USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі ДНЗ пропонують осучаснити: підключать інтернет

24 Грудня 2014 14:29
У бюджет Луцька на 2015 рік пропонують закласти кошти, аби в усі дошкільні заклади міста підключити інтернет. Кажуть, що це зменшить паперову писанину.

Про це йшлося під час чергової 68-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 24-го грудня.

«Треба встановити хоча б одну точку доступу до інтернету в луцьких ДНЗ, адже це і зв’язок з управлінням, і зменшення паперової документації, і підвищення якості роботи», - озвучив депутатський запит до Луцького міського голови член депутатської групи «Новий Луцьк» Петро Савчук.

Його пропозицію підтримали й тепер мер зобов’язаний дати розпорядження підлеглим, аби вони вивчили питання й вирішили по суті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
лучани Показати IP 24 Грудня 2014 14:42
Для чого дошкільнятам інтернет? Методистки всерівно користуються радянськими методичками.
укр до лучани Показати IP 24 Грудня 2014 20:01
не знаєш не говори! молоді методисти впроваджують новітні освітні технології в галузі дошкільної освіти, проводять для педагогів різні тренінги та майстер-класи!!!!!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 24 Грудня 2014 14:44
Правильнозе підключіть інтернет щоб бвтьки ще більше платили за садочок , а то суми такі що вже неможливо говорити, раніше діти ходили в садочок і були не гірші за теперішніх , а батьки незнали різних оплат які зараз є в садочках , ремонти ,спеціалісти , гуртки і, т, д., а взагальному діти підготовлені на тому самому рівні, і харчування було нормальне без доплат все для дітей робимо за гроші батьківські.
вона до Лучанка Показати IP 24 Грудня 2014 20:05
слухай! вся здача грошей на добровільних засадах! Хочу здаю, а хочу не здаю. і на ремонти і на вікна і ніхто нікому нічого не зробить, якщо не здавати! А спеціалісти це і є керівники тих гуртків на які по твоєму бажанню ходить дитина!!!!!!!!!!!!
Пєтя-пяточкін Показати IP 24 Грудня 2014 14:46
завідуючі тепер в соцмережах сидіти будуть. Будуть продвітитими
укроп до Пєтя-пяточкін Показати IP 24 Грудня 2014 20:06
ти хоч знаєш що ти мелеш???????????????????
батьки Показати IP 24 Грудня 2014 14:56
не тільки методисти користуються радянськими методичками,а і вся система управління і роботи дит садків повністю не зміненна з радянських часів ,звикли брати хабарі а самі за дітьми не доглядають розводять антисанітарію навмисно застужують дідей повідкривавши всі вікна і це все відбувається в елітному садку № 7 в групі "ПРОЛІСОК" а останне що зробили це взагалі розвели ВОШІ і ще й звертають на дітей і батьків які ну просто не можуть цьго допустити ,нагло обріхують причому є випадки коли батьки які платять вихователям гроші і свідомо водять дітей хворими і взагалі невідомо з якими інфекціями ,а коли приходить перевірка хворих дітей ховають в інші кімнати,не кажучу про те що ВИРЕЩАТЬ на дітей як скаженні собаки,зате подарунки так би мовити подяки дуже люблять!!!!!!!! так от який ІНТЕРНЕТ Краще педагогів навчіть себе поводити з дітьми за ці гроші!
лучани до батьки Показати IP 24 Грудня 2014 15:20
Хто вам заважає перевести дитину у платний садок. 2тисячі грн в місяць і ваша дитина в шоколаді.
+ до лучани Показати IP 24 Грудня 2014 15:30
а де в Луцьку такі садки є?
Анонім до лучани Показати IP 24 Грудня 2014 15:32
а видумаєте тут меньше виходить! і доречі в платному така сама Ж,мінталетет напевно такий внас!
лучани до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 15:43
150 не 2000.
Анонім до лучани Показати IP 24 Грудня 2014 16:05
ну не 150 а від 200 і + на ремонти на іграшки на групу і ще багато на що! І головне ніхто не проти платити але будьте ласкаві ставтеся до дітей так як цьго вимагає хоча б закон некажучи вже про совість в серце!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
укроп до батьки Показати IP 24 Грудня 2014 20:16
Не треба гнати на вихователів! Є різні! На рахунок дітей! НОРМА ДІТЕЙ В ГРУПІ 20 НА НИХ РОЗПОДІЛЯЄТЬСЯ 2 ВИХОВАТЕЛІ 1 ПОМІЧНИК,1 МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК, 1 ФІЗРУК 1 ПСИХОЛОГ 1 ЛОГОПЕД а все що більше 20 дітей понад норма за яку повинні оплачувати педагогам зарплату! Чи зможе педагог розподілити свою увагу і пояснити 33 дітям матеріал за 15 хвилин заняття! А теперешні батьки дуже багато хочуть! Тільки коли йдуть в школу то вчителька ще під час лінійки батьків построїть і закриє рота і всі мовчать аж до випускного а в садочку педагогів мають десь далеко! Виховання і навчання дитини в першу чергу залежить від сімї і не треба спирати все на садочок! Подумай і роби висновки!
