лютого 2014 15:24
справді. лікарі беруть по 5000 грн. за операцію, тобто за днь вони можуть "нашкребти" тисяч зо 20)))) але вони ж лікарі, їм можна!!!! Данильчук, чому ти про це мовчиш???? ти ж з народом, іроде)
Володя Показати IP 24 Лютого 2014 12:05
Директорів шкіл і завучів гоніть в шию за ХОЛУЙСТВО перед чиновниками, вони не достойні далі сидіти в кріслах!
Анонім до Володя Показати IP 24 Лютого 2014 13:22
цілком погоджуюсь
Анонім до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 16:34
***iл ти анонiм разом з Волод
учень до Володя Показати IP 24 Лютого 2014 13:49
А вони в кріслах і не повинні сидіти, а повинні дітей виховувати!!!
volynlutsk123 Показати IP 24 Лютого 2014 12:22
Правому сектору негайно потрібно завітати в гості та взяти заяви у корупціонерів начальника управління міграційної служби області Воробя О.В. та його заступника Войцешука І.Є, які всі посади в службі укомплектовували за хабарі, За паспортно-візові адмінвослуги з волинян шахрайським шляхом здирали не передбачені законом побори Ці горе-керівники перетворилм міграційну службу перетворили в очаг корупції, поборів, пьянства на роботі.
вчителька Показати IP 24 Лютого 2014 12:39
На майдані коло церкви революція іде. -Хай чабан,- усі гукнули,- за отамана буде. На майдані коло церкви люди все гудуть, гудуть... ТА НЕВЖЕ Ж НІХТО НЕ БАЧИТЬ ,ЩО ДЕРЖАВУ У БЕЗОДНЮ ПАСТУХИ ВЕДУТЬ!
просто Показати IP 24 Лютого 2014 12:40
По якому праву вони зобов'язують когось щось писати!?
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 12:47
Війна закінчилась, тиран впав.Найдуть будуть судить.А в нас лиш все в розгарі, на превеликий жаль. Треба великий спокій і трохи розуму.Стару систему можна зламати, поміняти всіх.А толку то? Де гарантія. що в нових кріслах не сядуть люди більш порядні? Не валіть все з топора, раз і рубанули. Забули про Майдан, зробіть і в Луцьку Віче.Люди прийдуть і середнього і старшого віку.Вони такі ж громадяни.Послухайти і їх думку, а не агресивної молоді люди, яка не ходила раніш на мітинг по сигналу ЄВРОМАЙДАНУ.Нову державу треба робити чистими руками, а не ломати через коліно.Кричали Беркут в шоломах і без номерів, а люди в масках з дубинами на вулицях хто? Новий міністр МВД призначить нового начальника управи,хай розбирається справами під громадським контролем. А так я зараз скажу сусід хабарник, з адресом і що ФАС!!!! А він може чесна людина..Зупиніться, загубите всіх, і Волинь, і Україну.
Андрій Показати IP 24 Лютого 2014 12:54
Все правильно ,міняємо систему,робимо повне перезавантаження.Небесна сотня з висоти буде пильно дивитися хто і чим займається і воздасть їм по ділах їх.
+ до Андрій Показати IP 24 Лютого 2014 12:58
Слава Героям. Ми не знаємо їх вони не знали нас. Подивимось, як живуть наші чиновники. Скоро і заяви зівляться у оновленну прокуратуру. Тоді взагалі зовсім погано буде. Ви підтримували ПР, а вас кинули і втікли. Тепер за все платити прийдеться важкою тюрмою із конфіскацією. А якщо тікати то треба багато грошей бо знайдуть і повернуть до відповідальності. Ви у Бандерівському краї крали. Не вчили історію. Дмали що все то байки. Час прийшов збирати каміння.
тролінгу Показати IP 24 Лютого 2014 12:54
Толк у тому що я то знаю чк зробити щоб не крали і про розвиток знаю. А інші. що крали не зміняться вже ніколи. І повірте лучани порядні люди є.
украънець Показати IP 24 Лютого 2014 13:16
Знімаєте всіх керівників і заступників.Простий люд раби, боялися слово сказати, бо виганяли.В кожну державну струкруру набирали по вказівці губернаторів,знайомих,Ні одна людина не потрапила випадково по розуму. Брали кого небудь,що небудь закінчив повара на бібліотекаря,аби я мав користь з цього чи дзвіночок зверху.Пора брати людей по розуму і не заплямованих комунястичних попередників, які не накрали. и раби не чіпайте простий люд ми і так настраждалися від приниження своїх начальників,директорів
Володимирський Показати IP 24 Лютого 2014 13:19
Мер Володимира САГАНЮК повинен постати перед народним судом за брехню, хабарництво, кумівство, кадрові зловживання, корупційні схеми по відмиванню грошей, втручання і пресинг під час виборчих компаній!. ПРАВИЙ СЕКТОР, ДОПОМОЖИ ГРОМАДІ ДРЕВНЬОГО МІСТА!
