USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьк готовий воювати за Крим. ВІДЕО

19 Березня 2014 10:39
Відеоролик про те, як лучани розповідають, що готові воювати за Крим та йти проти ворога, з’явився в мережі. «Не хочу війни, але у нас просто немає іншого вибору», - кажуть вони.

«Ми - морально виховане, національно свідоме, молоде покоління, першою чергою, маємо захищати нашу Батківщину і народ. Кожен вже давно усвідомив, на які жертви ми можемо піти, і чим все може закінчитися. Проте мета – набагато вища», - кажуть луцькі хлопці, які готові йти на війну.

«Втратив друзів, бачив кров, смерть. Не хочу війни. Не хочу війни, але якщо ворог прийде на рідну землю, я готовий дати йому відсіч», - додають лучани.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Дійсно Показати IP 19 Березня 2014 10:50
Луцьк готовий воювати за Крим?
? Показати IP 19 Березня 2014 10:57
А ви запитал Крим чи хоче він що за нього воювали? Чи хочуть матері і дружини щоб воювали їхні чоловіки? І чи піде воювати хтось з наших депутатів?
!!! до ? Показати IP 19 Березня 2014 11:14
Люди у Криму самі вирішили хто щоб за них воював!:)
ірина до ? Показати IP 19 Березня 2014 14:38
в нас чомусь хочуть воювати тільки ті, хто уявлення не має навіть про те, що таке військова служба.
Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 10:58
Ви популисти. Ні хто ні куди воювати не поїде, це все цирк, щоб майдан не прибрав нову владу за бездіяльність і відверто здачу Криму. Якщо ви не знали то повідомляю Вам. У РФ багато компромату на нову владу і такого, що взнавши про це майданівці винесуть їх всіх на вилах з кабінетів.
не лох до Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 11:05
А ще, ця мобілізація, це прикриття для дерібану 7 млрд.грн., що виділили ніби для армії, а військомати гроші у населення просять, то як це розуміти? Вас розводять як котят, а ви у "патріотичність" граєтесь?! Патріотичність вже скоро треба буде по кабінетах АП та КМУ і ВР показувати, бо кроки "нових" зовсім неадекватні гаслам Майдану!!!
Алексндр до не лох Показати IP 19 Березня 2014 11:12
Скажите, пожалуйста, результаты выборов президента 25 мая 2014 года будут адекватны лозунгам Майдана? Если, на ваш взгляд, они будут опять не адекватны, вы (майдановцы) будете выносить из кабинета избранного народом Украины Президента?
не лох до Алексндр Показати IP 19 Березня 2014 11:15
Викатувати на колясці будуть!!!:)
Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 11:07
Ви забули з якої партії Турчинов. Юля рулить. Спочатку ми почали із-за них газ купляти за найвищими цінами в Европі, а тепер здаємо по тихому Крим. А ще до речі 20 кораблів ВСУ, серед яких доречі корвет Луцьк. Доречі про военкомат, був там вчора, в приміщенні близько 20 осіб було. А тепер чому осіб. Там майже всі перелякані стоять та спілкуються з працівниками ВК про те де і яку довідку взяти, щоб ні куди не їхати, а ті прац. ВК відводять їх у сторону і консультують. Я думаю не задарма. Де правий сектор, у ВК йде корупція повним ходом.
Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 11:13
Мобілізація це зачистка "Нової влади" від Правого Сектору, Спільної справи і т.п. вони їх бояться.
Не зомбі до Алексндр Показати IP 19 Березня 2014 11:15
Звичайно
Александр до Не зомбі до Алексндр Показати IP 19 Березня 2014 11:22
Так может не проводить выборы? На хрена деньги выбрасывать? Может, бросите жребий между Ярошем и Тягнибоком? А мы поддержим!!!
rim Показати IP 19 Березня 2014 11:17
любая война это в первую очередь горе для всех. и кто к ней призывает,онемеет пускай на век...
Анонім до rim Показати IP 19 Березня 2014 11:24
пускай онемеет путлер и его прихлебатели кацапофашисты !!! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАИНЫ!
Максим Показати IP 19 Березня 2014 11:22
Сестра працювала на референдумі у Криму, на виїзді. Ходила до пенсіонерів та інвалідів, що не могли прийти самотужки. Результат 1300 осіб за приєднання до Росії, 82 людини за те, щоб Крим лишився українським. Це не УП, це реалії. Помагай Боже, але ті кримчани будуть стріляти вам у спину
максиму до Максим Показати IP 19 Березня 2014 14:40
Згідна на 100%. Ми його "прос*али" не коли Путін з військами вліз, а коли тупа і бездумна національна політика зробила його проросійським. Маєм тепер от таку фігню. Забудьте - Крим вже російський, виводьте звідти наших.
