USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучан запрошують провести ніч в тюрмі

20 Червня 2015 19:00
Провести ніч у Луцькій тюрмі закликають усіх охочих!

Так, 22 червня, о 20.00 відбудеться захід Ніч у Луцькій тюрмі. Захід ініціювали задля того, щоб показати молоді як колись, під час війни, люди перебували у в'язницях, як їх мучили, морили голодом, та знущались.

Про це повідомили активісти Національного Альянсу.

Дійство буде відбуватися в одній з камер Луцької тюрми та проходитиме в реконструйованій атмосфері тих часів. До слова, Луцька тюрма – це територія колишнього Окольного Луцького замку, де розташований монастир Бригіток — пам'ятка архітектури національного значення, це комплекс споруд, куди входили центральний храм, келії і господарські приміщення. Пам'ятка ця пов'язана з сумними і трагічними подіями в житті міста та всієї Волині, які увійшли в історію, як розстріл в'язнів органами НКВС 23-24 червня 1941 року.

"Якщо тобі цікаве минуле можливо і твоїх предків, то приходь у понеділок, на 20.00. Збір - біля входу у саму в'язницю", - закликають організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
нквд Показати IP 20 Червня 2015 19:38
дуже раді бачити прокурорів суддів міліціонерів митників нехай потрохи звикають після третього майдану там їм місце якщо виживуть після голодних бунтів в днр і лнр багато сидить жопошників на україні кожні 10 років революція ще 8 залишилось це буде страшна громадянська війна коліївщина була все повторюється добра не буде це точно
Мік (галицька миша) до нквд Показати IP 20 Червня 2015 22:00
Я тоже хочу! Хочу! Хочу! У нас в Нововолынске такого нет.
Сьогоднi росiйською пишеш? У такому разi, я теж спробую росiйською: Фейковая мышь! С ресурса - кыш!
Анатоль_ до Mik (галицька миша) Показати IP 21 Червня 2015 11:09
Так її пані Наталко Семенівно!
Mik (галицька миша) до Анатоль_ Показати IP 21 Червня 2015 13:19
Я, на вiдмiну вiд твоєї улюбленої Наталки, нiколи не пишу росiйською, бо тодi буде безлix помилок.
13 до нквд Показати IP 22 Червня 2015 11:03
тебе на пар*шу!!!
Сташинський Показати IP 20 Червня 2015 19:52
Треба організаторів на 3 доби хоча б у СІЗО , моментом би увесь романтизм зі **аки виветрився ....
бог Показати IP 20 Червня 2015 21:34
а на канарськi острови на нiч не вiдправите,чи хочаб на кубу. в тюрьму? бiльше мicць не маe ?,давайте на шибинецю i шибу прихватiть я вам гарантую коли його вiшати будете 200 000 волинян вдячних прийде на также круте шоу подивитись не одного не задоволеного не залишиться
Велинтонов Вітров Показати IP 20 Червня 2015 23:09
А можна не на одну ніч, а хоча б на 15 і не лучан, а окремих небожителів Києва?
макс Показати IP 21 Червня 2015 08:27
Нед**мки. З трагедії робити розваги - кощунство над памяттю закатованих у цій тюрмі.
Анонім до макс Показати IP 21 Червня 2015 09:03
ти що не розумієш, це жити по новому, один із заходів про декомунізацію....