USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучан турбує запах газу в центрі міста

2 Серпня 2016 21:01
Перехожі у центрі Луцька на вулиці Лесі Українки відчули запах, схожий на запах природного газу. Утім газовики, які прибули на виклик, запевнили, що усе в порядку.

Інцидент трапився під вечір вівторка, 2 серпня, - повідомляє Волинь 24.

Як розповіла лучанка Тетяна Василівна, вона відчула запах газу, заходячи до аптеки "Волиньфарм".

Працівники аварійної служби, які прибули на місце виклику, перевірили всі можливі місця витоку газу. Прилад показав, що всі показники в нормі.

"Покази приладу свідчать про те, що аварійного виходу газу немає. Можливо неприємний запах має якесь стороннє походження", - припустив начальник управління аварійної газової служби Валентин Киричук, який теж прибув на місце події.

Аптекарі розповіли, що неприємний запах, схожий на запах природного газу, поряд з входом в аптеку відчувають вже давно.

Поруч ведуться ремонтні роботи і робітники змінювали розташування деяких газових труб. Працівники аптеки припускають, що це, можливо, якось пов’язано із неприємним запахом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Узбагойтесь Показати IP 2 Серпня 2016 21:54
це просто в когось сильний метаболізм
А Показати IP 2 Серпня 2016 22:12
А покурити не пробували? Зразу все стане на свої місця.
КЛАВА Показати IP 2 Серпня 2016 22:39
М**ть !!! А півміста дихає гівном від Проміня до вокзалу , з Вишкова чи з очисних споруд , чи х*р знає звідкіля ....
Нюхач Показати IP 3 Серпня 2016 00:10
А справді що то попахує га...цем?Звідки несе?
Хрен собачий до Нюхач Показати IP 3 Серпня 2016 01:01
З великого гарного будинку на Київській площі, де наші Д*ПУтати засідають. :)
Нюх до Нюхач Показати IP 3 Серпня 2016 19:32
Несе з вулиці І Франка де Волиньгаз....
Несе Показати IP 3 Серпня 2016 01:03
З району люків мийок набережноі. З радіусів барів, клубів, забігалок. Там все довкола попісяно і побльовано. Особливо після дощу як підіймаються випари. Європеєм... " панове".
Жук Показати IP 3 Серпня 2016 08:08
Лучанка Тетяна Василівна напевно багато дивиться телевізора де показують американські триллери! Але дякувати Богу все в нормі, зате в новини попала. (пенсіонери завжди на варті порядку). p.s. турбує одне що аптекарі вже давно чули неприємний запах, але ніяк не відреагували - може той запах і не був неприємний :)
Батюшка Показати IP 4 Серпня 2016 13:12
Щось в того начальника не зовсім свіжий вигляд. Точно наковтався газу.Ще вчорашнє тримає.Відпустіть його додому спати.