USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі патрульні «перехопили» водія маршрутки, який вигнав дитину з пільговим квитком

7 Квітня 2017 16:52
З недобросовісним перевізником, який безпідставно відмовив у перевезенні дитині з Рівного, поспілкувались патрульні Луцька.

Сьогодні вранці, 7 квітня, у Рівном до патрульних, які здійснювали патрулювання на автодорозі в напрямку Луцька, звернувся неповнолітній хлопець. Він повідомив, що йому водій маршрутного транспортного засобу безпідставно відмовив від передбаченого законом пільговому перевезенні.

Про це повідомляють у прес-службі патрульної поліції Рівногою

Шофер аргументував своє рішення тим, що йому за це "не доплачують", та висадив 15-річного рівнянина на вулиці Соборній. Хлопець не розгубився та звернувся до поліцейських.

Юнак при собі мав пільговий квиток на проїзд, придбаний в касі Рівненського автовокзалу, та посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, яке надає право пільгового переїзду.

Розуміючи, що таке діяння є порушенням встановленого законом порядку статті 133-1 КУпАПу, рівненські патрульні зв’язались з колегами Луцького Управління патрульної поліції та передали орієнтування щодо недобросовісного перевізника. Кермувальника волинські полісмени зупинили на півдорозі до Луцька, роз'яснили про недопустимість вчинених ним дій, існуючу адміністративну відповідальність та наслідки зухвалого вчинку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 7 Квітня 2017 16:59
ну і що далі ? крім того, що провели ППР, ще щось зробили ?
11111 Показати IP 7 Квітня 2017 17:07
шо можна сказати - бидло-водій. йому все мало грошей
а до 11111 Показати IP 7 Квітня 2017 17:44
Хай платять усі діти бо привикли все нахаляву.
Анонім до а Показати IP 7 Квітня 2017 20:31
Просто перевести льготи в гроші,получив надбавку хош плати ,нехош йди пішки.а то держава льготи дає,а переводить перевозчикам даже не пробуе,а завжди виноват стрелочник чи водій
а до Анонім Показати IP 7 Квітня 2017 21:45
нарешті хоть хтось адекватно розуміє ситуацію
Анонім до а Показати IP 7 Квітня 2017 23:00
Я думаю позвонив в поліцію не з nokia 3310 а з смартфона за 300—800$
Лучанин до Анонім Показати IP 8 Квітня 2017 00:24
Яка різниця з якого телефона дзвонив???Головне що не розгубився і подзвонив!молодець хлопець!
Лучанин до а Показати IP 8 Квітня 2017 00:32
Якщо передбачено законом пільгу-значить її треба виконувати.Закон є закон! Водій зробив винуватим підлітка.Дитина взагалі не винувата-як завжди страждає пересічний простий громадянин.Якщо водієві некомпенсовують проїзд-то нехай звертається то тих,хто не вертає йому гроші за пільговий проїзд,а не дитину виганяти з автобуса.Це водія треба вигнати з роботи-за те що не дотримується закону про пільговий проїзд!
а до Лучанин Показати IP 8 Квітня 2017 21:21
Це держава невиконує закон некомпенсуючи за пільговиків кошти. Значить з якого перепугу їх возити.
фейковим Показати IP 7 Квітня 2017 17:10
Нехай поліцейські перехоплюють за гроші податкосплачувачів члени голів багатодітних родин. більше буде толку.
Анонім до фейковим Показати IP 7 Квітня 2017 19:05
ти хоч сам зрозумів, що намолов ?
11 Показати IP 7 Квітня 2017 18:23
І за це тримати цілу армію нероб поліцейських .які профілактичні бесіди проводять . Сміхно. А що Європа каже?
Тумбалейро до 11 Показати IP 7 Квітня 2017 20:25
Тебе то, кацапчику, чого хвилює?