USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Лучани масово їдуть у Київ

18 Лютого 2014 17:06
Лучани масово збираються на Театральному майдані в обласному центрі Волині. Там триває мобілізація на підтримку Євромайдану, інформує ІА ZIK.

Після того, як стало відомо про криваве протистояння у Києві між силовиками та протестувальниками, лучани стали масово збиратися у центрі міста. Один з керівників Євромайдану повідомив, що з Луцька щопівгодини відправляються транспортні засоби на Київ.

Він закликав людей підтримати цей рух, особливо тих, хто має приватний автотранспорт. Їм пропонують допомогти пальним.

Водночас активістів попередили, що за участь у загонах Самооборони розпочате кримінальне провадження.

Наразі на Театральному майдані перебувають близько двохсот осіб, переважно чоловіки. Також людей закликали допомогти активістам, які спостерігають за частиною внутрішніх військ на вулиці Лідавській.

Раніше стало відомо про те, що один автобус із силовиками виїхав з військової частини, але на цей момент він перебуває біля приміщення ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
дипломат Показати IP 18 Лютого 2014 17:09
Київ перекрито! Так що кого там зустрінуть - відразу "запакують"! У стінах ВР треба все вирішувати, а не йти у відкриту війну! Вже взагалі дах знесло?!
давно пора Показати IP 18 Лютого 2014 17:12
Давно пора запакувати тих бандитів - мітингувальників за грати.
читачка Показати IP 18 Лютого 2014 17:18
ну ось - знову 25. Якщо ви люди вболіваєте за те, аби в нашій країні розпочався масовий хаос, масові безлади, якщо ви справді проти мирного життя - тоді гайда!!!! тобто їдьте на майдан, підтримайте оппу і гудзика,
Джулія до читачка Показати IP 18 Лютого 2014 20:30
Мирне-не дорівнює щасливому, достойному життю.
віра Показати IP 18 Лютого 2014 17:18
Вас самих потвори за грати
Лучанка Показати IP 18 Лютого 2014 17:25
Дипломат, Читачка, Давно пора- ВИ три Д***біла!!!ВАМ добре жити... живіть!!! Та не смійте обзивати героїв які стоять на Майдані!!! НІКОЛИ!!! Живіть в своїму ефімерному світі!!!Прапор в руки!!!
ТОР до Лучанка Показати IP 18 Лютого 2014 18:24
То ти Лучанка,то 123.Ти спочатку визначись зі статтю, а потім коменти пиши:)
Лучанка до ТОР до ТОР Показати IP 18 Лютого 2014 22:49
Шановний, із статтю я визначилась давно, ще від народження! Це у вас, напевно, якісь проблеми....
Луцький до Лучанка Показати IP 18 Лютого 2014 19:17
Які герої? Що у масках і з дубинами і арматурою ходять і людей залякують? Ті що у квартири, офіси коктейлі кидають... це герої??? Це бандити!!! А ті хто їх так яро підтримує, можна теж до таких відносити! Це і особисто ти "Лучанка"!!! P.S. А як заявили у МВС - амністія вже не діє! Готуйтесь "герої"...
Анонім до Луцький Показати IP 18 Лютого 2014 22:53
На відмінну від вас я Майдан бачила не лише по телевізору! Напевно, якшо вас битимуть, то ви стоятимете як ягня на закланні! Відверто вам заздрю! А про офіси і квартири... провладні канали менше дивіться!!! І нехай я бандит, шо ж поробиш))) Зате,при владі у нас чесна і розумна людина! НЕбандит!
До Лучанки до Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 00:01
О_оо) То що ж ти така активістка шуруй на Майдан вдягай маску,шолом,каталку в одну руку,коктейл Молотова в другу,400 гривень в карман і воюй! І не забудь в ту трійку святу пару коктейлів кинути за те,що вони в країні наробили...
123 Показати IP 18 Лютого 2014 17:53
Волиняни! Ви неодноразово доводили,що є справжніми Українцями! Не слухайте ригівські коменти! Всі на Київ! Разом переможемо!
