USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Луцьком їздитиме інспектор транспорту

19 Січня 2016 15:40
Проект «Інспектор транспорту» стартує у Луцьку вже 20 січня. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив один із творців проекту Дмитро Шевчук.

Ініціатива – це уявний ревізор міського транспорту, який оцінює його роботу.

Організатори запевнили, що усі матеріали будуть фіксувати у фото. Натомість відеозйомку проводити не планують, як і перешкоджати нормальному функціонуванню транспорту – затримки у його русі не буде.

Як розповів Дмитро Шевчук, при перевірці звертатимуть увагу, насамперед, на комфорт, чистоту, а також проситимуть кондуктора чи водія (виключно на зупинках!) показати аптечку та вогнегасник.

Результати інспекції хлопці викладатимуть у соціальній мережі в спільноті «Інспектор транспорту». Також планують контактувати з транспортними підприємствами міста, щоб інформувати їх про стан справ.

Наразі у соцмережі стартувало опитування серед лучан, який маршрут тролейбусів ті б хотіли перевірити набільше. В лідерах – 15 та 15а, а також 1 та 2.

Віддати свій голос охочі можуть за посиланням.

Автор та ведучий проекту: Дмитро Белаш, студент Київського коледжу транспортної інфраструктури. Шеф редактор – Михайло Чічігін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Дьодік Показати IP 19 Січня 2016 15:45
Молодці.
Лучанин Показати IP 19 Січня 2016 15:58
Цікаво чи на довго його хватить. Успіхів йому і всього найкращого. Чекаємо цікавих висновків щодо результатів інспекцій.
Коли вже будемо пра Показати IP 19 Січня 2016 16:16
Як вже набридли всі дармоїди-контролери. У сучасному світі надійним перевіряючим фактором є дохід. На кожен товар свій купець. Не подобається тролейбус - їдь маршруткою, не хочеш маршруткою - їдь таксо або власним транспортом. Не маєш грошей - йди пішки. Ніхто нікого ні до чого не примушує - вільна ж країна. Будуть незадовільні послуги - не буде прибутку. Перевіряти роботу свого транспорту має власник - чого ж то він прибутку не приносить і покращувати якість послуги. А клієнт-пасажир вільний обрати той транспорт, який йому підходить.
Інспектор Транспорту до Коли вже будемо пра Показати IP 19 Січня 2016 17:33
Шановний(на)! Інспектор Транспорту не є прибутковим проектом, а навпаки. Усі скарги, можна вказати в офіційній групі.
Вишків-пасажир Показати IP 19 Січня 2016 16:22
Проблеми з маршрутками є і будуть, а ми страдаємо. Але проблема не в них а в організації руху. Якщо місто робить маршрути, виставляє тендери на них, то чому не платить перевізникам, У Варшаві місто платить перевізникам, незалежно від наповненності салонів автобусів, а люди купують квитки у міста. От і їздять автобуси без проблем згідно графіка, а в нас перевізник в певні години мусить з,їзджати з рейса бо нема кого везти, їде собі в убиток. це одне, а друге виділяються в тролейбусне депо гроші за пільговиків від держави, хтож таку кормушку віддасть. Успіхів в "РЕФОРМАХ".
Надія Показати IP 19 Січня 2016 16:32
Перевірте, будь ласка, тролейбус № 3. В ньому запровадили черговий експеремент над простими людьми! Квитки потрібно купувати в водія!! Їхала сьогодні вранці - це просто жах!!! Людей багато. Совісні гроші передають, але іноді до водія вони не доходять! Я думаю, доречніше було б зробити проїзні десь по гривень 80. Бо десь стільки проїжжає людина, котра їздить щодня на роботу громадським транспортом. Хоч зараз вони коштують 90. Це теж не багато. То може якось пропагувати громадян користуватися проїздними? Це дуже зручно. Одразу нівелюється одвічна проблема в "25 коп"! Хто користується тролейбусом, той мене розуміє!!
Ну-ну Показати IP 19 Січня 2016 17:09
Сьогодні інспектор Дмитро сказав, що завтра буде перевіряти маршрутки та тролєйбуси. Справжній український ревізор.
Інспектор Транспорту до Ну-ну Показати IP 19 Січня 2016 17:34
Не розуміємо
Власник маршруток Показати IP 19 Січня 2016 17:33
Не дивуйтесь потім новинам "Інспектора транспорту доставили в лікарню з чмт", чергове татове дитинча піариться
Інспектор Транспорту до Власник маршруток Показати IP 19 Січня 2016 17:37
Перепрошую, але ми не перевірятимемо маршутні таксі, а лише тролейбуси!!!
Юрко до Інспектор Транспорту Показати IP 19 Січня 2016 19:12
А чому тільки тролейбус, стан багатьо луцьких маршруток гірший деяких наших тролейбусів.
Інспектор Транспорту до Юрко Показати IP 19 Січня 2016 21:31
В нас немає поки можливості перевіряти маршутки
пасажир до Інспектор Транспорту Показати IP 19 Січня 2016 20:32
Дуже шкода,на маршрутках ,де«перевіряючим фактором є дохід.»проблем більше.
Анонім Показати IP 19 Січня 2016 19:15
А квитки вижавати будуть?
Анонім Показати IP 19 Січня 2016 22:11
Наявність АПТЕЧОК та ВОГНЕГАСНИКІВ перевіряють при техогляді.Тому ця ідея направлена на віджимання грошей у водія.
ава Показати IP 19 Січня 2016 22:34
Хайби всі толейбуси й маршрутки перестали на тиждень їздить. А контролери хай людей на свойому горбу возили. Щоб небуло багато умних. Ненравиться іди пішком
Іздила Показати IP 19 Січня 2016 23:17
Про який сервіс можна говорити, коли тролейбусі 8 двері ледь зачиняються, він мало не розвалюється на ходу, не кажучи вже про темпаратуру всередині....
За чистоту Показати IP 20 Січня 2016 09:01
Враховуючи, що ми платимо за проїзд відносно зарплати нормально, у маршрутках власники могли б більше уваги приділяти чистоті. Зайшовши в автобус №3 боялась сісти - оббивка сидінння просто засмальцьована. Раз в півроку ж можна здати в пральню!
Чесний Показати IP 20 Січня 2016 20:22
Люди, хлопець взявся за справу - то підтримайте його, а не гудіть, що нічого не вийде.Побачимо, людина хоче щось змінити на краще.
Ололо до Чесний Показати IP 21 Січня 2016 17:13
Чесний ти його тато?))))