Міліція показала свою правду. Відео від МВС
МВС представило відео, на якому мітингувальники кидають у беркутівців пляшки із запальною сумішшю.
Так, 32 особи, активні учасники масових заворушень на столичній вулиці Грушевського, доставлені до органів внутрішніх справ. 22 із них – затримані процесуально в рамках відкритого кримінального провадження за ст.294 ККУ – масові заворушення, - інформують у прес-службі МВС України..
13 процесуально затриманим особам повідомили про підозру. Слідство і далі встановлює участь та роль кожного у вчиненні цього кримінального правопорушення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, 32 особи, активні учасники масових заворушень на столичній вулиці Грушевського, доставлені до органів внутрішніх справ. 22 із них – затримані процесуально в рамках відкритого кримінального провадження за ст.294 ККУ – масові заворушення, - інформують у прес-службі МВС України..
13 процесуально затриманим особам повідомили про підозру. Слідство і далі встановлює участь та роль кожного у вчиненні цього кримінального правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 8
Олег
Показати IP
21 Січня 2014 09:44
До чого довів Янукович державу!!! Там біля забора треба було б розставити депутатів від партії регіонів на чолі з головним бандитом України - Ахметовим, а не пацанів невинних.
ЛюдиДобрі
Показати IP
21 Січня 2014 10:25
На війні годі шукати правди чи справедливих правил.
З чиєї волі чи емоцій підпалюють Дім по імені Україна?
Поїхали на майдан, піддались на агітацію, постраждали, хтось вже без ока...
Але ж знали куди їхали. Що буде лише здогадуємось.
І про ГОЛОВНЕ.
Хто хоче розшматувати Україну, як колись Югославію? Той і є ВОРОГ Українців.
ось і по заслугам
Показати IP
21 Січня 2014 10:40
скільки ви людей били часу у відділках на вулиці у автозаках. горіть падлюкам і не так. ви самі не хочете звідти йти.
Лучанка
Показати IP
21 Січня 2014 11:42
подонки у формі, порядні люди в таку службу не йдуть. вони мізків не мають, не розуміючи що у народу память хороша, за все спитають, не зараз, то пізніше! кров людська не водиця!
Слава
Показати IP
21 Січня 2014 11:58
така міліція непотрібна народу, вони можуть тільки гвалтувати наших сестер і вбивати невинних у кабінетах. Врадіївка тепер буде козлам у пагонах по всій Україні!!!
не байдужа
Показати IP
21 Січня 2014 12:27
Кого ви захищаэте? Мародерив, вандалив, так званих громадян яки знищують столицю, яки влаштовують масови безпорядки , що заргожують життю людей. Вас не влаштовуэ дияльнисть милиции, та видповидно до ст.12 ЗУ Про милицию вони мали право стриляти з вогнепальноъ зброи. Особисто в мене одне питання чого милиция не стриляли
Олег
Показати IP
21 Січня 2014 12:49
Ти, грамотєйка, а чи знаєш що міліції заборонено стріляти гумовими кулями в голову і бити людей гумовими палицями по голові?????? Нехай міліція забереться з Грушевського і їй ніякої загрози не буде. Депутати наприймають законів, а винні прості люди і міліція. Я особисто сам би дав у рило тому Олійнику чи Колесниченку і совість би не мучила.
лучанці
Показати IP
21 Січня 2014 13:59
А завдяки кому ти спокійно вулицями ходиш, до кого ти біжиш, коли чоловік кругом хати ганяє, коли квартиру твою обкрадають. Сама ти подонок