USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Ранок у Києві: вогонь, кулі і двоє загиблих

22 Січня 2014 11:05
У Києві сьогодні вранці, 22 січня, спалахнув новий конфлікт між протестувальниками і силовиками, - пише Gazeta.ua.

Як кажуть активісти, з їхньої сторони постраждало від вогнепальної зброї приблизно 200 осіб. Про кількість постраждалих силовиків зараз не повідомляється. Своєю чергою, правоохоронці заявляють, що не застосовували вогнепальної зброї.

Говориться про двох загиблих під час ранкових сутичок з числа активістів. Їх, буцімто, застрелили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Оля Показати IP 22 Січня 2014 11:08
А навіщо стільки повторів фото?!:) Ну і як вам "мирні" демонстранти?:)
Дмитро Показати IP 22 Січня 2014 11:11
придурки розходьтесь подомівках
Ліля Показати IP 22 Січня 2014 11:15
Ну і як вам наш президент, який говорить про "покращення" життя на Україні. Давайте допоможемо йому швидше поставити у третій за рахунком резиденції золоті, а можливо краще, діамантові унітази. Його оприски мільярдери. Він же так думає про людей! Почніть ви, пані Олю, збирати пожертвовання для СЛУГИ НАРОДУ!
Юрко Залупельний Показати IP 22 Січня 2014 11:21
Ну что можно сказать... Хороший мусор - мертвый мусор...
Роман Показати IP 22 Січня 2014 11:28
Як вам "хлоп" з пістолетом? Хоч то і "травмат", скоріш за все, але не з'ясовано, а фото-доказ є що у руці пістолет, то як буде діяти міліція?!
Юрко Залупельний до Роман Показати IP 22 Січня 2014 11:32
Рома, когда будут мусора будут е. твою жену, ты вспомнишь этот пост...
Луцьк до Юрко Залупельний Показати IP 22 Січня 2014 11:51
ти що зовсім дурний ти що пишеш до чього це? тякщо розуму немає то йди полікуйся трошкі
Роман до Юрко Залупельний Показати IP 22 Січня 2014 12:02
Юрко! Певно дуже холодно сьогодні, воно і видно...
читач Показати IP 22 Січня 2014 12:26
Коли вже Бог дасть мозги нашій владі - діти боряться за краще життя і гинуть. Бідні діти, за що їх стріляють. Коли вже той горе-президент отямиться. Владу треба вивести і вистреляти всіх підряд без перебору.