не байдужий до Володимирський Показати IP 24 Лютого 2014 14:04
Чим швидше тим краще.Сьогодні є прояви надмірної метушні біля бару його сина поруч з автостанцією. Його бандюки кучкуються в "маяку"і "метелику"
козловський Показати IP 24 Лютого 2014 13:22
Підтверджую останнє, бо все свідоме життя я голова міської виборчої комісії.Передостанній раз був від БЮТ, останній від....... регіоналів! Саганюк так веліли.
майдан Показати IP 24 Лютого 2014 13:25
в с Г-Полонка Луцького р-ну , в сільській раді теж анархія є,що хоче, то і робить голова із землею,продають хто більше заплатить,а допомагає йому Шумський -голова Рать і пора його потрясти,за людські гроші машини роздає родині.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 13:29
Насильство породжує насильство. М ені страшно, хто прийде !!!! До влади знову рветься колишній голова Рожищенської РДА Савчук - людина без совісті, гроші і збагачення для нього найголовніше.
рома до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 22:34
Який Савчук люди перший взяточнік, викладає у політехнічному бере взятки, екзамен здати не реально коштує від 400 грн і вище!!!! Змилуйтесь женіть в шию !!!!
МАЙДАН Показати IP 24 Лютого 2014 14:02
ДО ВЛАДИ НОВИХ ЛЮДЕЙ ТАКИХ ЯК КРАСУЛЯ
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 14:24
Люстра́ция (от лат. lustratio — «очищения посредством жертвоприношений») — процессы в Восточной Европе после 1989 г., регламентирующие доступ к государственным должностям для лиц, связанных в прошлом с репрессивным аппаратом коммунистических режимов (считая как сотрудников и агентов тайной полиции, так и функционеров коммунистических партий)[1]. В более широком смысле – аналогичный процесс в отношении лиц, причастных режимам, нарушавшим права человека, начиная от процесса денацификации и аналогичных ему в послевоенной Европе. Согласно идее, процесс люстрации придает легитимность новой власти путем решительного разрыва с практикой старой власти, воспринимающейся как преступная и неправовая[2]. Всі під люстрацію!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!В тому числі і Вітер і Данильчук!!!!!!!!!!!!!!!!!Це всі предствники старої влади!!!!!!!!! А Пирожик месний шахрай, прикривається зараз посадою!!!!!Увесь депутатський корпус!!!!!!!!!! І не потрібно старих мужновладців, які вже були при власті, як в адміністраціях, так і в міліції, прокуратурі. Їх від кормушки відлучили, ось вони назад просяться, прикриваються народом, хто їх покликав? Бондар зі своїми намісниками, Швидкий зі своїми ментами.Ганьба, не за це хлопці стали ангелами!!!!!!!!
Правда Показати IP 24 Лютого 2014 15:36
Данильчук собі уявив, що це "Чечня" він не за правду бореця, а за владу. 1985 р.н., смаркач а вже хоче керувати, економіку треба піднімати а не всіх звільняти ду*ень.
я Показати IP 25 Лютого 2014 07:52
Комісари після революціі 17 року не крали... Може жерли краще за людей, але то й усе... А з країною що зробили тоді? Кожен нездара, навіть якщо він Патріот, всерівно залишиться нездарою!
люстрантам Показати IP 25 Лютого 2014 09:11
Знову те ж фото і ті самі напівдебільні мордяки.....
Патріот Волині Показати IP 25 Лютого 2014 13:07
Боже! дай розуму нашим людям колись зрозуміти що влада владу ніколи самі себе не почистять. Де ті підприємці? де шахтарі? де прості працівники які боролись на майдані? чому політики тут сидять і піаряться за рахунок інших? Якщо так буде і надалі знову піду на майдан тільки вже проти опозиційних сил які зараз до кормушки лізуть!
Анонім Показати IP 26 Лютого 2014 09:22
Директора обл центру зайнятості люструйте. Раїса Кучмук знущається з людей, а не допомагає їм у пошуку роботи!