USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцька поліція виявила автомобіль-«двійник»

25 Січня 2016 21:10
Після перевірки документів на автомобіль Mercedes Benz E-класу виявилось, що державний номер автівки зареєстрований на інший транспортний засіб.

Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Під час патрулювання екіпаж виявив автомобіль Мерседес 1997 року випуску, який зупинився на посадковому майданчику для стоянки маршрутних таксі. Побачивши патрульних, водій почав рух і не зупинився на їхню вимогу. Після того, як патрульні зупинили його на вулиці Богдана Хмельницького, водій почав нервувати, чим викликав підозру.

Під час перевірки документів виявилось, що державний номер його автомобіля зареєстрований на інший транспортний засіб.

Патрульні склали постанову на водія за частиною 1 статті 122 КУПАП (Порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг) та викликали слідчо-оперативну групу. Авто порушника евакуювали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ТТ Показати IP 25 Січня 2016 22:11
Який " двійник"? Чистий " лівак".
111 Показати IP 25 Січня 2016 22:25
Таких машин багато їздить по Луцьку та районах.
Мага Показати IP 25 Січня 2016 22:26
Які молодці, двойніка вони вичислили, площадки не хватить на всі двійники Луцька) А клець і далі їздить на мерсику ас7774 , чому поліція не зупиняє його?)
Мерседес е класу Показати IP 25 Січня 2016 23:05
Це автомобіль сканеристів які обкрадають автомобілі
ПРОХАННЯ ДО ПОЛІЦІЇ Показати IP 26 Січня 2016 07:00
Перевірте автомобілі, які використовують особи, що мали відношення до правоохороної системи - прокурори, міліціонери, мрео. І таке знайдете, що народ дійсно побачить, що щось в цій країні хочуть змінити.
Прохачу до ПРОХАННЯ ДО ПОЛІЦІЇ Показати IP 27 Січня 2016 15:35
Поцілуйте тих прокурорів і міліціонерів в дуп... , як так заздриш то піди і попрацюй в органах. Люба тема і інтернеті і зразу прокуратура і міліція, краще на себе подивіться і на підприємців які податки платять в державу 0,1відсоток та на машинах з салона іздять то це нормально.
павло до Прохачу Показати IP 27 Січня 2016 18:54
дивись як заступається! вище керівництво правоохоронних органів мабуть законно заробило на крузаки і ауді з 7777 ! та щей багато не люстрованих залишилось! то ставай ти підприємцем і заробляй гроші головою і руками а не захищай хабарників!
Рома Показати IP 26 Січня 2016 10:57
Піар, піар і це все на що вони здатніі !!!
Андрій Показати IP 28 Січня 2016 14:31
Мерс ас 7774 не лєвак і не двойнік і він не Паши клеця а лутовінова андрюши) нармального тіпка!)
Андрій Показати IP 28 Січня 2016 14:35
Андрій просто дав покататись а ви пишете те чого не знаєте
Jd Показати IP 28 Січня 2016 22:59
Ліваків Дуже багато я згідний з вами. Потрібно перевірити посадовців авто.