USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцький підприємець дав гроші на путівки в табір для дітей зі сходу

10 Червня 2015 18:38
Луцький підприємець, директор сільськогосподарського приватного підприємства «Рать» Віктор Шумський фінансово підтримав проект міської ради, згідно з яким на Волині оздоровлять 18 дітей зі сходу. Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Так, чоловік виділив 54 тисячі гривень, за які діти з 11 червня до 1 липня перебуватимуть у літній школі «Ерудит» дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ровесник».

Так, маленькі донеччани матимуть можливість ознайомитися з історичними та культурними традиціями та пам'ятками Волині і Луцька, поспілкуватися зі своїми однолітками із загальноосвітніх навчальних закладів, познайомитися з їх родинами.

Зазначимо, що минулого разу діти з Волновахи приїжджали у Луцьк у квітні цього року. Тоді вони були вражені кількістю небайдужих лучан, які їх зустрічали, а ще архітектурою самого вокзалу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
з Луцька Показати IP 10 Червня 2015 20:31
Молодець, Віктор! Це, справді, син українського народу, яким може пишатися Україна. В нього й людям добре живеться, і зарплата є, і повага. І попів він не бє, як це робить Андрій Турак. Щастя і здоровя Шумському, довгих років життя на благо своєї Вітчизни!!!!
Анонім до з Луцька Показати IP 10 Червня 2015 22:28
З почином Пане Вікторе... РАді що все ж придушили свою жабу.. бо такі як Турак якого цитують вище вже певно мільйон віддав на допомогу хлопцям на сході....
Анонім Показати IP 11 Червня 2015 01:58
А до дітей з Волині нікому нема діла. Як на мене ,то це антиреклама для такого підприємцяю
Анонім Показати IP 11 Червня 2015 06:24
Не робиш - погано, а робиш ще гірше... Наші діти живуть в мирі , а там війна , і їх вини в тому немає. а самий великий гріх - це заздрість - чорна сила , яка руйнує все . Побільше таких справних господарів як Шумський!!!!
Зате до Анонім Показати IP 11 Червня 2015 09:34
є вина їх батьків, які вас "хахлов" і "бандеравцев" зневажають і дітей своїх вони повиховують таими ж, коли збили боїнг то при показі катастрофи по телебаченню за кадром, ясно було чути, як отакі щенята радісно перемовлялися: "как красіва сбілі самальот хунти", вас придурків нагинають, а ви радісно раком стаєте ще й гордитесь цим.
Азов Показати IP 11 Червня 2015 08:21
Турак дав?Не смішіть. Турак дасть 1000 грн, а розкаже на міліон. Шумський дае на Армію,на лікування воїнів і мовчить. І так потрібно робити. Скромність прикрашає людину.
Анонім до Азов Показати IP 11 Червня 2015 15:32
Не розповідайте казки.... Піар кого зараз????
Адм Показати IP 11 Червня 2015 08:40
Не луцький підприємець, а поважний і щирий керівник сільськогосподарського підприємства Луцького району.
Укр Показати IP 11 Червня 2015 08:52
Пан Віктор будує Храми.дороги, допомагає всім хто звернеться і живе з дітьми в батьківській хаті, а не замку за вкрадені гроші в селян, як той же Турак. До речі Шумський будує Храми і допомагає всім конфесіям, а Тураку краще захватити Храм, а ніж збудувати.
123 Показати IP 11 Червня 2015 09:10
Коли будували Церкву Київського патріархату в Дубовій Корчмі (село біля Угринова ,де землі орендує цар Турак) то допомагали всі і Шумський в тому числі а в Волині написали , що збудував Турак. Він бреше Всім і вся і піариться за чужий рахунок
Ось вам Показати IP 11 Червня 2015 09:29
Дай - погано, не дай, тоже погано. Що за дурний нарід ?
Дуріку Зате Показати IP 11 Червня 2015 09:56
При чому тут діти? Через таких клоунів як ти - війна
Дуріку Показати IP 11 Червня 2015 10:19
Ні, війна саме через таких сопливих, слинявих, "гуманних" демократичних лібералів, як ти і тобі подібні, на чолі з самим головним так званим очільником.
Лучеськ Показати IP 11 Червня 2015 13:35
Коли б усі були такими Патріотами України як Шумський і так працювали як він і його славний колектив, то Європа рівнялася б на Україну . Щодо Турака то мало його знаю, але хорошого про нього не говорять. Знаю що брехун, хапуга , скупий і авантюрист. Люди в селі його ненавидять.
Укроп Показати IP 11 Червня 2015 13:40
Турак антидержавник і його треба гнати з України .
Анонім до Укроп Показати IP 11 Червня 2015 15:32
Московський піп?
Укроп Показати IP 12 Червня 2015 01:07
Українець з діда-прадіда.