USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Литва хоче конфіскувати авто, які везуть в Україну

13 Листопада 2017 18:06
За даними митного департаменту Литви, понад 59 тис. автомобілів були вивезені з Литви в Україну в обхід існуючих законодавчих норм. Тобто з грубими порушеннями митних правил.

Інформує 24 канал з посиланням на матеріали литовського видання.

Експерти зауважують, що цей факт може нашкодити так званим власниках авто на литовських номерах, які завезли їх начебто як співробітники компанії. У Литві прискіпливо слідкують за сплатою податків. Так, нещодавно у громадянина конфіскували 31 тис. незадекларованих доларів й виписали штраф.

«Власники чи акціонери таких литовських фірм підпадають під звинувачення одразу за трьома статтями литовського кримінального кодексу. Це розтрата коштів підприємства, несплата податків та масовий найм нелегальних працівників на роботу. Адже за документами, українські «власники» литовських авто – це водії таких компаній», - зауважує працівник однієї з фірм у Вільнюсі Олександр Ланецький.

Не виключено, що при перетині кордону України з однією з європейських держав, авто на литовських номерах може бути конфісковане. Також, якщо українська влада отримає дані про незаконні авто, вона самостійно може затримувати та конфісковувати дані автомобілі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
User Показати IP 13 Листопада 2017 18:31
Давно пора.
АААААААААААААА до User Показати IP 13 Листопада 2017 21:16
Бляхєрі вони ж свяяяяяяяяяяяяяяті ! ЯК ВОНИ ПОСМІЛИ, ВСІ НА ГЕЙ ПАРАД!!!
Олександр Показати IP 13 Листопада 2017 19:04
Внєзапно)) Закриють з Литви))
АНАТОЛЬ_ Показати IP 13 Листопада 2017 20:20
А в нас в основному на польських бляхах люди гасають!
Ірина Показати IP 13 Листопада 2017 21:40
Нарешті. Ура... Черга за поляками... Куплю запчастини на Ауді А6 2000 року дуже дешево...
- до Ірина Показати IP 15 Листопада 2017 16:16
мав би мозок, продав би своє корито Ауді А6 2000 року і купив ракєту на бляхах і їздив би як дядько, а не як злидень!!!
ігор луцький Показати IP 13 Листопада 2017 21:54
куплю Ауді А6 2000 року після дтп на укрбляхах.
Ірина до Ігор Луцьки Показати IP 13 Листопада 2017 22:45
Боюсь не потянеш...
Марія Показати IP 14 Листопада 2017 16:55
В українця одне щастя, коли в сусіда горе.
Проходив поруч... Показати IP 15 Листопада 2017 14:34
Дайош дешеву розтаможку!!! Для нормальних людей!!! А враховуючи, що 90% присутніх авто в Україні на євробляхах нерозмитняться нормально, бо їх нах конфіскують при перетині кордону, то все стане на свої місця. Держава ніколи нікому не дасть себе нам*хати. А хто крепко хитровим*х*ний, той і попаде. І справедливість восторжествує :) Підібємо підсумки - в д*пі залишаться всі - і власники авто на укрномерах, бо їхні авто різко впадуть в ціні, і власники блях, які конфіскують. В ітозі - в виіграші як завжди лишиться держава :) а простий люд обдурили... так і живемо
Джек Показати IP 15 Листопада 2017 16:26
НАЖАЛЬ...Як би ми,адекватні люди,платники податків(шоб батькам цих ур@дів на литовськиих корчах було за шо пенсії платити)не хотіли шоб цей хлам заборонили-НІХТО ЦЬОГО НЕ ЗРОБИТЬ.Якшо сам президент-тріпло,приїхав в травні,привселюдно заявив шоб розібрались з цим бардаком і порушенням Женевської конвенції,ради якої нам дали БЕЗВІЗ-нічо не рішив,то ніхто нічо не рішить..
Марина до Джек Показати IP 15 Листопада 2017 23:11
Я коли податки платила, ти, убогість, ще п*сяв у штани. Отож, прибережи свої коментарі для тих, хто через рік на біржі стоїть і субсидію халявну виробляє щороку. Бо для підприємців скоро податки перевищать доходи. Начебто євробляхи є головним злом сьогодення, не з того починаєте !