USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Луцьку і Луцькому району погрожують відключити газ

23 Жовтня 2015 12:17
Рівень розрахунків за спожитий газ на Волині становить 81%. Найбільші борги за блакитне паливо у населення міста Луцька та Луцького району.

Про це стало відомо під час засідання Антикризового енергетичного штабу сьогодні, 23 жовтня.

Так, загальна сума боргу за газ, з врахуванням боргів минулих періодів, становить 190 мільйонів гривень. З них майже 114 мільйонів боргують місто Луцьк (74 мільйони) та Луцький район (майже 40 мільйонів).

У відсотковому розрахунку, показники оплати за спожитий газ в області складають 81%, населення оплатило 75,8 % обсягів спожитого газу.

З-поміж бюджетних установ, борг складає 800 тисяч гривень. Відтак, найбільше боргує населення, зауважує директор ТзОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук. Рівень розрахунків в області в районах наступний: Ратнівський район – 98,5%, Маневицький - 106,2%, Іваничівський - 75,4 %, Камінь-Каширський 81,9 %, Турійський - 104,8%, Старовижівський

- 119,1%. А ось в Луцькому районі розрахувалося населення в розмірі трохи більше 50%, в Луцьку - 66,3%.

На думку голови ОДА Володимира Гунчика, такі показники оплати за газ – сигнал приймати кардинальні міри.

«Ми привчили населення Луцька і Луцького району не платити. Уже треба закручувати гайки. Що в Луцькому районі найбідніші люди живуть?», - вважає він.

Очільник ОДА натякнув: якщо населення не платить, то газовикам варто задуматися над радикальними методами: відключенням від газопостачання. Мовляв, якщо в Луцьку відключити боржників складніше, адже відключити окремих абонентів в багатоповерхівках не можна, то в Луцькому районі – все набагато простіше.

У «Волиньгазі» зауважують: чимало волинян перейшли на альтернативний вид палива, і відключенням від газу за борги їх не налякаєш. Тож чимало боргів «зависли».

Додамо, у виконавчій службі немає судових рішень до виконання з приводу стягнень боргів за газ у судовому порядку. Претензійно-позовна робота постачальниками газу, на думку представників виконавчої служби, ведеться неактивно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
опа Показати IP 23 Жовтня 2015 12:23
Хіба важко відключити газову плиту в багатоповерхівці?
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2015 12:23
Народ або платіть за газ. або страйкуйте щоб знизили ціни. Я знаю що пенсіонери платять, а не платять ті в кого бабло є. ТО якраз і їм треба перекрити
луцький до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2015 13:40
Так мова і йде про "Царські села" Луцького району!!!
лучанка до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2015 14:13
"... не платять ті в кого бабло є..." - точно. Здається для них ЧАС РОЗПЛАТИ НАСТАВ.
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2015 12:32
одна бідота зїхалася в центр...
Беркут Показати IP 23 Жовтня 2015 12:32
ООООО !!!! Гунчик проснувся .... *мп*тент - треба було и в багатоповерхівках ще у серпні - вересні пообрізати газові труби, сьогодні не мав би проблем. Не платиш - на х... з пляжу !!!!\
гунчику Показати IP 23 Жовтня 2015 12:54
а той прищ см*рд*чий - Гунчик сам за газ платить??????
газ по 7 Показати IP 23 Жовтня 2015 14:19
залишити тим хто скакав та місто громив з битами данильчуку наприклад а несвідомим та непатриотам по 1 гривні
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2015 14:29
Поки не було олігархів, ціни були копійчані і всі платили!
Гундосу Показати IP 23 Жовтня 2015 14:36
Гайкозакручувач з тебе хреновий, так як і губернатор ніякий!!!!! Ти ж позорисько на Волині. Таких нікчем ВОЛИНЬ не знала певно з часів Любартів.... Назви хоч одну добру справу для Волині, ну хоч одну, але настоящу! Навіть риг Башкаленко, на три голови вищий за тебе ( крім фізичного плану). Дуже цікаво подивитися як Гуня гайки крутить.....
василь Показати IP 23 Жовтня 2015 14:50
А Волиньгаз збут сам ті борги і малює. Двониш кажеш один показник, а вони виставляють на кубів 50-100 більше. От Вам і борги
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2015 15:29
Хай відключають, обійдемся без їхнього смердючого газу
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2015 15:56
Це повний маразм.Люди не платять, а вони думають відрізати газ чи ні.От якби не платили бідні,давно відрізали б ні на що не подивилися. У селах відрізають газ за неуплату лише один місяць. А тут вони самі олігархи не платять от і не відрізають-це дураку ясно
ЛЮДИ Показати IP 23 Жовтня 2015 16:03
Цікаво а як платити якщо одержує сім"я мінімальну зарплату? Хіба люди прості пратоспроможні?Треба кожну сім"ю "вивчати", а не в усіх виключати. Це ж ваша робота, шановне панство в кабінетах. А пенсіонери платять з останніх копійочок і виживають. Влада до такого зубожіння довожить а багатії будинки вибудовують і з них що не питають?
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2015 16:03
А що Маневицький район газифікований?
Анна Показати IP 23 Жовтня 2015 17:48
Сім"ям, які одержують мінімалку потрібно оформити субсидію.
вовк до Анна Показати IP 23 Жовтня 2015 20:48
а якщо сім я на квартирі ти Ганько даси субсидію? Газ належить всім а не уродам Яйцеголовим .
Корінний лучанин до Анна Показати IP 24 Жовтня 2015 10:19
Ти ніяк, як і багато інших, не хочеш зрозуміти, що СУБСИДІЯ - ЦЕ Є ПОДАЧКА яценюковсько - порошенківська! Вони , цими подачками показують ,що роблять "добро" для людей а самі ОБКРАДАЮТЬ цим самим свій народ. Цієї подачки не повинно бути, треба щоб тарифи були оптимальними та ЗАРПЛАТИ і ПЕНСІЇ людям підвищили. А чи знаєш, шановна, що Україна пережила ДЕФОЛТ( а він був!!)? А за відстрочку боргів на 4 роки, кредиторам України , опісля будуть виплачуватись шаленні міліардні преміальні!!! ЦЕ ЗА НАШ ІЗ ВАМИ РАХУНОК І ДІТЕЙ наших та ваших! ОСЬ таку злодійськку владу вибрали, яка МІМІКРУЄ і нинішнє її імя СОЛІДАРНІСТЬ.