USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі міліціонери фабрикували справи на наркоторговців

21 Травня 2014 17:43
Прокуратура області спільно з УСБУ у Волинській області виявила та припинила злочинну діяльність службових осіб підрозділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Луцького міськвідділу міліції, які систематично вчиняли фальсифікацію доказів винуватості осіб у скоєнні злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних і психотропних речовин, а також незаконно зберігали та збували наркотичні засоби і психотропні речовини, в тому числі й з метою їх подальшого вилучення.

Наразі трьом працівникам міліції повідомили про підозру у вчиненні перевищення службових повноважень та зберігання й збуту наркотичних засобів. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Під час досудового розслідування встановили, що протиправні дії працівників СБНОН Луцького МВ УМВС України в області носили системний характер, а тому якщо хтось із громадян постраждав від неправомірних дій працівників міліції, чи йому відомі обставини вчинення цих або ж аналогічних злочинів, просимо повідомляти прокуратуру області за номером телефону (0332)72-35-96. Конфіденційність гарантовано.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лучанин Показати IP 21 Травня 2014 18:20
Чия інформація.......Вина їх доведена судом.
876 до Лучанин Показати IP 21 Травня 2014 20:49
За усіма цими діяннями стоїть Ігор Муковоз. Саме за його участю було створено злочинне угрупування по збуту наркотичних засобів із залученням працівників МВС. І саме він, очолюючи відповідний відділ у МВС у Волинській області, кришує наркоторгівлю у Луцьку.
1111 Показати IP 21 Травня 2014 18:22
треба міняти систему мвс, люстрації не поможуть. Треба як в білорусії. працівник міліції ніколи не буде шукати заробіток на стороні якщо матиме нормальну зарплату, та через дебільну "паличкову" сиситему не буде ліпити та підробляти показники.
дідо до 1111 Показати IP 21 Травня 2014 18:30
Неподобається зарплата- йди на будову.
Дончанин до дідо Показати IP 21 Травня 2014 19:11
У рядовых милиционеров маленькая зарплата, а может подстрелить всякий придурок. Поэтому и идут в милицию в основном те, кто хочет брать "благодарности". Иными словами: "Маємо те, що маємо."
Луцьк до Дончанин Показати IP 21 Травня 2014 19:23
В середньому зарплата у рядового офіцера 2000 гривень, беруть мзду, бо дають.
Дончанин до Луцьк Показати IP 21 Травня 2014 19:34
У меня - гарантированных 4 000. Но этого маловато для меня и дочки. Не думаю, что у вас цен настолько ниже, что 2 000 хватает для того, чтобы прокормить семью. Поэтому: Дай нормальную зарплату, но реально наказывай при соответствующих нарушениях. Например, лишай пенсионного стажа (это пожесче чем, например, посадить на пару лет). Только при этом он и будет думать о том, брать либо не брать.
криворожанин до Дончанин Показати IP 21 Травня 2014 20:37
думати ще треба мати чим. а в наших довбаків голови шоб матюкатися і ше шоб в них їсти
Дончанин до криворожанин Показати IP 21 Травня 2014 20:51
А почему в милицию не идут те, у кого мозги варят?
криворожанин до Дончанин Показати IP 21 Травня 2014 21:17
так там зверху ти ж і написав. шоб за смішну зряплату робити собачу роботу мозгів треба не мати в зародку. вот і йдуть ці, з фімозом кори і дрєвєсіни головного фімозга.
Я до Дончанин Показати IP 21 Травня 2014 21:48
Тому що зарплата мала, а на роботі кожного дня .Дружини і дітей небачиш.
Антоніо до криворожанин Показати IP 21 Травня 2014 22:13
Хто думає, що він кращий - нехай іде на роботу в міліцію і покаже як потрібно працювати, а то коли ти і за інформцію платиш із своєї 2000 гривневої зарплати, то все якось виглядає складніше. А чому не кидають?! Відповідь: а чого вчитель не іде в армію, а чого фермер не іде на завод, а чому скульптор свиням хвости не круть?
