USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцьким слідчим поліцейським не вистачає паперу

11 Січня 2016 11:45
Слідчі поліцейські у Луцьку просять міську владу забезпечити їх папером формату А4. Про це йдеться у петиції, розміщеній на сайті Єдиної системи місцевих петицій 5 січня 2016 року.

«Прошу забезпечити усіх слідчих папером формату А4, оскільки немає на чому друкувати справи», - йдеться у петиції, яку зареєструвала слідчий Юлія Капуза.

До кінця збору підписів залишилось 8 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
лучани Показати IP 11 Січня 2016 12:23
Не туди звертається. До свого начальства нехай пише доповідні.
береза до лучани Показати IP 11 Січня 2016 12:34
бідному хімакову
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 12:49
Раніше в міліції всі працівники купували канцелярські товари і папір за свої гроші.І це рахувалося нормою.А тепер при високих зарплатах ніхто і копійки не стратить.Просіть Хатію Деканоїдзе.Її зарплати хватить тепер на папір формату А4 для всієї поліції України. А міська влада не повинна тепер ні копійки виділяти на потреби нашої славної поліції.В місті є проблеми більш важливі.Скільки людей не може купити найнеобхідніше? Так і пишіть в Київ нашим можновладцям,немає паперу-справи не відкриваємо.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 19:17
шановний, працював би ти там, і пів зарплати витрачав на канцтовари, то закрив би свого рота і теж писав би петиції.іде це таке написано, що працівники повинні за свій кошт купувати канцтовари???
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 12:52
До Шиби звертайтеся.Він же звітує постійно,що у нього все чудово.От хай він і просить.Хай знає Київ в якому стані перебувають поліцейські відділки на Волині.Хай позичить у колег-начальників з Ровенської та Львівської областей.
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 12:55
Чудово.Почали з паперу формату А4.Немає паперу-немає справ.Далі почнуть просити більше.Наприклад,немає бензину-слідчий і опергрупа не поїдуть на скоєний злочин.Логічно.Все впирається в гроші.Якщо в поліції немає грошей на елементарні канцелярські товари,то де вони візьмуть гроші на бензин.
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 12:57
Зараз почнуть просити райони.Луцьк вже почав.
Дьодік Показати IP 11 Січня 2016 13:58
Це початок кінця непідкупної нової поліції?
а куда Показати IP 11 Січня 2016 14:30
дівается вилучений бурштин.продати прозоро та купити все від форми та стрельби до бумагі
порада Показати IP 11 Січня 2016 14:46
Менше пального виділяйте новим неробам поліцейським, які практично нічого не роблять, тільки катаються під мигалками по місту і саморекламуються. Буде вам і папір і ручки кулькові.
Держслужбовець Показати IP 11 Січня 2016 15:30
З такого приводу писати петицію? Сміхота! При зарплаті 2000 грн. самі забезпечуємо себе необхідними канцтоварами, у т.ч. і папером.
ДЄСАНТ до Держслужбовець Показати IP 11 Січня 2016 21:15
то у вас напевно така структура шо ніх*ра не робите, а у слідчих 3 пачки бумаги то мінімум( а це вже 300 грн), а на проїзд, а на конверти, а на заправку прінтера, це вже не говорячи що треба защось винаймати житло та щось їсти...Так що шановний не говоріть х*рні...
Шось тут не так Показати IP 11 Січня 2016 16:57
... то паперу нема, то вівса для огирів. Добре, що хоч патронів не просять. А з якої то пори і хто дав право рядовим слідчим поза спиною командирів ініціювати якісь опуси ?Якими документами це обумовлено ?Але, коли вже їхній генерал каже, що 1000 гривень то не хабар, то шо тут дивуватися.
......не правда Показати IP 11 Січня 2016 18:00
Це повна підстава..Ви про це не думали???Відразу починаєте налітати як "коршуни". Розберіться, а тоді пишіть і наговорюйте!!!!!!!!
Бред Показати IP 11 Січня 2016 18:44
Це бред якийсь, чорний піар
Колишній слідчий Показати IP 11 Січня 2016 21:12
Слідчий стаж 12 років, і за ці 12 років жодної пачки паперу, отримано не було. До речі, дільничні чи оперативні працівники, в такій же ситуації. Про компютер, принтер чи меблі в службовий кабінет вже не говорю. Звісно, напишуть в коментах, що можна когось "нагнути" чи попросити адвоката, бо отак, власне, і викручувались. Але ж все, проголосили, що нова поліція, значить потрібно, припинити розслідувати справи і приймати заяви, мотивуючи це тим,що немає паперу і фарби в принтері. Нехай Хатія спочатку забезпечить, а потім реформує...
ДЄСАНТ Показати IP 11 Січня 2016 21:55
звичайно правда є правда і забезпечити краще матеріально-техніччним забезпеченням не помішало б усі держструктури. але на мою думку це якийсь чийсь жарт, бо щось не віриться що хтось х поліції захотів би такої слави. і взагалі Волинські новини: а якщо завтра хтось від імені Порошенка, чи Авакова якусь нісенітницю напише, то ви теж будете це публікувати???потрібно краще перевіряти те що пускаєте...
справедливий до ДЄСАНТ Показати IP 11 Січня 2016 22:40
Паперу нехватає, а мені кажеться у їх нехватає чогось іншого.
до справедливого Показати IP 12 Січня 2016 10:44
то в тебе чогось не вистачає