• PLN 9.80 9.95

Лучани успішно виступили на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

22 Квітня 2015 13:45
5 спортсменів, вихованців КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради», взяли участь у Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків 2001-2003 років народженн. Змагання відбулися 17-18 квітня у Хелмі (Республіка Польща).

Всього у змаганнях взяло участь понад 300 учасників.

Від команди КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» виступили 5 спортсменів та їхній тренер-викладач Анатолій Ільчук.

У ваговій категорії 42 кілограми, вигравши 5 сутичок, срібну нагороду виборов Максим Вознюк.

У ваговій категорії 47 кілограмів Леонід Гочачко посів 3 місце серед 36 учасників.

Павло Кравченко у ваговій категорії 38 кілограмів посів 5 місце, вигравши 5 сутичок серед 38 учасників.

Олексій Романюк (в/к - 35 кг) та Віктор Щесюк (в/к - 53 кг) посіли 10 місця.