криворожанин до Антоніо Показати IP 21 Травня 2014 22:41
ну вот не п**ди шо з зарплати. за інформаху підрозділи бнон завжди розраховуються наркотою, такий в них кантінгєнт. або так вишибають, під загрозою турми і вошів. радісно шо виродки ідуть нюхати п*раш, бо там їм саме місце
Анонім до Дончанин Показати IP 21 Травня 2014 22:17
так тут не "благодарности". тут зібралася банда відморозків, яку в 2008 році організував і очолив руслан гамольчук, а переводячись в управління продав володимиру склезю. і вони наркоту толкали, а не "благодарности" брали. а на початку березня ходили і цвиркали "революція кончилась, працюєм як і раніше, хто не дасть рублів, тому пздц" а "посадить на пару лет" шо, включається в вислугу?
Лучанин до дідо Показати IP 21 Травня 2014 21:27
дідо, ти як той сеператист-провокатор,..то там сцикнув то там сцикнув. Задовбав. А чому тебе не мобілізували, давай он на передову і у Донецьку республіку воювати, там таких як ти грамотних люблять
криворожанин Показати IP 21 Травня 2014 19:50
скажитє пожалста. а куда ж ВБ дивилися, вони там не в долі? а п****асів гамольчука, майка, склезя взяли за товсті сраки? а дахнюку молодшому путьовка в мєнск готується?
Неваляшка Показати IP 21 Травня 2014 20:08
Нада их по закону военного времени - растелять !!!
Прокурор Показати IP 21 Травня 2014 20:15
нормальних міліціонерів в нас в обноні нема з 2008 року. один в області є. одні гамольчуки, склезі, майки, дахнюки, гнатюки, віталіки-свиноматки і проча уголовна шваль, яка не зробила нічого крім підстав.
Я до Прокурор Показати IP 21 Травня 2014 21:51
Ти що Ляшко?
Томік до Прокурор Показати IP 21 Травня 2014 22:03
А прокурори у нас всі чесні, аж дух захоплює, особливо коли під прокуратуру зайдеш і глянеш на автомобілі і одежу- бідота. А хто знає як робиться закупка?
Анонім Показати IP 21 Травня 2014 20:44
reyestr.court.gov.ua/Review/25505473 а оце позорище - сфабрикована нашим горотдєловским сбнон закупка. сміятися після слів "закупник підняв банку", плакати після абзацу "Пояснити чому при наявності фактичного дозволу на проведення оперативної закупівлі - "Едноку" та "Амфетаміну" (постанови від 10.11.2011 року, від 17.04.2012 року), у ОСОБА_3 двічі вже у 2012 році проводились закупівлі наркотичного засобу -"метадон", а також відображення у актах огляду покупця наркотичної речовини, що планувалась придбаватись закупником, відповідно, "метадон" та "метадол", ще до їх проведення, не зміг, стверджуючи про допущені помилки при їх складанні."
Наркоман Показати IP 21 Травня 2014 20:51
Давайте посадимо ментів і чесні прокурори будуть самі ловити наркоманів.Саме для цього стояв майдан Браво Коцура.......Продавайте наркоту Ура.........
Анонім до Наркоман Показати IP 21 Травня 2014 21:22
ти гониш, нашо нас ловити? бути наркоманом шо, злочин? а продавати хто буде, як оці п******и підуть гріти нари? главбариги. бо замість ловити бариг, ловили споживачів, били, відбирали останнє, а не було шо відібрати - підкидували наркоту. приколов цю тему кенту, а він перше шо сказав "а, так вот куда амф пропав з міста! мусорню повязали і амфіка не стало". так шо всьо по-чесному, гопоті в пагонах - менск. саме для цього стояв Майдан. І таки - Ура.
Наркоман до аноніма до Анонім Показати IP 21 Травня 2014 21:59
ВИБАЧ не правильно висловився.Наркоманів треба лікувати.Тих хто продає прокурори зі свої кабінетів не відловлять.....
Анонім до Наркоман до аноніма Показати IP 21 Травня 2014 22:10
ну чо, їм сбу наловили, непогано так. за одного дахнючелу їм премію треба виписати. фішка в тому, шо я на власні очі бачив - воно брало, вимагало, продавало, підкидало. тепер треба шоб с*ченя сиділо. між тим, мушу відмітити, шо радісно і відрадно читати такі статі і такі каменти як пишуть томик чи 876.
добродій Показати IP 25 Травня 2014 16:05
мєнти і сбушніки мочать один одного! Це круто. Але я б відправив одних і других в Словянськ, там би вони помирилися, дружно втікаючи від сепаратистів