USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький парк підготують для вік-ендів

30 Квітня 2014 14:58
У парку імені 900-річчя Луцька хочуть навести лад. Відповідне звернення підтримали обранці громади під час сесії.

З їх слів, в цій рекреаційній зоні відпочиває багато людей, і там немає потрібної кількості смітників, натомість є стихійні вогнища. Тому парк необхідно облагородити.

Також депутати запропонували, щоб в зоні відпочинку патрулювала муніципальна міліція у вихідні й святкові дні.

За таке звернення обранці громади віддали більшість голосів. Відповідно, міський голова Микола Романюк має дати завдання виконавчим органам міськради вивчити це питання та прийняти відповідне рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Правда Показати IP 30 Квітня 2014 15:31
Чия ідея??? І хто запропонував?
Знайко Показати IP 30 Квітня 2014 15:35
Дивився сесію. Ініціатива депутатів- КОЗЮРА озвучив цей запит.
йося моргенштерн до Знайко Показати IP 30 Квітня 2014 16:40
вибори незабаром, козюра починає проявляти активність!!! А різне .у..ло знову буде за нього голосувати
Петро Показати IP 30 Квітня 2014 15:38
УЛуцьку найкращі парки в Європі...В якому ще парку в сіті можна не тільки хороше походити ,а ще й жахнути бутилочку водочки під сєльодачку,поскакати через вогнище ,кинути залишки піци їжачкам і з чистою совістю розбрестись по хрущовках...
Інна до Петра Показати IP 30 Квітня 2014 17:19
Для таких, як Петро, облаштують парк смітниками і навчать ними користуватись, щоб їжачків піцею не труїв.
Інна до Петра Показати IP 30 Квітня 2014 17:33
І від таких, як Петро, парк буде охороняти муніципальна міліція. А тобі Петю, залишилося сидіти в хрущовці-накрились твої пікніки.
Небайдужий Показати IP 30 Квітня 2014 17:46
Можуть депутати працювати, якщо хочуть. Якщо це дійсно звернувся Козюра - то БРАВО!!!