юра Показати IP 19 Березня 2014 11:22
люди голосували.протестів недовольних нема.чого ви туда лізете?
Анонім до юра Показати IP 19 Березня 2014 11:30
так, жодних протестiв! яка нафiг Крим це Україна?? . вони так само в Українi хотiли бути як i Львiв в Росiї... менi часом здається, що правий сектор путiнськими фсбешниками був створений для провокацiй
Людмила до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 14:34
о! виявляється не я одна так думаю!
Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 11:30
Вони дійсно ідуть в РФ усвідомлено, але мотивуються вони лише тим, що в них будуть вищі з/п, інвестиції з РФ і більше туристів. Тут національність ні до чого.
Свобода на смак до Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 15:02
Не всі женуться за покращенням. Багато кримчан просто втікають від нас - українців, та від наслідків "революції". Бояться, що ними керуватиме Сашко Білий зі своїми автоматами; бояться злочинних дій правого сектору; бояться що хлопець в масці вказуватиме їм якою мовою розмовляти, та як правильно любити Україну; бояться, що одного дня прийде "Свобода" - та зробить з їхніми церкавами те саме - що і на західній Україні; бояться заборони на святкування та вшанування памятті ветеранів Великої Вітчизняної Війни, як це було і Львові минулого року; бояться наслідків правління нової "народної влади". Разом з кримчанами боюсь і я
Александр Показати IP 19 Березня 2014 11:30
ВН, а почему нет у вас информации с видео о подвигах г. Мирошниченко? О внеблоковом видении Украины ПС и Свободой? Или сходные с пожеланиями России новости не приветствуются на сайте?
Александр Показати IP 19 Березня 2014 11:30
ВН, а почему нет у вас информации с видео о подвигах г. Мирошниченко? О внеблоковом видении Украины ПС и Свободой? Или сходные с пожеланиями России новости не приветствуются на сайте?
от до Александр Показати IP 19 Березня 2014 11:39
http://www.volynnews.com/news/policy/navishcho-deputaty-vid-vo-svoboda-biut-i-znushchaiutsia-z-chynovnykiv-video/
Александр до от Показати IP 19 Березня 2014 11:42
Молодцы! Дальше? Или "прощай НАТО, прощай ЕС" - лозунги Майдана?
МВ до Александр Показати IP 19 Березня 2014 11:48
респект )))) Сьогодні ваші повідомлення ВН сприймають належним чином..
111 до Александр Показати IP 19 Березня 2014 15:15
На справді ВН ще нормальний сайт, який освітлює як одну, так і іншу сторону медалі. Для зрівняння почитайте Волинь пост. Завдяки комментарям на ВН - я бачу що на Волині залишились свідомі люди
Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 11:33
Треба вивозити наших з Криму та продавати їм воду та електроенергію за ціною Газу який продає нам РФ. Це буде справедливо.
Не зомбі до Александ Показати IP 19 Березня 2014 11:36
Побачиш внеблоковість України після 21 березня.
Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 11:42
А до речі Ви знаєте, що в Криму ціни на продукти харчування крім хліба виросли на 40 % за 2 дні Картопля : 10-12 гр за кг Цукор : 14-15 гр і т.д. Хто їх буде кормити?
зомбак до Не зомбі Показати IP 19 Березня 2014 11:56
что не ты, это 100%...
я Показати IP 19 Березня 2014 11:46
яка там внеблоковість... 4 жида при владі профукали Крим і зробили винними Путіна...Замість того, щоб іхати до Криму та захищати кордони..той Яйценюх полетів до Обами.. думав що війська НАТО йому допоможуть....Люди дивіться краще і мисліть свідоміше, та дякуйте ,що ще Путін, а не хтось інший..... Уявіть на мить того ж проамериканського Немцова та Навального.... то б НАТО вже ходило в Києві...
всего то до я Показати IP 19 Березня 2014 12:03
а всего то, "после победы революции", нужно было выйти к людям и сказать, как, между прочим, сделал вчера Путин :«Мы с уважением относимся к представителям всех национальностей, проживающих в Крыму. Это их общий дом, их малая Родина, и будет правильно, если в Крыму – я знаю, что крымчане это поддерживают, – будет три равноправных государственных языка: русский, украинский и крымско-татарский» Но разве этим, оно надо? для этого они "революцию" делали? https://www.youtube.com/watch?v=1n3KoXlsS1g
Не зомбі до зомба Показати IP 19 Березня 2014 12:20
Но и не бюджет РФ и України, Лапу там сосать скоро будут, как в Осетии и Айзербайджане
г.Тюмень . родина Ук Показати IP 19 Березня 2014 12:23
Не люди добрые виноваты! А не люди с человеческими лицами! Но сила крови наших отцов и дедов пролившейся и перемешавшейся на земле! Не разорвет родные узы!
