USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани воюють з «Волиньгазом»: цілий будинок без газу

1 Липня 2016 15:00
Мешканці будинку №9 на вулиці Шота Руставелі - проти встановлення будинкового газового лічильника. Кажуть, газовики їм мають поставити по квартирні лічильники. А поки триває конфлікт – у будинку відключений газ.

Про це стало відомо під час засідання 10-ої сесії Луцької міської ради вчора, 30 червня.

Зокрема, депутата міськради Микола Яручик розповів, що до нього звернулися мешканці згаданого будинку з проханням втрутитися у конфлікт із ПАТ «Волиньгаз». Так, лучани нарікають на незаконні, з їх слів, дії газівників. Зокрема, вони намагалися встановити газовий лічильник на цілий будинок (де 276 квартир) без погодження мешканців.

Лучани категорично проти будинкового лічильника та вимагають, аби лічильники були у кожній квартирі, як це вимагає законодавство. А поки триває конфлікт - в будинку відключений газ і підключати його працівники «Волиньгазу» наразі відмовляються.

Отож мешканці просять встановити лічильники в кожну квартиру і увімкнути газ. Зі слів депутата, напередодні сесійного засідання, біля будинку відбулася ціла «революція», куди довелося навіть викликати поліцію.

Обранці громади підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 1 Липня 2016 15:49
шо за кіпіш, нехай ставлять собі
321 до 123 Показати IP 1 Липня 2016 19:25
Ти такий розумний чи прикидаєшся ?
456 Показати IP 1 Липня 2016 16:29
Так набагато вигідніше і дешевше поставити 1 замість 276! Все що робить волиньгаз-вигідно лише волиньгазу.
(!) Показати IP 1 Липня 2016 16:41
Революцію треба робити в самому ВОЛИНЬГАЗІ.
Пітер Показати IP 1 Липня 2016 19:23
Коротю і його упирів на вили !
Кум Показати IP 1 Липня 2016 19:43
Дивуюсь, чому Коротя ще не в тюрмі за його махінації ? Відкрийте очі там в Києві !!!!
Юрист до Кум Показати IP 1 Липня 2016 21:10
Він вже давно з катушок злетів, втратив все святе.Якась нечиста тримає його на цій посаді. Коротя, НЕ ЗАВЖДИ ТАК БУДЕ !!!
Шота руставелі 9 Показати IP 1 Липня 2016 22:35
А чули б ви що самі роботягі газовики про своїх керовніків говорять.Я їх розумію.Їх пригнали і вони мають людей без газу залишити.Інакше шкури познімають.Хоча жодного начальніка не було біля будинку.
Анонім. до Шота руставелі 9 Показати IP 2 Липня 2016 09:42
Начальники біля будинку якраз і були. І досить депутатам піаром займатись
Лучани до Анонім. Показати IP 2 Липня 2016 11:44
Причому тут депутати. Це на місцевому рівні волиньгазовська мафія чудить. голови ламають, як то обдерти ще тих людей, скоро вдавляться.