USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

На Луцьк чекає колапс через зупинку ліфтів?

25 Лютого 2019 11:07
Якщо держава не змінить підходу до фінансування капітального ремонту ліфтів в країні, міста чекає колапс через зупинку ліфтів.

Про це йшлося 25 лютого під час постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Як наголосив директор департаменту ЖКГ Луцької міськради Юрій Крась, у Луцьку було замінено один ліфт на Молоді, а також проведено капітальний ремонт 113 ліфтів у міських багатоповерхівках.

«Нам допомагає співфінансування мешканців будинків, але, якщо держава не змінить підходу щодо капітального ремонту ліфтів, не тільки Луцьк, а й більші міста України може чекати колапс», – сказав Юрій Крась.

Він акцентував, що в Луцьку нараховується 788 ліфтів. Кожні чотири роки потрібно проводити обстеження і капітальний ремонт ліфту відповідно до висновку експерта.

«У нас будуть такі роки, коли потрібно буде капітально відремонтувати 160–170 ліфтів», – зазначив Юрій Крась.

Та додав, що найтяжчими є первинні ремонти, які проводять після 25 років експлуатації ліфту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ірина Показати IP 25 Лютого 2019 11:30
Якби ж то ремонт робили так, як належить. На Молоді 19а зробили його, але чомусь мешканці не дуже ним користуються. Також скаржаться, що він постійно застрягає. То який сенс з такого ремонту??? Аби лише гроші вкрасти.
Отакої... до Ірина Показати IP 25 Лютого 2019 22:12
Набудували "совьети" будинків з ліфтами які через 30 років почали потребувати ремонту...от щоб довічно були,тоді б ми запанували.
Вася Показати IP 25 Лютого 2019 12:39
Кошмар що за держава!! Тільки дмають те що їм потрібно а не людям!!!!
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2019 12:45
А чого держава має ремонтувати ліфти в приватизованих будинках? Цікава логіка. Приватизували квартири, значить приватизували і ліфти, і підїзди.
ангст до Лучанка Показати IP 25 Лютого 2019 13:10
Тому що кожна квартира сплачує за утримання будинку немалі кошти.
диваки Показати IP 25 Лютого 2019 13:00
Нашо вони вигадують заново ровер. Є світова практика, можна подивитись хоча б на Грузію, де реформи були найуспішнішими. Ставиться в ліфт пристрій для оплати, і ніяких проблем з фінансуванням ремонтів. Усього лише 25 коп за поїздку.
Анонім Показати IP 25 Лютого 2019 14:09
Колапс нас давно чекае, не тільки в ліфтах
Споживач Показати IP 26 Лютого 2019 07:23
Ліфти вже давно належать балансоутримувачам(мешканцям)і утримувати повинні вони.Але,якщо не користуєшся підйомником,то і не повинен сплачувати за це.Так що карткова система саме те.
Анонім Показати IP 27 Лютого 2019 01:11
У нас поремонтували ,так що ламається чястише ніж до ремонту . Карткова система це погано буде як з жеками гроші будем платити а якість і безпека ліфтів буде таж сама .