ТОР до 123 Показати IP 18 Лютого 2014 18:22
Придурок,ти кого перемагати збираєшся?Ти дякую цим тупим бездарям скажи (Тягнибоку,Кличку і Яценюку) що зробили сьогодні чорний день для України.Ти ціх тупих бездарів хочеш їхати захищати?То вперед.
Луцьк до ТОР Показати IP 18 Лютого 2014 18:28
Нехай їдуть, вхоплять кулю собі в лоб!
я Показати IP 18 Лютого 2014 18:14
кого переможемо?
Анонім до я Показати IP 18 Лютого 2014 18:26
А цим майданутим все одно! Для них, хто думає інакше - всі вороги! Для них головне вбивати, і не важливо кого, навіть звичайних мирних громадян. Це озвірілі бандюги! Шкода, що нема в Україні смертної кари, може цих убл*дків менше було!
123 ТОР Показати IP 18 Лютого 2014 18:29
Таких недоробків ригівських як ти перемагати! А захищати Україну! Але тобі бидлота ПРидурошна цьго не зрозуміти!
Яна Показати IP 18 Лютого 2014 19:11
Це справді волинський сайт? Читаю коментарі, таке враження, що якісь харківяни пишуть, а не волиняни!
до Яни до Яна Показати IP 18 Лютого 2014 19:23
А що, на Волині розумних людей нема, всі зомбовані?:) Помиляєтесь!!!
Корінний лучанин до Яна Показати IP 18 Лютого 2014 19:54
ЦЕ волинський сайт, але просочений наскрізь регіональними тролями! Просто розумні ВОЛИНЯНИ перестали писати тут. Бо немає з ким спілкуватись. Один чоловік , тут сайті мені відповів: НЕ НАМАГАЙТЕСЬ В ЧОМУСЬ ПЕРЕКОНУВАТИ ОТИХ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОПИСУВАЧІВ, ЦЕ ВСЕОДНО ЩО БІСЕР ПЕРЕД СВИНЬМИ РОЗСИПАТИ. Напевно він правий! На Волині є ПАТРІОТИ - НЕ СУМНІВАЙТЕСЬ. На Волині панує дух Л.Українки, Т. Шевченка, В.Стуса!
бачив Показати IP 18 Лютого 2014 19:21
Біля барикад на Майдані вже БТРи озброєні і спецназ з Калашами, а це не Бєркут! Готуйтесь, якщо за ці години розуму вам не додасться...
Джулія до бачив Показати IP 18 Лютого 2014 20:34
І що? "Слава" тим, хто стрілятиме у народ, якому присягав? Народ-це не Яник з ригами!
123 Показати IP 18 Лютого 2014 20:25
Потрібна повна люстрація влади
НОНА Показати IP 18 Лютого 2014 21:28
Солдати і офіцери присягали Народу України, а не протестувальникам, що зібралися на майдані. Майдан це не вся Україна, а прихильники опозиціонерів, що любим шляхом рвуться до влади. На виборах слабо перемогти от і намагаються через майданівців дорватися до влади. Деж тут демократія. Люди добрі, українців черговий раз дурять і за рахунок нашого партіотизму хочуть проскочити до влади політичні шулери. При всьому темному минулому Янека він ніразу так не використовував народ як опозиція. Пресувати будуть пацанів з Правого сектору та Опори, а не лідерів опозиції. А вони "завели" народ і сховалися за своєю депутатською недоторканістю.
Ганс Показати IP 19 Лютого 2014 00:09
Більшість людей,які тут так боряться за "ідею" якої навіть у нас немає заспокойтеся! Ви що думаєте,цією війною стане краще жити??? Зараз переб*ють і перестіляють тих бовдурів в столиці беркутовці і кому стане від того краще?? Ці три негідники європейська маріонетка Кличко,проплачений націоналіст Тягнибок і божевільний кролик Яценюк зробили в країні повний хаос і за це вони мають нести відповідальність по повній,так само як і їхні партії! Вони вже накерувалися в свій час і самі бачили як жилося...Розікрали все з тюремщицею Тимошенко до копійки! Не хочу цим сказати,що теперішня влада краща! Нічим не краща! Але ці драки і війни не вихід! Схаменіться і перестаньте тут загаджувати своїми постами,мовляв на майдані герої і т.д. Це повний дибілізм!