USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьк розважається у нічному клубі. ФОТОРЕПОРТАЖ

7 Січня 2014 11:30
Розваги у нічних клубах тривають попри свята, надмірну зайнятість, майдани та будь-які інші перепони.
Ночами місто живе не на вулицях, а у стінах нічних закладів.

Пропонуємо вам репортаж з одного з таких дійств. Приїзд Dj Panazz Dj Karat DMC SHUSTRY у Луцьк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Наташа Показати IP 7 Січня 2014 11:40
Тошно від того, що дивляьбся як в Опері і собі так роблять.
Лучаночка до Наташа Показати IP 7 Січня 2014 12:53
Ну що поробиш, якщо своєї фантазії не вистачає?) Найбільше, що вразило, це те, що навіть опис групи в одній із соціальних мереж передерли з групи Опери
Олег Показати IP 7 Січня 2014 11:42
ЛОшадки . Год лошади конечно
Крук до Олег Показати IP 7 Січня 2014 11:54
Ще ті кобилиці
123 Показати IP 7 Січня 2014 11:42
опублікуйте номери телефонів)
Вадим до 123 Показати IP 7 Січня 2014 12:24
Кого, хлопців або дівчат? :)
NatalyLutsk Показати IP 7 Січня 2014 12:56
ХХІ століння ніколи свою репутацію, як нічного клубу, вже, напевно, не змінить. Як була, вибачте на слові, бичарня, так і залишилася. Скільки не міняй оформлення, імідж - це річ не змінна. Особисто я не любитель нічного життя і нічних клубів, проте найнормальніший нічний клуб наразі - це Опера, не дивлячись на те, скільки поганого про неї пишуть в інтернеті, що, досить часто, просто не обгрунтовано. А ХХІ століння скільки б не намагалося їх переплюнути - всеодно нічого не вийде
Кумчик до NatalyLutsk Показати IP 7 Січня 2014 17:06
клубняк тітушок))
глядач Показати IP 7 Січня 2014 15:23
Вражає змістовність, патріотичність і релігійність відпочинку))) - наше справжнє майбутнє.
Русский православный Показати IP 7 Січня 2014 20:51
Хорошо тусить не запретиш.
лучанка Показати IP 8 Січня 2014 08:54
Дівчата ще нічого, а хлопці кнуруваті якісь, наче кабанці загодовані.
олег Показати IP 8 Січня 2014 16:52
Дуже гарні фото, гарно передано відпочинок молоді , але там ... одні ля***** і кну**!!!
Алєжка Тітушко Показати IP 8 Січня 2014 17:17
Краще б в спортзалі тренувалися, ніж пиячити і наркотики по клубах вживати, мамони відкормлювати - сором нації!
Че Показати IP 8 Січня 2014 21:23
Операція деградація