Лучанин вискочив на дорогу та потрапив під колеса авто
У Луцьку на вулиці Конякіна трапилася дорожньо-транспортна пригода.
Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.
Сьогодні, 26 лютого, близько 11:30 чоловік поважного віку переходив дорогу у недозволеному місці біля заправки «Око». Чоловік вискочив перед автомобілем «Ауді».
Хоча водій спробував уникнути зіткнення, та пішохід відскочив у той бік, куди звернула автівка, внаслідок чого відбулося зіткнення.
Пішохода з травмами госпіталізували до лікарні.
Наразі на місці ДТП працює патрульна поліція.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.
Сьогодні, 26 лютого, близько 11:30 чоловік поважного віку переходив дорогу у недозволеному місці біля заправки «Око». Чоловік вискочив перед автомобілем «Ауді».
Хоча водій спробував уникнути зіткнення, та пішохід відскочив у той бік, куди звернула автівка, внаслідок чого відбулося зіткнення.
Пішохода з травмами госпіталізували до лікарні.
Наразі на місці ДТП працює патрульна поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 15
777
Показати IP
26 Лютого 2016 12:35
треба було вийти і ще добавити
ПП
Показати IP
26 Лютого 2016 13:32
Ну як же кумарять ті "сліпі телята".Чого пхатися,а потім тікати
111
Показати IP
26 Лютого 2016 13:52
100%
Анонім
Показати IP
26 Лютого 2016 13:54
Точно
Лучанка
Показати IP
26 Лютого 2016 14:38
Треба ще з цього маразматика взяти гроші на ремонт машини! Бран безм*зклий!
Перехожий
Показати IP
26 Лютого 2016 15:24
Такі кадри як цей дід через раз, через всю дорогу за маршруткою чи тролейбусом біжать, як то він останній в житті по маршруту їхати буде, ще й біля виска встигають покрутити пальцем коли їм посигналиш. А олені що дорогу перебігають на Київському майдані, Соборності, Львівській, да їх за день десятками рахувати можна. От влізе таке дурбецило під колеса, створить купу проблем, мало того що сам калікою може лишитись, щей водієві проблем не на одинь день наробить. Щось доречі не чув щоб наша хвалена поліція хоть одного такого бігуна до відповідальності притягнули.
nikol до Перехожий
Показати IP
26 Лютого 2016 22:49
Підтримую 100%
вк
Показати IP
26 Лютого 2016 16:04
Має бути відповідальність як водія, так і пішохода!!!!
Василь до вк
Показати IP
27 Лютого 2016 00:42
Відповідальність пішохода так, а водія чого? Йому ще той дід має відшкодувати збитки. Хіба що летів. А от про кого забули, то про владу. Там постійно лди дорогу переходять, відповідно є потреба в переході. Саме тому ще й на владі має бути відповідальність через те що вона не створила безпечні умови для пішоходів в міста, бо саме для того вона й існує!
ок до Василь
Показати IP
28 Лютого 2016 08:29
Там переходів як гною, малювати для кожного дятла перехід там де він привик через дорогу бігати - не варіант, ефективніше буде штрафувати, просто треба до цього питання відповідальніше підходити.
яна
Показати IP
26 Лютого 2016 19:08
що тут дивного....я у вечері їхала мамочка з дитиною на тому самому місці вискочила перед самою машиною....я зупинилась вийшла...насварила....реакція мамаши...послала мене....от бидло не думае про себе про дитину подумала б....5 метрів до пішохідного....ні треба кидатися на машини...
Інна
Показати IP
27 Лютого 2016 00:36
Гірше корови на дорозі то жінка,бл* незнаєш що від неї очікувати.Сьогодні тоже наблюдала картину на світлофорі ще 3 секунди до
Інна
Показати IP
27 Лютого 2016 00:38
того як переходити дорогу а воно тупе біжить бо ж маршрутка втіче,тим більше центр ,а воно спішиьб на гпз бо ж інших маршруток нема,добре що водій вчасно притормозив,бо не дай Боже б відспівпли,і Амінь сказали(Будьте обережні
до Яни
Показати IP
27 Лютого 2016 08:46
більшість просто забуває .що вони вже не в селі!..
Олександр
Показати IP
27 Лютого 2016 08:58
Кожного тижня їзджу до польщі, там щоб пішохід вибіг на дорогу поза пішоходом практично немає , на усіх пішохідних переходах тебе пішоходи пропускають або чекають поки ти зупинишся якщо я зупинюсь переходячи дорогу вони ще й дякують.Там ніхто не поспішає на ІНШИЙ СВІТ,як у нас.
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16







Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.