USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Лучани збирають підписи за платний проїзд для пенсіонерів у час пік

26 Травня 2018 09:00
Платити пенсіонери за проїзд повинні зранку і в обід, так вважає Владислав Стицай, який зареєстрував електронну петицію до Луцької міської ради. Чоловік переконаний, що це дозволить покращити комфорт студентів та людей, які працюють і добираючись на навчання чи роботу сідають у переповнений громадський транспорт.

«Доброго дня, шановне панство Луцька. Хотілося б звернутися до наших депутатів із пропозицією зробити платний проїзд у тролейбусах для пенсіонерів у години пік (ранок і обід): ранок 7:00 - 9:30, обід 12:30 - 14:30.

Саме в ці моменти їздить дуже багато пенсіонерів, які перешкоджають проїзду студентам і людям до роботи. Платний проїзд зменшить кількість пенсіонерів в ці години і дозволить більш комфортно прибувати до пункту призначення усім пасажирам», - вважає автор електронної петиції.

Зауважимо, що під петицією вже підписалося більше 80 людей, а це майже 30% від необхідної кількості у 300 голосів, щоб міськрада взяла звернення до розгляду. Збір підписів триватиме до кінця травня.

Нагадаємо, нещодавно у Луцьку змінили вартість проїзду в маршрутках, переглянути ціну квитка хочуть і в тролейбусах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Лучанин Показати IP 26 Травня 2018 09:23
Підтримую на 100%.
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Травня 2018 10:11
Думаєшь вічно молодим та забезпеченим бути....?
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Травня 2018 10:46
Сподіваєшся бути вічно молодим та сплатопроможним ...?
Абориген до Лучанин Показати IP 27 Травня 2018 02:37
Громада міста очманіла. Розпочався загальнийм психоз.
Фіма Показати IP 26 Травня 2018 09:38
Повний маразм!!!!!!! Всі там будем хто доживе. І що то за роботяги з студентами що в обід на роботу їздять........
123 до Фіма Показати IP 26 Травня 2018 10:39
Я особисто їду у 13.10 на обід та у 13.45 на роботу з обіду. Так що є такі роботяги. Особисто я проти будь яких порушень прав людей пенсійного віку. Якщо держава їм надала пільги, то хай держава їм купує за державні кошти проїздні. А вони мають право їздити в той час, коли їм це потрібно.
Лучанин Показати IP 26 Травня 2018 09:43
Все для покращення життя народу.........
Ноунейм Показати IP 26 Травня 2018 09:47
Я щось не можу догнать, вроді ж пєнсіонєрам платний проїзд мали зробити?
Студент Показати IP 26 Травня 2018 09:51
Тобто ти не хочеш платити 5 гривень, бо тобі вже більше 18, тому ти хочеш їздити тролейбусами за 2 грн, але там дуже багато пенсіонерів і ти вирішив написати петицію. Дуже розумно, сподіваюсь в тебе нічого не вийде і твоя бабуся спокійно о 8 ранку доїде на ринок. Ніякої поваги. Іди краще математику свою вчи.
Анонім до Студент Показати IP 26 Травня 2018 11:36
А для чого бабусі в 8 годин їхати на ринок?!!!Якщо вона торгує то має чим заплатити,якщо за покупками то під кінець треба їхати,дешевше купити,отак і катаються!!!!Плата за проїзд відсіє тих катунів від робочих пенсіонерів,чому я маю пхатися,бо комусь в дома скучно?Працюєш на них то ще й на голові сидять,200% згідний за оплату!!!!Звикли на халяву жити.
дебилу до Анонім Показати IP 26 Травня 2018 12:45
Ти бабуси тебе виростили и викормили,працювали все життя як коняки,ще й за це отримують мизерну пенсию.Идуть на ринок щоб купити щось дешевше,чи в храм помолитись, щоб Господь дав тришки розуму таким лобурякам.
