USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку готують «мирний наступ» на Волинську ОДА

18 Лютого 2014 23:29
Активісти Євромайдану в Луцьку завтра, 19 лютого, збираються на Театральному майдані і вирушать в мирний наступ на Волинську обласну державну адміністрацію. Про це повідомила прес-служба Волинського обласного осередку ВО "Майдан". Час збору - 10:00. "Звідти йдемо ходою до Волинської облдержадміністрації. ДІЄМО ЛИШЕ ОРГАНІЗОВАНО і ЦЕНТРАЛІЗОВАНО! РАЗОМ - СИЛА!" - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
304 Показати IP 19 Лютого 2014 00:11
надеюсь силовики организуют " мітингувальникам" , "мирные"дубинки
Дід Парафін до 304 Показати IP 19 Лютого 2014 00:14
в гузно тобі цю дубинку
Апр до 304 Показати IP 19 Лютого 2014 00:17
Прийди, подивишся - може відгребеш.
305 до 304 Показати IP 19 Лютого 2014 01:20
Приходь, давно вже хочу набити мо*ду таким "організмам"
S.S. до 304 Показати IP 19 Лютого 2014 01:59
Ты идиот?
Доктор ПИ до 304 Показати IP 19 Лютого 2014 04:50
Приходи, првернем пару раз...
вікінг Показати IP 19 Лютого 2014 00:43
Який мирний хід ?! "Башкала" та його яничарів зтерти з Волинської Землі !!!
АнтиБашка Показати IP 19 Лютого 2014 01:22
Башкаленко: зі свистом прийшов, зі свистом і підеш!
вікінг Показати IP 19 Лютого 2014 01:23
Прокиньтесь Волиняни !!!
777 Показати IP 19 Лютого 2014 01:57
ПРОКЛЯТИМ МОСКАЛЯМ ДУБИНКИ ПО САМІ ГЛАНДИ
Nika Показати IP 19 Лютого 2014 02:25
Все западные области активные, но только Волынь сидит на своих польско-итальянских мешках с хламом и боится изменения власти! Сколько вы будете терпеть эту бандитскую власть? Сколько вы будете спонсировать коррумпированных таможенников?!?! Остановитесь! В силах каждого из вас сделать ту страну, которой можно будет гордиться.
Віра до Nika Показати IP 19 Лютого 2014 07:45
А ти добре ніки англійською пишеш, то зрозуміло на яких мішках ти сидиш!!!:)
иван Показати IP 19 Лютого 2014 02:28
в милиции Украини 21 рик -що негенерал то сало : так що читайте ореул -ферма тварин ( найдете вси видповиди на сьогоднишнью ситуацію в украини
БОГДАН Показати IP 19 Лютого 2014 10:40
Вийде два-три десятка відморозків В МАСКАХ з бітамита і палицями,при моральній підтримці сотні =майданутих= опозиціонерів,що будуть стояти з боку,Раджу міліції не панікувати,.керівникам ОДА на коліна перед бандою не ставати,заяв про відставку не писати,а дати гідну відсіч озвірілому натовпу штурмовиків.Пам"ятайте ,більшість лучан вже на вашому боці!Сьогодні-завтра бойовики із правого сектору у Києвіі капітулюють,амністії більше не буде!!!