USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцькі муніципали просять майже 200 тисяч на форму

26 Квітня 2017 10:03
Формений одяг для нових працівників муніципальної поліції Луцька та демісезонні куртки планують закупити за кошти міського бюджету.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 25 квітня.

Зі слів директора департаменту муніципальної поліції міста Юлії Сиротинської, на формений одяг для муніципалів потрібно 179 тисяч гривень. Зокрема, доведеться одягти 6 нових працівників.

Крім того, в усіх працівників є літня і зимова форма, а ось демісезонного одягу немає. Тому планують придбати тактичні куртки, які всередині з флісом, а зверху - тканина, яка відштовхує воду. Такі куртки можна носити за температури до -2 і +15 градусів за Цельсієм. Зокрема, на 30 курток муніципали планують витратити 50 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Народна довіра Показати IP 26 Квітня 2017 10:50
НЕПОТРІБНА СТРУКТУРА !
Богдан Показати IP 26 Квітня 2017 11:13
Розігнати їх треба не одівати!!!
Любі свині Показати IP 26 Квітня 2017 11:21
Як в анекдоті: скоро так доторгуємось, що здачі не буде чим давати.... Навіщо "бухати" гроші в непотріб??? В організацію, яка, окрім негативу, не несе прибутки місту. Заради втіхі амбіцій юльки-гаража?
11 Показати IP 26 Квітня 2017 11:24
Так само як того разу на навчання а потім виявилось що це на європу . Апетити ростуть тепер 200 тисяч
Наталія Показати IP 26 Квітня 2017 11:33
Купіль їм мізки за ці гроші .
Пп Показати IP 26 Квітня 2017 12:35
Хто виділяє кошти сиротинській на відпочинок ?оце ДожилиСь
читач Показати IP 26 Квітня 2017 14:29
Я шокований!!! Кілька разів звертався до них за допомогою у вирішенні проблемної ситуції на моїй вулиці. Ніяких дій з їхнього боку не було! Тому не розумію їхнього безтолкового існування! Навіщо їм форма???
kexfyrf Показати IP 26 Квітня 2017 14:31
Бабусь розганяти - тільки форму позорити! А щоб з наркоманами і п"яницями боротись , з нічною торгівлею алкоголем і не тільки - де вони, в формі чи без!
Гоп стоп Показати IP 26 Квітня 2017 15:34
А на що поліщук дивиться ?