Не зомбі до зомбак Показати IP 19 Березня 2014 12:27
На самом деле Путин просто отводит дальние груперовки войск которые были розмещени далеко от Москвы ещё дальше, так как сам их боиться. Они давно жалуються что им непредаставляют желья, и он их боялся как силу которая может пойти против него в случее Майдана в Москве, которий скоро начнёться. А так он убивает два зайца сразу. Нашых военных с Крыма, а туда не довольних что бы успокоились ина растоянии.
Александр до Не зомбі до зомбак Показати IP 19 Березня 2014 12:43
Откуда у тебя "утечка" из Генштаба РФ???
Lex Показати IP 19 Березня 2014 12:59
Пока пройдет мобилизация, одевация, вооужация и бла-бла-бла. Придется уже за Киев воеать а не за крым.
каждий мніт сєбя гєр Показати IP 19 Березня 2014 13:59
А чого цих "готових" воювати за Крим зняли на фоні Луцького замку, а не при проходженнні призивної медкомісії в військоматі чи в кузові "Урала", який їх везе в сторону Чонгара? Кому адресовані ці німі слова? Дурникам? Точно не собі. Новорбанці, мля.
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 14:13
Ага прям из штаба!)) Да тут и так все ясно как божий день! А Крым теперь конфеткой сделают, как Сочи! В пример мол смотрите как живут кто с Россией!но платить как всегда простому народу!))
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 14:20
Вот пишут а реальное положение вещей не знают! У военных пенсии уже 1000баксов а зарплаты вааще! Я ж в Тюмени живу!а героем мнит себя или дурак или смертник! Нормальный человек войны не боиться он ее не желает!Я правда ребята вас уважаю,знаю какой хороший народ,всегда любил когда меня Батько привозил отдыхать в Любешов!)
я до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 15:10
знаєм, у мого чоловіка військового пенсія 1470 грн.( 22 роки військового стажу) його дядько в Росії теж бувший військовий пенсія 1200 доларів... от і різниця Ми всі ту в адекваті і прекрасно знаємо і мислимо свідомо . ***
)) до я Показати IP 19 Березня 2014 15:21
Як приємно читати свідомих людей)
я Показати IP 19 Березня 2014 16:13
волинські новини,ви ж прозора 4 гілка влади, чому мої коментарі видалені, що поганого я написала, що є свідомі люди на цьому сайті і яка пенсія в Україні та в порівнянні з Росією, що це ЗА ЦЕНЗУРА????? В моїх коментарях немає ні матюків, ні призиву до війни, а ні нецезерзурщини, чрму вони видаленні ?????
)) до я Показати IP 19 Березня 2014 16:19
Я читала Ваш коментар, і він був досить доречним. Також не розумію чому його видалили. ВН - в чому справа? Дайте пояснення?
Адміністрація до я Показати IP 19 Березня 2014 16:44
Видалена частина вашого коментаря, пов'язана зі словом "розстріляти". Адекватна частина коментаря відновлена.
я до Адміністрація Показати IP 19 Березня 2014 16:51
не бачу відновлення... вибачте більше різтріляти писати не буду
Ирина Показати IP 19 Березня 2014 17:56
А мои комментарии вообще без объяснений удаляете- наверное, оччень правду-матку режу.
Г.Тюмень.Николай,Хот Показати IP 19 Березня 2014 18:01
Мне очень приятно что больше людей понимает что в России много своих!дело не в Кремле Против Майдана! дело в нас мы еще братья?и плевать на Крым он наш общий потому как и там мы,потому как везде мы !куда нас судьба расселила!
до до Г.Тюмень.Николай,Хот Показати IP 19 Березня 2014 18:57
Ти зрозумій нас правильно, тут багато розумних і адекватних людей і ми все прекрасно розуміємо, що в не такий спосіб треба будувати Україну,як показує ТВ про правий сектор , про Свободу та Сашу Білого. Ми не банд**и, ми прості люди... які ходять на роботу платять податки переживають за майбутнє дітей та своєї держави... Люди тут надають правову оцінку діям того самого Правого сектору .....що не з битами та рекетом треба виходити із кризи.... а розумом та мудрістю прийняття правильних рішень для подальшої долі нашого життя....
!!! Показати IP 19 Березня 2014 22:05
Благодарю!!
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 22:09
И за таких людей видимо мой деда сражался с фашистами! Он ведь с вашей области!)