USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луценко подав Порошенку заяву про відставку

7 Листопада 2018 15:56
Генпрокурор Юрій Луценко подав заяву президенту Петру Порошенку про відставку.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, пише Українська правда.

«Вчора написав заяву про звільнення з посади генпрокурора за власним бажанням. Сьогодні передав, тепер президент має погодити», — уточнила Сарган.

Сам Луценко напередодні висловив сподівання, що президент ухвалить своє рішення до кінця поточного тижня.

6 листопада генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у вівторок подасть заяву про свою відставку.

Таке рішення він прийняв в зв'язку із критикою правоохоронців щодо справи про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк.

"Щоб не було сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку президенту України, і ви в парламенті маєте розглянути це питання. Прошу зробити це цього тижня", - сказав він.

Луценко заявив, що не може допустити "двовладдя в країні, коли правоохоронну систему знищують бездоказово, навіть за розкритий злочин".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Просто Показати IP 7 Листопада 2018 16:32
Впевед Ювка!
Вася Показати IP 7 Листопада 2018 16:57
цікаво виходить! як внести зміни до бюджету Парубій просить Раду проголосувати ще, і ще, і ще надцять раз доки не отримає "результат"! А тут Ювка сам подав, рада 38 голосами проголосувала ЗА, 173 не голосувало і т.д. а Парубію по*, так і розішлись.....
+ до Вася Показати IP 7 Листопада 2018 16:59
цирк, який продовжить Петро,запасаюсь попкорном!
Я Показати IP 7 Листопада 2018 17:13
Білозіриху генпрокурором ставити!!!! Вона ж теж кума пеці, і теж освіти юридичної немає...
факт до Я Показати IP 7 Листопада 2018 20:11
Білозіриха має юридичну освіту.Отже готовий Гекнеральний прокурор.Буде виспівувати на всю прокуратуру.
Закон і справедливіс Показати IP 7 Листопада 2018 17:19
Тепер треба знову зміни до Конституції вносити, бо Луценко пішов і та норма стала не актуальною !
Я до Закон і справедливіс Показати IP 7 Листопада 2018 17:37
ага.. вже... Білозіриха буде Генпрокурором..
Доктор Шацький 33 см Показати IP 7 Листопада 2018 18:04
Піярклоунада розраховано на деб*лов...
Пілот Показати IP 7 Листопада 2018 18:21
Бімби на вас немає!!!!
громада Показати IP 7 Листопада 2018 19:37
Та звільніть вже того великомученицького генпрокурора, сам просить, тут конституцію змінювати не треба, і цю свою кружку, яку при призначенні показував не забудьте віддати - пригодиться скоро ))