USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Луцький медик померла від пневмонії

2 Лютого 2016 14:46
Померла завідувач лабораторії Луцької міської клінічної лікарні Козярчук Лариса Іванівна.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Згідно з інформацією джерела, медик померла від пневмонії, яка, ймовірно, була спричинена грипом.

У медзакладі факт смерті завідувача лабораторії підтвердили. Однак, про причини поки що не інформують. Згідно з інформацією працівників, керівництво закладу саме з’ясовує всі обставини у патологоанатомів.

Нагадаємо, згідно з попередніми даними, за період епідсезону на Волині померло з підозрою на грип 4 особи – у місті Луцьку та в Горохівському й Луцькому районах. У двох з них підтверджено вірусологічно пандемічний вірус А(H1N1).

За третій тиждень 2016 року рівень захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями серед населення області значно підвищився. Так, зі слів волинських медиків, за станом на сьогодні, епідемічний поріг перевищено на 97,3%.

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в області, в школах Луцька продовжили карантин.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття родині померлої.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
жаль Показати IP 2 Лютого 2016 15:28
дуже хорошою була людиною.
Галя Показати IP 2 Лютого 2016 15:52
Співчуваю рідним. Чому ?????
пацієнт Показати IP 2 Лютого 2016 16:15
Вічна пам"ять!
Володимр Показати IP 2 Лютого 2016 16:25
Хай покоїться з миром!
Просто людина Показати IP 2 Лютого 2016 17:54
Вічна пам'ять ! Владо на Волині вмирають люди а дільничі лікарі пішки бігають від хворого до хворого .Передайте хоч на період епідемії частину поліцейських тойот для лікарів .Подумайте про людей!!!
Прот,Олександр Насар Показати IP 2 Лютого 2016 18:26
Лариса Іванівна була справжнім другом і порадником! Їі віра і безкорисливість е прикладом для багатьох! Вічна Пам'ять цій світлій людині!!!
Хороший знайомий Показати IP 2 Лютого 2016 20:40
Вічна тобі пам'ять, дорога наша! Ми будемо завжди тебе пам'ятати, як світлий промінчик сонця! Щиро дякуємо тобі за все... Хай Господь приймає твою душечку! А ми будемо молитись
прот.О.Насарчук Показати IP 2 Лютого 2016 20:49
Лариса Іванівна була справжнім другом і порадником! Її віра і безкорисливість е прикладом для багатьох! Вічна пам'ять цій світлій людині!!!
Пацієнт Показати IP 2 Лютого 2016 21:52
Справжня Лікарка. Буде не вистачати...
Хороша знайома Показати IP 2 Лютого 2016 23:12
Дуже шкода.. Вічна пам"ть.. Вас буде нам не вистачати
Влад Показати IP 2 Лютого 2016 23:19
Дуже хорошою була людиною. Вічна пам'ять!
Лариса Показати IP 3 Лютого 2016 09:10
Дуже хорошою була Людиною.якби всі медики такими були...дуже шкода.думаю,що багато людей її поважали.вічна пам'ять.
Таня Показати IP 3 Лютого 2016 12:12
Дуже шкода.. Боляче до сліз.. Завжди поспішала всім на допомогу... Господь забрав її, значить вона там більше потрібна.. Вічна пам'ять