USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцька міліція не знає, хто кидав гранати в людей

26 Вересня 2014 18:01
Керівництво Волинського УМВС не змогло встановити, хто віддав наказ кидати в людей гранати під час штурму будівлі управління МВС 19 лютого та, хто виконував ці розпорядження.

Про це стало відомо під час чергової 30-ї сесії Волинської облради сьогодні, 26 вересня.

Як повідомила депутат Валентина Блінова, їм надійшла відповідь на її запит про те, хто дав наказ кидати по людях світлошумовими гранатами під час штурму приміщення Управління міністерства внутрішніх справ Волині 19 лютого та, хто виконував цей наказ.

Зі слів Блінової, у документі за підпису очільника волинської міліції Петра Шпиги йдеться про те, що встановити цих осіб - неможливо. Мовляв, після захоплення будинку невідомими особами, службова документація була знищена. Що стосується записів з камер відеоспостереження, то вони за цей день не збереглись через пошкодження техніки.

«Враховуючи, що аналогічна перевірка щодо правомірності дій працівників міліції 19.02.2014 року проводиться прокуратурою Волинської області, остаточне рішення буде прийнято за її наслідками», - йдеться у листі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 18:17
Гусь кудав, я бачив!
Анонім до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 20:19
терещук
Анонім до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 20:28
про нашу міліцію і юстицію http://www.youtube.com/watch?v=xYoY_PPZCdQ
volynlutsk123 Показати IP 26 Вересня 2014 18:24
Як Шпига буде розкривати неочевидні злочини невідомими злочинцями на території області, коли очевидний злочин кидання гранат в людей при великій масі очевидців не може встановити винуватих. При такій відповіді "професіоналу" Шпизі необхідно йти відставку і не позорити міліцію Волині.
Дончанин до volynlutsk123 Показати IP 26 Вересня 2014 18:33
А ты обратил внимание на следующую цитату: "Зі слів Блінової, у документі за підпису очільника волинської міліції Петра Шпиги йдеться про те, що встановити цих осіб - неможливо. Мовляв, після захоплення будинку невідомими особами, службова документація була знищена. Що стосується записів з камер відеоспостереження, то вони за цей день не збереглись через пошкодження техніки." Иными словами, нападающими были уничтожены доказательства того, кто именно бросал гранаты. Попробуй доказать мне, что это было сделано не умышленно.
нона Показати IP 26 Вересня 2014 18:29
це активісти кидалися.
читач Показати IP 26 Вересня 2014 18:32
Ну то толі звільняти працівників органів, які такі злочини розкрити не можуть, компанію, яка постачала обладнання для відеонагляду - до відповідальності, раз іі обладнання иак легко з ладу виводиться. Нема виеуватих - значить винуватий той, зто винуватих не знайшов. Зо йому, такому недолугому, в органах робити?
дідо Показати IP 26 Вересня 2014 18:37
Міліцейське злочинне угрупування своїх нездає.
іван Показати IP 26 Вересня 2014 18:52
один мусорний бак дляшпиги другий для муковоза :- хто скоріше розкаже той пройде люсрацію
на данильчука Показати IP 26 Вересня 2014 18:58
у ментов была купа дел поэтому он и организовал захват увд для уничтожения документов.а еслиб не кинули хлопушку менты то кинули б баньдюганы .сценарий то по уничтожению
Луцьк Показати IP 26 Вересня 2014 20:15
Гранати кидали спецпризначенці які були на духу управління!!!!
Путін гандон, жирік Показати IP 26 Вересня 2014 21:33
Гоніть цих ментов поганих нахер, шпигу за яйця все зразу взнає .Беспредел дальше тянеться. Команду кидати давав той хуй, що зараз головний в Києві. Люди зрозумійте, що не ви на них працюєте а вони на Вас мають працювати
Міліції Показати IP 26 Вересня 2014 22:04
Міліція чітко знає хто кидав гранати. Саме міліція їх і кидала. Корпоративна солідарність. Проте, міліція це не приватне підприємсто. Єдиний шанс, це реформа міліції за грузинським сценарієм. Найвища довіра суспільства в Грузії саме поліції, навіть не церкві, не президенту, не судам, наголошую саме поліції.
грузинский сценарий Показати IP 26 Вересня 2014 22:42
коментар було видалено
До грузинского сцена Показати IP 26 Вересня 2014 23:30
Послухай проплачена московська сволото. Що ти нам пропонуєш? А пропонуєш ти нам у своїх тролінгах цінності нашого окупанта. Ціль твоя полягає в тому,щоб посіяти невіру читачів до нашого європейського вибору та посіяти сумнів у віру боротьби наших предків,які понад 300 років воювали військово та у культурній площині з Московією. Немає сенсу тобі перелічувати понад 10 законів прийнятих Російською імперією про заборону української мови та культури. Посіяти сумнів у цінності вільної людини у право людини на вільний вибір влади та повноцінного контролю над нею, яка повинна служити виборцю, право на особистий вибір починаючи від релігії до культури, власне на європейські цінності. Читачі знайте, що за кожну вашу відповідь тролю, останній отримує кошти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До людей Показати IP 26 Вересня 2014 23:30
Треба знайти хто кидав оперативною роботою а гузя посадити за організацію акцій по знищенню майна державної власності яке ми з вами придбали за свої податки яких гузь ніколи не платив бо він це гнида ще та я йому скажу це в очі
Лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 23:50
та той що на колінах на майдані стояв, - хіба ні ?