USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У центрі Луцька «підвісили Путіна»

9 Квітня 2014 16:44
Дерев’яного «Путіна підвісили» в наметі Правого сектору у центрі Луцька.

Підвішена фігура - з гітлерівськими вусиками й з великими чорними віями. У правій руці - пістолет, а в лівій - дуля. Замість ніг - ратиці.

Для чого в центрі Луцька «підвісили Путіна», – розповідає учасник Правого сектору на прізвисько Артемон: «Підійшов невідомий чоловік, солідно одягнений та вручив нам фігуру, сказав, що ввечері прийде її забрати, можливо, поб’є й спалить. Так ми привертаємо увагу всіх людей до цікавої акції. Ми закликаємо усіх приходити й подивитися, буде весело».

Нагадаємо, акція «Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла», як пишуть організатори, для українців-патріотів відбудеться сьогодні о 18:00 на Замковій площі Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
поп Показати IP 9 Квітня 2014 16:51
ЗИМОИ ТАК ЖЕ ПОДВЕСИТЕ ЯЦЕНУКА ЗА ХОРОШУ ЕВРОЖИЗН
Загреб до поп Показати IP 9 Квітня 2014 16:56
Не ваше дело.Надо будет и подвесим.
ор до Загреб Показати IP 12 Вересня 2016 07:58
Кишка тонка
йося моргенштерн до поп Показати IP 9 Квітня 2014 17:23
только за яйца, дабы больше такие гнобители украинского народа не рождались!!! ***
Лучанин до поп Показати IP 9 Квітня 2014 22:21
а чому зимою? Ще декілька антикризових законів, за його редакцією, і думаю, що на початку літа можна буде підвішувати, як яценюка так і турчинова.
танцуй до поп Показати IP 10 Квітня 2014 09:34
в омскє на смітнику
1 Показати IP 9 Квітня 2014 16:57
А ЗБОРИ У НИХ І НА ВОЛИНСЬКУ СІЧ? НУ ЦЕ ВЖЕ ПРОСТО
Дід Парафін Показати IP 9 Квітня 2014 16:58
Путін ху****ло!!!! Лалалалалала=)))))))))))))))))
за..ло Показати IP 9 Квітня 2014 17:04
коментар було видалено
Igorock Показати IP 9 Квітня 2014 17:11
Чим би дитя не тішилось...
Путин Показати IP 9 Квітня 2014 17:19
коментар було видалено
дідо Показати IP 9 Квітня 2014 17:44
Ще би Клімчука підвісили поряд.
Андрій Показати IP 9 Квітня 2014 17:50
Класно було б зробити грушу
erh. Показати IP 9 Квітня 2014 17:52
коментар було видалено
топаз Показати IP 9 Квітня 2014 18:32
Хутін ПУЙ
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 18:43
хай він трохи просунеться вглиб, то самі на сибіру будете вішатись.
Пр до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 19:17
Диви щоб тобі в попцю не просунули сепаратюга