USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

«Міліція під контролем» - в мобільному волинян

28 Лютого 2015 17:19
Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (УМДПЛ) розробила правовий порадник для пересічних громадян «Адвокат у кишені» та мобільний додаток «Міліція під контролем» для операційних систем Android та iOS.

Презентував цей продукт під час засідання Громадської ради при УМВС області голова ради Антон Цісарук.

Кишеньковий порадник «Адвокат у кишені», розроблений Асоціацією УМДПЛ, дає відповіді на питання, як поводитися в різних життєвих ситуаціях з правоохоронцями. В книжці є такі розділи: «До вас прийшов міліціонер», «Зустріч з міліціонером на вулиці», «Вас викликали до райвідділку міліції», «Міліціонер хоче провести обшук вашого помешкання», «Вас затримали за вчинення адміністративного правопорушення» та «Вас затримують і звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення».

У кожному розділі детально роз’яснені права людини, яка спілкується з міліціонером та обов’язки правоохонця, а також вказані відповідні статті Законів України.
Окрім того, Асоціаціія УМДПЛ розробила й мобільний додаток «Міліція під контролем» для операційних систем Android та iOS. Він складається з 17 розділів, і у ньому можна знайти відповіді й на інші питання: «Спілкування з працівником ДАІ», «Особистий огляд і огляд речей міліціонером», «Фото, відео, аудіо фіксація діяльності міліції» та інші.
Також в цьому додатку розміщені телефони та адреси територіальних відділень міліції, контакти організацій, де можна отримати консультацію чи правову допомогу.
Члени Громадської ради домовилися провести по одному майстер-класу на тему «Ти і міліція».

До слова, більше інформації про те, як поводитися з правоохоронцями в різних життєвих ситуаціях, як вирішити конфлікти з міліцією, можна дізнатися за електронною адресою http://policeundercontrol.org/ . Завантажити додаток на мобільний телефон можна також за допомогою QR-коду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 17:32
мій знайомий працівник патрульно-постової служби отримує зарплату 1850грн, а у нього жінка і двоє дітей,напевно йому треба зовсім не їсти,щоб прогодувати і одягнути власних дітей
СС до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 17:49
хай звільняється і шукає іншу роботу значить
А що до СС Показати IP 28 Лютого 2015 17:59
А що його хтось заставляв працювати iти працювати в ОВС
Моль до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 18:02
То нехай ловить валютчиків і розповідає про це.
лучанин до Моль Показати IP 1 Березня 2015 12:52
Валютчики для нашої міліції це джерело прибутку.
теж мені до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 21:01
То нехай валить в ато,там платять більше, і займається там безпосередньо своєю професією, а не баб з насінням ганяє по луцьку
Colonel до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 22:18
Бардак. Державні службовці, юристи а адміністраціях отримують 1200 грн. А тут цілий працівник ППС, зі стажем роботи аж півтора року і освітою (ну вже майже купив диплом ПТУ) і всього навсього 1850, де правда? до яких пір чиновники будуть розкошувати!
Сolonel до Colonel Показати IP 28 Лютого 2015 22:22
Чи можливо всетаки про ситуацію в державі в цілому, про відповідність оплати праці найманих працівників...охоронців , міліціонерів до оплати інших спеціалістів - вчителів. інженерів, медиків. молодих держслужбовців.
Анонім до Сolonel Показати IP 1 Березня 2015 10:05
Ты хотел сказать - до зарплаты уборщиц? Ведь в реале уборщицы, если, например, моют туалеты, получают больше, чем бюджетный инженер.
ДО COIONEI до Colonel Показати IP 1 Березня 2015 17:29
якщо ти ППС рахуєш чиновником тоді ти йолуп якого навіть немає 9 класів!!!!!
пенсіонер до Анонім Показати IP 1 Березня 2015 12:49
Молодці хороший порадник. А для анонама не подобається служити чесно йди де більше платять.
добряк Показати IP 28 Лютого 2015 18:06
робити я нехочу ,красти я боюся,поїду я до луцька в міліцію наймуся
цісарук Показати IP 28 Лютого 2015 18:16
А ви в Цісарука спитайте скільки він вкрав, порєшав щоб собі хату в боголюбах построіти, хай відчитається за свої статки
Антон до цісарук Показати IP 1 Березня 2015 10:34
коментар було видалено
лучанка Показати IP 28 Лютого 2015 20:10
про що ви пишите вже неодноразово спостерігала міліцейську машину 0038 в якій постійно їздить якесь бурмило кілограмів 150 і весь час п"яне, одного разу воно вилізло з машини я стояла на зупинці а, від того виродка аж за кілометер тянуло горілкою, і вже неодноразово я і мої знайомі бачили цей постійно п"яний екіпаж...............де люстрація, правий сектор, автомайдан, самооборона що всім засліпило !!!!!?????????????????????????????????
Анонім до лучанка Показати IP 1 Березня 2015 10:09
якщо тобі відомо такі факти та є їх учасником, то чому не зафіксуєш їх. А відносно своїх ПС, автомайдан та самооборана....то ти спочатку очі відкрий і згадай про ДТП під другою міською лікарнею декілька днів назад....сзадай буршнин на поліссі..... Д*ра ти, це звичайні злочинці та гопники 90-х.....
лучанка до Анонім Показати IP 1 Березня 2015 12:44
з задоволеням зафіксувала, але на свою зарплату санітарки неможу позволити телефон з камерою ...
дідо Показати IP 28 Лютого 2015 22:22
я в шоці!
Галя до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 22:24
Ну це зрозуміло...дідо з дитинства трошки того..ну в шоці.