Анонім до укроп Показати IP 25 Грудня 2014 11:37
це не батьки мають вирышувати скыльки має бути дітей в групі,а керівництво садка от нехай вихователі з ними це вирішують,а дідям про яких говорю я 3 роки і їм треба пояснювати все спокійно і не матер"ял ,А просто зними гратися і співати пісеньки ,матер"ял свій совковий в с.....ку собі засунь,я дитину веду в садок для того аби вона просто була в колективі ,а не забивати голову якоюсь мурою! А гроші ми і самі доплачувати,то му що розумію що зарплати малі ,а навантаження на вихователів велике,але вони мають бути ЛЮДЬМИ ,А не скотами!
батьки до укроп Показати IP 25 Грудня 2014 13:17
я взагалі про конкретних кажу! почитай коментар краще,а не зразу верещиш підкреслюючи свою сушність! компроментуючи цим всіх вихователів!!!!!
Мама до батьки Показати IP 25 Грудня 2014 10:34
Я в шоці. Ми ходили в "Пролісок". Там прекрасна вихователька, моє дитя її дуже любить і зараз як бачить завжди біжить до неї. А воші і в інших садочках є. Ви ще скажіть розвели вітрянку. Ходили туди 2 роки і жодних подарунків і грошей від нас не вимагали. У мене просто немає слів...
батьки до Мама Показати IP 25 Грудня 2014 11:40
самі в шоці! те ж було все нормально ,поки невилізли ці всі нюанси!
батьки до Мама Показати IP 25 Грудня 2014 11:43
і доречі гроші і подарунки ніхто не вимагав я про це не кажу,ми самі від щирого серця,А вони поступили як незрозуміло хто!
Лучанка Показати IP 24 Грудня 2014 15:28
А ще батьки добровільно-примусово мають купити ноутбуки в кожну групу.
Інна Показати IP 24 Грудня 2014 15:30
ще треба щоб хтось навчив тих методистів і завідуючих користуватись компютером і інтернетом
Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 15:41
Погано дивились за дітьми і без інтернету, а тепер поки вихователька і інтернеті, вконтакті чи однокласниках "поконектиться", то діти один одному очі повиймають
565 до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 20:18
то виховуй своїх дітей!!!!!!!!!!!!!! і не спирай на виховательку!
Анонім до 565 Показати IP 25 Грудня 2014 11:39
ну то нашо доді ви вихователі ,давайте водити просто в садок без вас все ж напевно краще буде ніж з такими тв...ами!
Батько Показати IP 24 Грудня 2014 15:45
Нема питань. Ставте тоді камеру відеонагляду в групі і зробим вам інтернет...
Анонім до Батько Показати IP 24 Грудня 2014 16:06
оце точно навіть самі скинемось грошима як що буде невистачати:)
5652323 до Батько Показати IP 24 Грудня 2014 20:21
і тоді ти будеш реально бачити що робить твоя дитина! І тоді це буде доказом того що вихователька не бреше про поведінку дитини! Вихователька себе стримає в лишніх рухах і в поведінці а от діти.........................!
батьки до 5652323 Показати IP 25 Грудня 2014 13:09
Просто чкщо людина психопад вона не має права працювати з дітками!Да діди є різні,да це не легка робота!!!!!!!!!! АЛЕ Ж ЦЕ ТВІЙ СВІТОМИЙ ВИБІР! то бу виконуй його ТАК ЯК НАЛЕЖИТЬ,А злість свою вдома після роботи зганяй скільки хочеш і на кого хочеш!!!!!!!!!!!!!!!
месник Показати IP 24 Грудня 2014 15:59
А завідуючим садків кожного року на дні народження, яблучко дарувати, надгризене?)))) Напевно хтось з обранців лобіюэ інтереси інтернет провайдера!!!!!
Ірина Показати IP 24 Грудня 2014 16:16
Краще нормальне тепло дайте в дитсадки, щоб можна було залишати дитину на денний сон в садочку (це стосується зокрема садочка №5). Зранку в садочку. коли приводиш дитину +16. діти ходять одягнуті в двох світерках. Є пробеми більш нагальні...
Анонім2 Показати IP 24 Грудня 2014 17:28
В них грошів багато (тепло вимикають, миючих не видають, посуд миють холодною водою бо керівництво економить (це стосується зокрема садочка №5) і т.д і т.п. :)
соломія Показати IP 25 Грудня 2014 12:16
дитина два дні походить в садочок і місяць вдома (це стосується зокрема садочка №5) і т.д і т.п. :)
Анонім до соломія Показати IP 25 Грудня 2014 13:13
це не тільки у вас! це скрізь така схема !тому що свідомо простужують дітей для того що б зменшити навантаження,і що б ходило меньше дідей,а поті роблять невинний вигляд і кожуть (на це ж в усіх так)