USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцька пенсіонерка просить повернути 2,2 тис. доларів, які випадково викинула на смітник

12 Квітня 2018 12:16
Заощадження, які пенсіонерка з Луцька збирала на, так би мовити, чорний день, через прикру випадковість опинилися на смітнику. Жінка просить лучан допомогти знайти коробку з готівкою.

Лучанка Галина Кардаш повідомила Інформаційному агентству Волинські Новини, що зберігала кошти у сумі 2200 доларів США та тисячі гривень у коробочці за ліжком. Під час прибирання на Великдень, забувши, що у коробці зберігаються її заощадження, які вона збирала на похорон, а не лахміття, жінка помилково викинула її 7 квітня у смітник на проспекті Відродження, 10а.

Жінка закликає усіх небайдужих допомогти у пошуку випадково викинутих коштів. Контактний телефон пенсіонерки – 050 438 68 46.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
скептик Показати IP 12 Квітня 2018 12:34
у брищах буде ажіотаж
Та Показати IP 12 Квітня 2018 13:05
віддайте людині гроші, не жлобіться. Але мене не перестає дивувати закінчена недосконалість всяких там карм і такого іншого. Є повнісінько падлючих особистостей, для яких така сума "пху і розтерти", на крутих курортах за тиждень більше тратять, і "вищі сили" чомусь таким способом іх не карають і нічого не хочуть сказати-показати, ніколи ще не було випадку, щоб багач позбувся всіх своїх заощаджень і залишився ні з чим, зате в бабусі, яка збирала ті гроші по гривні і довго, можна заощадження забрати на раз -два.(((
Олеся до Та Показати IP 12 Квітня 2018 18:33
Ви хоч розумієте, що ви пишите? "Є повнісінько па?лючих особистостей, для яких така сума "пху і розтерти"...... "вищі сили" чомусь таким способом іх не карають".... А за що їх карати? За те, що вони не залежні від грошей? Є та й тратять! А що з грошима робити? Складати так само як пенсіонерка в коробочку, а потім викинути?
Та до Олеся Показати IP 13 Квітня 2018 10:48
добре розумію, що пишу. Карати не за те, що вони незалежні від грошей, а саме за те що па*лючі і гнилі, не всі звичайно, але ну дуже серед багатих різних рівнів, не люди, а г..но, які шкоди, зла, сліз іншим принесли немало. Але ж ось їх таким чином чогось не карають, хоча для них втратити статки всі сама дієва кара, бояться цього більше смерті, але ж от живуть с..ки і жирують далі. Зате в пенсіонерки коробочку забрати - карма з карм, б...н.(
Олеся до Та Показати IP 13 Квітня 2018 12:57
Повірте, Бог все бачить! В кожного своя місія на Землі! І те що ми бачимо (що багатії жирують і горя не знають), насправді може бути геть по іншому!
Лучанка Показати IP 12 Квітня 2018 13:19
те сміття переривають місцеві безхатьченки та алкаші...от комусь підфартило..вони точно не віддадуть
Анонім Показати IP 12 Квітня 2018 13:32
2200 на похорони?Це що з оркестром і в дорогому ресторані?Це ж яку пенсію треба мати,щоб стільки навідкладувати,а ще плачуть що їм тяжко,в тролейбусах сморід,не постірає лишній раз,а за ліжком долари лежать,тратьте гроші поки живі,любіть себе,бо мертвим вони вам будуть не потрібні.На похорони 500 хватить.Що за люди такі,чи ви думаєте чим дороще вас поховають тим блище до раю будеде?
До анонім до Анонім Показати IP 12 Квітня 2018 13:49
А ти пенсіонерським грошам заздриш? Ти ж не знаєш шо то за людина і як їх назбирала. Явно що то не суддя чи прокурор в коробку дві тисячі наскладав і шукає... Отих дармоїдів пенсії порахуй
Анонім до До анонім Показати IP 12 Квітня 2018 17:45
А ти не тикай,до чого тут заздрість?Я кожен день бачу тих пенсіонерів,які так само збирають,тому і пишу щоб пожили,а не ждали того "чорного дня" який може не настати,це жалість,а якщо ти думаєш що це заздрість то ти не розумний(на),в якого(ї)в крові збирати,жити в злиднях з купою грошей в коробці.
Просто мама до Анонім Показати IP 12 Квітня 2018 15:52
На чорний дeнь, нe обов'язково на похорон. Якщо, нe дай бог, захворієш на рак, то тих 2000 доларів, то копійки. Дeшeвшe помeрти, як ви пишeтe.
Анонім до Просто мама Показати IP 12 Квітня 2018 17:48
Ви чекаєте"чорний день"і забуваєте жити сьогодняшнім днем,скільки і як назначено збирай не збирай то не поможе,а пожити,поїсти,порадіти життю треба зараз,а не ждати,ждуни
Лучанин Показати IP 12 Квітня 2018 13:44
Вся характеристика нашої держави в декількох словах: "пенсіонерка збирала гроші на похорон"... Який рівень моральної і матеріальної безнадії. Ото весело живеться людям...(
овва Показати IP 12 Квітня 2018 13:45
Брище нині це клондайк.
золота лихоманка Показати IP 12 Квітня 2018 13:47
Лучан почало лихоманити.
На Показати IP 12 Квітня 2018 13:59
похорон не на похорон, але в нашій країні без заощаджень хоч якихось не можна. Коли в мого батька стався важкий інсульт, то грошей на реанімацію, обстеження, ліки, памперси і таке інше пішло тьма, і його всі заощадження і мої пішли, а потім ще реабілітація, а це ще тьма грошей. Так було із мамою, коли зламала шийку стегна, але не допомогло нічого - померла. І от як нема тих заощаджень нещасних, то що тоді робити в таких випадках розумний Аноніму, бігти зразу по всіх з простягнутою рукою, так не до того тоді, щоб бігати, та й не дадуть стільки, скільки необхідно.
Анонім до На Показати IP 12 Квітня 2018 17:54
Ви просто не зрозуміли мою думку,мова йшла про похорон,а ви приписуєте всі боляки,просто є випадки де пенсіонер збирає,голодує,бомжує,помре і гроші остануться в коробці.Для чого тоді обмежувати себе.
2021 Показати IP 12 Квітня 2018 14:38
треба питатись в місцевих шукачів. в брище точно не поїхали. в нас переривають смітники кожні 15-25 хвилин
Дяволо Показати IP 13 Квітня 2018 22:02
Страхуйтеся
Бумеранг Показати IP 16 Квітня 2018 15:31
Не переживайте за цю пенсіонерку.Сама в чотирикімнатній квартирі,здає кімнати,має класну пенсію від покійного чоловіка-обкомівця.Допомагає сину відсудити у своїх внуків єдине житло.Все в неї добре буде.то явно не останні гроші)
Василь Показати IP 30 Листопада 2019 20:45
У Фейсбуці шукають Кардаш Михайло Богданович. Загубив пенсійне посвідчення. Галина Кардаш, якщо ваш родич або знайомий, то можете йому передати. Вибачте, що турбую.