Анонім до дебилу Показати IP 26 Травня 2018 14:58
Мене виховали мої рідні,а не ваші бабусі,хай тобі Господь дасть трішки розуму,хоча б щоб писав грамотно!Є бабусі,які все життя іншим місцем працювали,чи ти думаєш ті що старші всі роботяги?Є роботяги,яких мало.Умнік.Диб*лів хватає
Лучанка Показати IP 26 Травня 2018 09:57
А ви що,не в курсі,що багато пенсіонерів ще й досі іздять на роботу,щоб якось вижити???Я-пенсіонерка,і з задоволенням би сиділа вдома,або розівала б у Відень на каву і оперу!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 26 Травня 2018 11:38
Працюєте,значить маєте можливість заплатити,ви отримуєте пенсію і зарплату,я зарплату,ви не платите,а я плачу,то де справедливість?І ще тут щось проти маєте...
Анонім до Лучанка Показати IP 26 Травня 2018 12:00
Ви не вкурсі,що інтернет платний,отже маєте гроші заплатити за нього,а дехто з працюючих не мають!!!Ще питання є?
Онаній Показати IP 26 Травня 2018 10:00
Хай перш за все миються! а тоді вже Їздять!
анон Показати IP 26 Травня 2018 10:06
так пенсіонери можливо теж зранку до лікаря добираються. Ви думаєте такі не будете. ? Чи надієтесь в держави пенсію велику заробите?
скептик Показати IP 26 Травня 2018 10:38
ну 80 ід"отів в луцьку вже знайшлось. Є ЗАКОН, який ГАРАНТУЄ право безкоштовного проїзду у міському та приміському транспорті для пенсіонерів. міська рада не має права це обмежувати
К. лучанин до скептик Показати IP 26 Травня 2018 12:39
ПРИДУРКІВ В НАС БАГАТО і ці 80 відносяться до них! Вони хочуть жити в правовій державі і ПЛЮЮТЬ НА ЗАКОН. Я бажаю цим неадекватам дожити до пенсії в УКРАЇНІ.
valdis peish Показати IP 26 Травня 2018 10:42
тількі компенсація грошами мотивує пенсіонерів не кататися без потреби
К.лучанин до valdis peish Показати IP 26 Травня 2018 12:43
ПОВІР,ЩО ПЕНСІОНЕРИ БЕЗ ПОТРЕБИ НЕ ЇЗДЯТЬ !!!! ХТО ЦЕ ТАКЕ ПРИДУМАВ?
скептик до valdis peish Показати IP 26 Травня 2018 14:24
достойна пенсія мотивує не залежати від неадекватних
Анонім Показати IP 26 Травня 2018 10:59
Шо то за студент для якого пенсірнери не люди...
Правдоруб Показати IP 26 Травня 2018 11:01
Я рахую що проїзд платним має бути для всіх а пенсія має бути такою щоб пенсіонер мав змогу його оплатити.
пенс Показати IP 26 Травня 2018 12:41
В час пик краще дайте додаткови тролейбуси, ти що э ходять ридко.Та и не по графику.А тим панам з миськради,замисть того щоб петиции для себе инициувати краще виконати обицянки по маршруткам, а саме заставити врешти ти ск*товозки прибрати,заставити. Обилечувати пасажирив збильшити число рейсив,чи контролювати ти що э.бо знову заспивають ми нерентабельни, а ті з АМКУ з стели пидтвердять их розрахунки.
Анонім до пенс Показати IP 26 Травня 2018 15:00
Та переключи ти клавіатуру і пиши нормально
Лучанин Показати IP 26 Травня 2018 13:17
Зверніться в міську раду Івано-Франківська там вам розкажуть як правильно вводити оплату для пенсіонерів. Їх система система оплати за проїзд досконало продумана, а не як в нас хтось придумав зробити....
скептик до Лучанин Показати IP 26 Травня 2018 14:25
і що, там нема кому на них в суд подати ?
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Травня 2018 16:37
В городе Харькове,Первой Столице Украины,пенсионеры ездят БЕСПЛАТНО во всех видах городского транспорта(включая маршрутные такси).Студентов и обедающих там в сотни раз больше ...Жаба нікого не душить.
нестор Показати IP 26 Травня 2018 13:53
владислав --- повний МАРАЗМ---ПРОСТО ХОЧЕ ДЕ НЕБУДЬ ЗАСВІТИТИСЬ