USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Хода Луцьком: студентів збирають на загальноміський страйк!

19 Лютого 2014 09:23
Долучитися до страйку та акції мирного наступу на облдержадміністрацію закликають студентів луцьких вишів.

Зранку, 19 лютог,о студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки вирушили колоною від лабораторного до інших корпусів, закликаючи своїх побратимів приєднуватися до загальноміського страйку. Поблизу кожної будівлі страйкарів більшає. Планується, що студенти луцьких вищих навчальних закладів візьмуть участь у акції мирного тиску, яка стартує на Театральному майдані о 10.00.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
ок Показати IP 19 Лютого 2014 09:29
а що вже ці діти розуміють і хочуть?думають з кимось з опозиції все буде краще.ні.працювати треба а не горланити.чи пару гривень так заробляють.
Батько до ок Показати IP 19 Лютого 2014 09:36
Цим "дітям" жити у тому лайні, яке ми їм залишаємо. - Може Ваші і мої діти гідні кращого життя? - Хоча б такого, як у сусідів поляків?
Теж батько до Батько Показати IP 19 Лютого 2014 10:35
Так для цього щось робити треба, а не страйкувати! Їх завдання зараз вчитися, щоб потім свої набуті знання втілити в життя. А вони зараз будуть стояти на майдані, а потім куплять вдімітки. Розвиваємо далі корупцію? Вже в країні немає спеціалістів до яких можна було б звернутися, бо в всіх дипломи куплені. Ви на поляків дивитеся? Так от вони добре знають що знання треба заробляти, а не купувати! В тому то і діло що діти повинні жити, а не помирати заради чиєїсь мети. Вирішили повторити історію? крути десь печуть? Ви, як бітько, повинні розуміти в першу чергу що в народа дах вже з'їхав повністю і в великих скупченнях людей може статися що завгодно!
Ірина до Теж батько Показати IP 19 Лютого 2014 13:38
О, ну це вже Ви загнули... Дітки мають вчитись, дітки мають потім працювати, а корупція дасть Бог сама пройде. Ну так, а ми посидимо і подивимось - видйе що у чи ні))))) З.І. Я теж проти війни і розрухи але і від Вас пропозицій конкретних - ніяких(
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 09:30
Знову дурними дітьми сволота прикривається
Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 09:38
Силоміць ніхто нікого не тягне. Студенти, на відміну від коментуючих, в Європі були. І вони розуміють, що чесно працювати і отримувати гідну зарплатню можливо тільки в державі, де законів дотримуються ВСІ. Зокрема, за це йдуть.
Анонім до Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 09:41
І скільки чоловік з тієї товпи були в Європі?
Lutsk15 до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 09:45
порахувати? легше Вам стане? 300 Вас влаштує?
103 до Lutsk15 Показати IP 19 Лютого 2014 10:38
А тепер ще скажіть скільки з тих 300 старано і чесно вчиться?
Ірина до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:41
Думаю, процентів 20.. До закінчення вузу - процент вдівічі зросте. А після закінчення вузу процентів 10 в Європі і залишаться, процентів 30 - дудуть намагатись туди виїхати. Всі інші - це або ліниві, або романтики)))))
Джулії до Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 09:44
що ти мелиш? про які ти закони говориш? це повний "бемпредел" яка може бути Європа після цих майданів щось я сумніваюсь що нас чекають у Європі
Ірина до Джулії Показати IP 19 Лютого 2014 13:44
Ви щиро вірите, що Європа має діло до того який в нас безпрідєл? У них свої інтереси. Рівними вони нас не вважають. Про росію взагалі мовчу - ми для них хохли і бідло))))
Лучанин до Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 09:51
Європа Європі рознь. Не всі країни Євросоюзу живуть однаково. А чого ви думаєте, що будете жити, як в Германії, може треба подивитися на Болгарію, яка там "краса"!
до джулії ок до Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 09:52
я вже 12 років маю спільний бізнес з поляками.Це вам так здається що у них все так гарно і блискуче.там свої проблеми,але там порядок-бояться владу,поліцію,Януковичу треба було жорсткіше все тримати,а не грати в демократію.
Лучанин до до джулії ок Показати IP 19 Лютого 2014 09:55
1000%!!!!!!!!!!!
Ірина до до джулії ок Показати IP 19 Лютого 2014 13:47
Який Янукович? - він вже показав чого він вартий! ТЕж схильна до того, що країна не готова до демократії... але янукович... Ви що сліпі чи наївні????
Ну ну до Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 09:58
В Європі було хай 1 з 100 студентів і то- за батьківські гроші. Питання не в законах: ну прийняли закон, згідно якому оплата праці судді-в14 разів вища за зарплату лікаря, і він добре виконується. Прикладів багато. А Ви -займаєтесь софізмом. Як би Ви вчились так як треба, той мудрість би була своя. (читайте Шевченко)
Джулія до Ну ну Показати IP 19 Лютого 2014 12:24
АГА. САМЕ ЧАС.
