USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Медведчук і Бойко, попри карантин, влаштували акцію «Безсмертного полку». Фото

9 Травня 2020 13:15
Лідери ОПЗЖ без масок у супроводі охорони пройшли Алеєю Слави. Згодом Віктор Медведчук з соратниками по фракції Юрієм Бойком і Сергієм Льовочкіним влаштували автопробіг «Безсмертного полку».

Трансляцію забороненої під час карантину ходи вели телеканали, якими володіє Медведчук, пише 24 канал.

Медведчук разом із соратниками з «Опозиційного блоку – За життя» пройшли Алеєю Слави. Вони були у супроводі десятка охоронців. Однак жоден із політиків не був у захисній масці.
Згодом політики пішли кататися на бобиках з музикою порожніми вулицях Києва. Вони влаштували «автопробіг Безсмертного полку». Лідери ОПЗЖ проїхалися столицею на американських автомобілях часів Другої світової війни Willys.
Що таке «Безсмертний полк»

Російська пропагандистська громадська організація. Зареєстрована 2011 року в Томську (Росія) трьома журналістами. Організація проводить однойменні акції-марші з портретами та виступами-вшануванням учасників війни.

Початковою метою громадської організації було збирання історій військовослужбовців через власний сайт. У Росії та в проросійських колах, за межами Росії, акція здебільшого позиціонується як патріотична, в інших країнах – як провокативна та спекулятивна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Безсмертный Волк с " Показати IP 9 Травня 2020 13:29
СССР - комунистическая тюрьма народов, Сталин и Путин - диктаторы и убийцы!
Сторонній Показати IP 9 Травня 2020 13:56
Краще б знайшли ветеранів, якщо вони ще є живі, і занесли б їм подарунки, більше б толку було а то все одне місце Рашці лижуть
анрі Показати IP 9 Травня 2020 14:47
2 полупокидька-потвори....
українець Показати IP 9 Травня 2020 14:51
Нехай набирають бонуси.Це все для майбутнього життя за гратами.
Богдан Сташинський Показати IP 9 Травня 2020 15:04
Браво ! Дякую !
Активіст Показати IP 9 Травня 2020 15:52
Молодці
ветеран Показати IP 9 Травня 2020 16:23
А волинські ЗМІ навіть взагалі цю тему опустили і нічого не згадують, а люди йшли на Меморіал і клали квіти
Украинец Показати IP 9 Травня 2020 16:39
Лицемерные ублюдки и соратники порошка.
факт Показати IP 9 Травня 2020 17:18
Скільки ще є прокацапських в Луцьку,які ставлять "мінуси" в коментарах тих людей-українців,яким не байдужа доля України.
Андрій до факт Показати IP 9 Травня 2020 18:37
особливо небайдужа останні шість років.
Регіональна мразь Показати IP 9 Травня 2020 18:28
Гнать эту мразь региональную нужно со всей родней под корень!!!
86 Показати IP 9 Травня 2020 18:43
за перший період війни (до повної окупації німцями) з території УРСР до Червоної армії призвали 3,6 млн громадян, а до завершення війни – ще близько 3,5 млн. Разом це 7,1 млн - приблизно 1/5 або 1/6 від загальної кількості вояків ЧА. Історик наголосив, що чимало українців було серед вищого командування Червоної армії - зокрема, маршали СРСР Григорій Кулик, Семен Тимошенко, Родіон Малиновський, генерал армії Іван Черняховський і багато інших. Пилявець нагадав, що першим, хто підняв прапор над Рейстахом, був виходець із Сумщини, Герой України Олексій Берест. Льотчик-винищувач Іван Кожедуб став найбільш результативним асом антигітлерівської коаліції і тричі Героєм Радянського Союзу. Акт про беззастережну капітуляцію Японії 2 вересня 1945 року від імені СРСР підписав генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко. Саме в цей день насправді закінчилася Друга світова війна. Тепер це все тре забути, чи як?! Як можна перемогу над фашистами вважати сєпарщиною.
Правда до 86 Показати IP 10 Травня 2020 16:35
Звичайно треба забути і перекрутити все!!! Зараз патріот України лише той, хто ненавидить свою історію, ненавидить половину своїх співвітчизників і готовий роздерти кожного, хто висловлює іншу думку щодо історичних подій чи подій сьогодення.
Олег Свідер Показати IP 9 Травня 2020 20:36
РПГ 22 в той бобік, думаю на 80% в країні менше би було проблем