USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Маршрутка №251 не їздитиме проспектом Волі

29 Листопада 2018 15:50
Автобуси приміського маршруту №251 «Підгайці-Забороль» не курсуватимуть вулицею Богдана Хмельницького та проспектом Волі. Рішення набере чинності з 1 січня 2019 року.

Про це йшлося 29 листопада під час засідання Луцької міської ради.

Депутат Віктор Ящук, наголосив, що маршрутка, яка їздить в Ківерці, завантажує пропекти Соборності та Перемоги, натомість маршрутка №251 завжди їздить вчасно.

Своєю чергою, начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Степанов зауважив, що маршрутки №251 не мають необхідних дозволів на рух центральними вулицями.

Радник міського голови Ігор Поліщук підкреслив, що фракція УКРОПу виступає за те, аби у місті був порядок.

«На жаль, коли ОДА давала погодження на рух приміських маршруток Луцьком, то не зверталася до міської ради за погодженням, хоча, відповідно до закону, мала це зробити. Тому ми маємо перевантажену транспортну мережу. Ми поступово будемо змінювати всі маршрути», - додав Ігор Поліщук.

Натомість Олександр Кравченко запропонував, аби рішення набрало чинності з 1 січня 2019.

Тож рішення «Про дозвіл проїзду автобусів приміського маршруту №251 «Підгайці-Забороль» по вулиці Богдана Хмельницького, Парковій та проспекту Волі» депутати вирішили вважати таким, що втратило чинність. Та підтримали зміну Олександра Кравченка.

У пояснювальній записці до проекту рішення зазначається, що метою прийняття рішення є впорядкування руху приміського пасажирського транспорту, що здійснює транзитний рух вулицями та проспектами міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
21 Показати IP 29 Листопада 2018 16:05
дозволи, закони... засуньте їх "в папку" основний пасажиропотік цієї маршрутки - це зупинка СНУ і зупинка Волі 4.
Волинянин Показати IP 29 Листопада 2018 16:13
Дарма вони це роблять. Маршрутки мають їздити так, як зручно людям. Одна маршрутка не робить погоди. Краще б навели порядок з автоандонами. Можливості вже є
К.лучанин до Волинянин Показати IP 29 Листопада 2018 16:57
Маршрутки своє відживають на центральних вулицях Луцька, тим паче приміські! Загаджують повітря своїми викидами, бо й так людям немає чим дихати. Влада правильно поступає , забороняючи рух приміських центром Луцька!
Василь Показати IP 29 Листопада 2018 16:24
Назло людям, на благо конкурентам
noname Показати IP 29 Листопада 2018 16:46
тепер з дубнівської чи Підгаєць взагалі хіба пішки буде добратись.
Анонім Показати IP 29 Листопада 2018 18:01
З дітлахів гроші дерли по пьять гривень на цьму маршруті....
Пасажир Показати IP 29 Листопада 2018 18:04
Із-за 251 маршрутки. яка грузиться в Підгайцях.і нею керує ОДА не можна організувати жодного нового маршруту з Дубнівської в інші райони міста. Того ж 30-ого, чи 21-першого (з Дубнівської до старого ринку) чи 4-ого (Дубнівська - Вересневе) Зате вроді і є 251, яка по Дубнівській зранку їде транзитом, бо вже в Підгайцях - повна. Навіщо нам такий маршрут для лучан? Тому нехай їздить по Глушець. А через центр нехай іздять маршрутки №4, №30, №21. початок маршруту в яких - Дубнівське кільце.
таксист Показати IP 29 Листопада 2018 18:13
а хто спитав електорат ?
Активіст Показати IP 30 Листопада 2018 18:53
Навести лад вже який рік не можуть з маршрутками 25 і 29, які як хочуть так і їздять, з'їжджають з маршруту! Міська рада цього не помічає!!!Одним словом ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!