студентам Показати IP 19 Лютого 2014 09:43
ви хоть розумієте що робиться в державі чи просто як стадо ходите один за одним?
Лучанин до студентам Показати IP 19 Лютого 2014 09:54
Як стадо, хоча чому як?
ок Показати IP 19 Лютого 2014 09:43
сусіди поляки працюють і не все так супер і у них.Ми українці ніколи так не будемо жити бо внас не той менталітет і не те виховання.Поляк заробляє 10-15%,а українець якщо нема заробітку 200-300% то й нічого робити нехоче.думаєте як прийде до влади хтось з опозиції буде краще?ні.бо то така ж "бригада" як і влада але з іншим фінансуванням з Америки і Європи.Клала на нас Європа і США ТІЛЬКИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НАС.І у нас живуть непогано,хто працює.
Анонім до ок Показати IP 19 Лютого 2014 10:06
А ми звикли не працювати, а з прапорами ходити. Може нас бідненьких завтра приймуть у європу, або хоча б в гондурас. І з неба зразу впаде манна.
Lutsk15 Показати IP 19 Лютого 2014 09:43
хоч одна адекватна людина найшлася на цьому сайті :) ! 100% правда!. А ті хто тут сидить за компом і коментує,що все це майдануті і тому подібне - родилися рабами і рабами подохнуть
Анонім до Lutsk15 Показати IP 19 Лютого 2014 09:56
Підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!! до Lutsk15 Показати IP 19 Лютого 2014 10:43
Подохнеш ти, а ми виживемо, відбудуємо країну після вашого безладу і будемо жити краще ніж та грьобана ЄС разом з обдовбаним США! Рабом є тільки той хто ним сам себе вважає! Так що думай, раб, якщо є чим.
Дівчинка Марійка Показати IP 19 Лютого 2014 10:19
хто хоче працювати і гріти товсті дупи в кріслах - працюйте... вас силою ніхто не тягне на майдан.. сидіть і працюйте.. але ж ні... очко грає...." Януковичу треба бути жорсткішим"...))) Господи!!! Люди, про що мова?????? Воно скупило більшу половину України і тих хто працює це влаштовує..... )) смішно... смішно до болю.....
?! до Дівчинка Марійка Показати IP 19 Лютого 2014 10:48
Де факти дівчинко? Те що обна баба іншій сказала всім відомо і те що на парканах пишуть теж видно, але існує ще мозок, який повинен аналізувати все прочитане, побачене та почуте! Не забувайте казочку - якщо змієві зрізати одну голову, то замість неї виростуть нові дві...
Анонім до ?! Показати IP 19 Лютого 2014 11:35
вам ще треба фактів????
Марина Показати IP 19 Лютого 2014 10:20
Сьогодні ще студенти...(батьки з останніх сил стараються вивчити)...а завтра поповнять число безробітних (в кращому вигляді 1000грн. і без стажу)
103 до Марина Показати IP 19 Лютого 2014 10:51
Не вивчити, а проплатити навчання, а це велика різниця! А число безробітних вони поповнять тому, що буде диплом, а знань не буде! Саме тому ви і організовуєте заворушення бо немає знань як зробити добре. В вас тільки одне гасло - якщо не знаєш як будувати, до руйнуй!
Просто_людина до 103 Показати IP 19 Лютого 2014 12:31
Диплом без знань, як і знання без диплома, нікому не потрібен. А потрібні барани, які працюватимуть за мінімалку і не мекатимуть проти такого стану речей. Ті, хто виступає за так звану "стабільність", явно не живуть на 1000-1500 грн. на місяць.
Думаєте все так прос Показати IP 19 Лютого 2014 10:42
ПОЛЯКИ хочуть ПОВЕРНУТИ СОБІ Українські ЗЕМЛІ і тут керувати як до 1939 р. ЦЕ мільярди доларів-дуже ласий шматок.
ага до Думаєте все так прос Показати IP 19 Лютого 2014 10:47
От нехай і заберають нас, гірше не буде!! Нехай на розділять на захід і схід! НАДОЇЛО ВСЕ ЦЕ!!!!
ОГО! до ага Показати IP 19 Лютого 2014 10:52
Та не потрібні їм ви, їм землі потрібні! Ще не доходить?
Андрій76 до ОГО! Показати IP 19 Лютого 2014 11:48
Ага...А ще наші землі потрібні китайцям, які бандюк віддав в оренду на 50 років,а виручені від цієї оборудки кошти благополучно"осіли"в кишенях Яник енд компані..,а простого,роботящого дядька-українця ( який не має грошей,щоб придбати сільгосптехніку і заплатити за оренду власної землі на 50 років вперед) залишили з хуйом...
Ірина до Думаєте все так прос Показати IP 19 Лютого 2014 13:31
Поляки!))))) Хаааа.... А чого вже не американці?)))))))